reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Pyszczek fajnie ze sie dolaczylas!!!
Monia ja tez biore duphostin ale mi dala lekarka ma 10dni kuracje bo troche plamie...ale chyba juz plamienie troche odpuszcza..nastepna wizyte mam 20marca...
Cleo jak to nie wydaje ksiazeczke??Jesli zaklad ma powizej 20zatrudnionych pracownikow ma obowiazek wydac Ci taka ksiazeczke jesli zlozysz taka prosbe...jesli nie ma zatrudnionych 20pracownikow to sama skladasz wniosek w zusie i po 10dniach masz ksiazeczke!!
 
Karrla tak miałam już robione usg, widać już echo zarodka, choć jeszcze maciupki ;-) a za 3 tygodnie idę posłuchać serduszka :-)

Gosia trzeba resztę naszych zafasolkowanych lasek tutaj zaprosić ! :tak::-)

Pozdrawiam
 
Proszę doradźccie mi:
-okres miałam 02.02
-owulację 23.02 (po 3 tygodniach od okresu bo mam długie cykle i owulka była w 22dc)
-do gina idę 25.03

Który to będzie tydzień? Mam liczyć od zapłodnienia czy od okresu?

Suwaczek też nie wiem czy zrobić wg ostatniego okresu czy owulacji........ :-(
 
Witam wszystkie dziewczynki!
Ja też jestem na zwolnieniu i też biorę duphaston- to jest progesteron, ktory pomaga utrzymac ciążę, chyba ze względu na wcześniejszą historię. Ale czuje się dobrze, nie mam prawie żadnych objawów ciążowych, a wy? Czasami mnie mdli troche, no i pobolewa podbrzusze.
Miłego dnia!;-)
 
Olica wg tego co piszesz mialas dostac @ w ten dzien co ja wiec napisze ci na swoim przykladzie orientacyjny Twoj tydzien...ale jak wiesz lekarz zrobi to dokladniej...
jak ja bylam u gina w pt 6marca to powiedziala ze to 4tydz bo ona to liczyla 2.02 mialabyc @ i dodala do tego tydzien...i wyszlo jej 4tyg.WYDAJE MI SIE ZE U CIEBIE TO BEDZIE TERAZ 5TYDZ!ale gin Ci to okresli lepiej..niedlugo masz wizyte wiec sie nie martw suwaczek sobie potem zmienisz...ja ide do gina 20 i dopiero wtedy sobie wstawie suwaczek:-)

Iza a Ty ktory tydzien jestes?ja tez biore ten lek bo lekko plamie...ale ja jak narazie nie mam zadnych objawowo ciazy no chyba ze mozna zaliczyc do tego to ze troche apetyt mi wzrosl i bede gruba jak tak dalej pojdzie:-p:-p...a podbrzusze tesz mnie pobolewa!!
 
Olica wg tego co piszesz mialas dostac @ w ten dzien co ja wiec napisze ci na swoim przykladzie orientacyjny Twoj tydzien...ale jak wiesz lekarz zrobi to dokladniej...
jak ja bylam u gina w pt 6marca to powiedziala ze to 4tydz bo ona to liczyla 2.02 mialabyc @ i dodala do tego tydzien...i wyszlo jej 4tyg.WYDAJE MI SIE ZE U CIEBIE TO BEDZIE TERAZ 5TYDZ!ale gin Ci to okresli lepiej..niedlugo masz wizyte wiec sie nie martw suwaczek sobie potem zmienisz...ja ide do gina 20 i dopiero wtedy sobie wstawie suwaczek:-)

Iza a Ty ktory tydzien jestes?ja tez biore ten lek bo lekko plamie...ale ja jak narazie nie mam zadnych objawowo ciazy no chyba ze mozna zaliczyc do tego to ze troche apetyt mi wzrosl i bede gruba jak tak dalej pojdzie:-p:-p...a podbrzusze tesz mnie pobolewa!!

Dzięki :-)
 
Ostatnia edycja:
Proszę doradźccie mi:
-okres miałam 02.02
-owulację 23.02 (po 3 tygodniach od okresu bo mam długie cykle i owulka była w 22dc)
-do gina idę 25.03

Który to będzie tydzień? Mam liczyć od zapłodnienia czy od okresu?

Suwaczek też nie wiem czy zrobić wg ostatniego okresu czy owulacji........ :-([/quote


OLICA
Tygodnie ciązy liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i tak liczą wszyscy lekarze. Według tego ciąża trwa 40 tygodni. ja przy pierwszej ciązy miałam tak samo jak ty. Miałam długie cykle i trzy tygodnie po miesiączce była owulacja. potrafiłam nawet powiedziec kiedy nastąpiło zaplodnienie bo wtedy...., ale lekarz i tak wyliczył po swojemu. Potem z USG wyszła inna data porodu, bo USG jest zawsze dokładniejsze. Poród odbył sie mniej więcej według moich obliczeń.
Ale trzymaj się standartów , bo gdziekolwiek nie pójdziesz to ci tak wyliczą

Pozdrawiam
 
Cześć listopadowe mamusie. ja z waszym samopoczuciem?
Męczą was poranne mdłości?:-( Macie jakieś ciążowe dolegliwości. Tutaj możemy się żalić spowiadać do bólu o tym co nas męczy i co nam dolega.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam jestem z sasiedniego sierpnia:-)Chcialam serdecznie pogratulowac wszystkim waszych fasolek, oby wszystkie byly zdrowe a wam mamusiom szczesliwego porodu:-):-)
 
Do góry