reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Marta super, że wszystko o.k., szkoda tylko Twoich nerwów, ale nie dziwię Ci się w ogóle, bo pewnie też bym płakała.
Mi lekarz sprawdzał coś podczas badania 3d i mówił, że zatrucie ciążowe mi nie grozi, ale pojęcia nie mam na co on uwagę zwracał. Nawet sobie sprawy nie zdawałam, że zatrucie może być czymś tak groźnym.
 
katarzyna1983 - te uderzenia gorąca to od niskiego ciśnienia? a jakie jesczze masz objawy?
też mam niskie ciśnienie, zwykle 100/60. A Ty jakie?
tez podobne, choc jak mierze u niej to mam wiecej np 110/70 ale mowi ze to przez emocje....
raz zemdlalam, to bylo ostrzezenie teraz juz wiem jako to wyglada... zaczynam sie pocic... i w glowie tak jakos dziwnie... ostatni etap przed padnieciem to byly maczki i jakby woda w uszach... wiec teraz juz wiem ze mam siadac gdzie sie da... a jak nie mozna to kucac...
Moja gin powiedziala ze gdybym miala wysokie cisnienie to bysmy sie przejmowaly a tak to na razie sie tym nie przejmowac... tylko uwazac na siebie... podobnie z tetnem - dochodzi mi do 100... i tez powiedziala ze nie zamartwiac sie ...

aaa i wyprobowalam dobrze tez jest wejsc wtedy np. w sklepach pomiedzy regaly z lodowkami :D bo tam zimno i jakos szybciej sie do formy wraca... podobnie ma sie z pomieszczeniami z klima :)
 
hmm.. myślalam, że mam takie osłabienia od cukrzycy w momentach hypoglikemii, a tu widzę, że może mi się efekty nakładają.. to teraz będę sie starac w takich chwilach kostkę cukru zjadać w chłodzie na kucaka :-p
ale tętno rzeczywiście masz wysokie jak na takie ciśnienie..
 
hmm.. myślalam, że mam takie osłabienia od cukrzycy w momentach hypoglikemii, a tu widzę, że może mi się efekty nakładają.. to teraz będę sie starac w takich chwilach kostkę cukru zjadać w chłodzie na kucaka :-p
ale tętno rzeczywiście masz wysokie jak na takie ciśnienie..

hihi :) oby tych trudnych momentow bylo jednak jak najmniej...
ublagalam meza jutro na wypad do tesco na 15 minut :) bo w cenie 11 zl maja byc 2 body :) o czym nie wie - bo wg niego mamy ubran dosyc :baffled: mam nadzieje ze skoro bedziemy rano to nic nie bedzie grozic :) i spokojnie potem do pracy pojedziemy :)

a co do tetna to podobno wiekszosc w ciazy ma podwyzszone... wiec na razie sie tym nie martwie :)
 
a ja się właśnie zmierzyłam w pasie. Czego się bardzo bałam, bo już 2 miesiące temu miałam 113 cmm. I wiecie co? Nadal mam 113. Jakoś strasznie wcześnie i ten brzuch wywaliło i z poczatku był ogromny w porównaniu z innymi, a teraz już drugi miesiąc stoi w miejscu
 
O rany!!!!!!!!! 28 tydzien mija (suwaczek sie spoznia o jeden dzien). Ale ten czas zasuwa. Wam tez tak szybko mienely te miesiace?? Wydawało mi, że jak bede siedziec w domu, to na wszystko bedzie tyyyyyle czasu, a tu jednak czas leci jak oszalały. A tu jeszcze tyle rzeczy do kupienia i do zrobienia...
 
reklama
O rany!!!!!!!!! 28 tydzien mija (suwaczek sie spoznia o jeden dzien). Ale ten czas zasuwa. Wam tez tak szybko mienely te miesiace?? Wydawało mi, że jak bede siedziec w domu, to na wszystko bedzie tyyyyyle czasu, a tu jednak czas leci jak oszalały. A tu jeszcze tyle rzeczy do kupienia i do zrobienia...
Oj tak szybko, do kupienia mam kupe rzeczy jeszcze i pomalowanie pokoju...
Niby liczyć min 2 miesiące do urodzin , no bo moze byc wczesniej , to naprawdę mało czasu...
U mnie też suwaczek się spoznia bo jest juz dawno 28tc
 
Do góry