reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a mnie znowu głowa boli dlatego zaglądam do Was tylko na chwile, wszystko przez te pogody wytrzymac nie umiem, smaruje skronie amolem i pomaga ale za jakis czas znowu to samo.... ah te moje migreny...
 
reklama
O rany!!!!!!!!! 28 tydzien mija (suwaczek sie spoznia o jeden dzien). Ale ten czas zasuwa. Wam tez tak szybko mienely te miesiace?? Wydawało mi, że jak bede siedziec w domu, to na wszystko bedzie tyyyyyle czasu, a tu jednak czas leci jak oszalały. A tu jeszcze tyle rzeczy do kupienia i do zrobienia...

ja nie moge uwierzyć jak patrzę w kalendarz, a tu juz połowa sierpnia. Niedługo bedzie 7 m-c jak patrze na siebie to myslalam, że będę wieksza. Moj mąz też jakoś nie wierzy, że to juz niedługo nadejdzie ten dzień kiedy synus bedzie z nami, ale jak mu wczoraj powiedziałam, że za chwilke zacznie sie ostatni trymestr to od razu wziął się za remont pokoju i od piątku czeka mnie batalia: gpsowanie, malowanie, kupowanie szafy i komody no i przenoszenie wszystkiego.
 
i ja chyba musze ten amol zakupić, bo wczora przez migrene muusialam 2 razy apap brać, bo nie byłam w stanie funkcjonować. A niestety przy małym dziecku to nie ma wyjścia, ni można się położyć (przynajmniej przy moim :sorry2:) staram sie jak najrzadziej brać ale czasami nie ma wyjścia.
A ten amol drogi jest?
Kiedys pamiętam moja mama na wszystko to stosowała, ale potem jakoś przestała. W sumie przestaął to kupowac po tym jak mój mlodszy brat się tym wstawił :-) bolał go ząb i mam dała mu na gazik amolu i do dziury w zebie. Wszystko mu zdręttwialo i czuł ulgę. aLe wiadomo na krótko, więc co kawałek sobie nowy wacik aplikował i coraz lepiej mu było :-D
 
ja nie moge uwierzyć jak patrzę w kalendarz, a tu juz połowa sierpnia. Niedługo bedzie 7 m-c jak patrze na siebie to myslalam, że będę wieksza. Moj mąz też jakoś nie wierzy, że to juz niedługo nadejdzie ten dzień kiedy synus bedzie z nami, ale jak mu wczoraj powiedziałam, że za chwilke zacznie sie ostatni trymestr to od razu wziął się za remont pokoju i od piątku czeka mnie batalia: gpsowanie, malowanie, kupowanie szafy i komody no i przenoszenie wszystkiego.

Chociaż nie noś niczego! I nie przesuwaj! Masz silnego męża, który zrobi to za Ciebie. No i uważaj na "zapach" farby - po nim kręci się w głowie.
 
ja tez dlatego amol stosuje zeby tych tabletek nie brać... a co do ceny to niestety nie pamietam, dawno go kupiłam i na dość długo wystarcza.... wole to niz tabletki
a co do brata to niżle sie załatwił :)
 
Ja wczoraj myślałam, że oszaleję! Nie dosyć, że stawy kręciły mnie na zmianę pogody, to na dodatek mała tak szalała, że nie miałam chwili spokoju. Przy przekręcaniu się albo kopaniu miałam dodatkowo napady gorąca i szybsze tętno... Szoken poprostu. Wszystko przeszło mi dopiero jak wzięłam zimny prysznic. A dzisiaj to samo się szykuje... Od rana kopanie i dosłownie 5 minutowe przerwt przed kolejnym kopniakiem...
 
Chociaż nie noś niczego! I nie przesuwaj! Masz silnego męża, który zrobi to za Ciebie. No i uważaj na "zapach" farby - po nim kręci się w głowie.

Tak męża mam baaardzo silnego i on na nic mi nie pozwoli. Sam zakladał firanki, choc brdzo się przy tym denerwowal. Juz zaplanował, że jak będzie malowanie to ja mam wyprowadzkę do swoich rodziców. Moim zadaniem będzie składanie ubrań i rozporządzanie, gdzie ma co leżeć no i wybór mebli i koloru to czyste szalenstwo wiem, ale w tym względzie to ja jestem całkowicie mu uległa, bo wiem, że to dla naszego dobra. Przeraża mnie cala ta demolka, która powstanie, ale żeby bylo ladnie musi być bałagan. Ekipę sprzątająca tez juz mam zamowioną w osobie mojej siostry :-)
 
Hej
Camelia a gdzie szukałaś tej sukienki? W jakimś dla ciężarnych? Ja mam wesele 19.09 i nawet nie mam ochoty przejść się po sklepach... I tak będę wygladać jak hipka, to nawet szkoda mi kasy bo wolałabym coś malutkiej kupić
Pamiętam, że któraś dziewczyna pisała o niedozwolonych skladnikach w kremach przeciw rozstępom, czy mogłąbym poprosić o ich wymienienie? Bo mam jakiś extra krem z Thalgo ale chciałabym sprawdzić czy będzie dobry. Jestem bardzo napięta i bardzo się boję, że zaraz popękam
 
reklama
ja też mam prośbę napiszcie jakie kremy stosujecie na brzuszek i piersi. Bo skórę na brzuchu mam baaaardzo napiętą. lekarka mi powiedziała, że jak ma popękac to nic nie pomoże, ale wato przeciwdzialać.
 
Do góry