reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
kasiu a jakie zażywasz żelazo?? Mi lekarz powiedział że jeśli nadal będą mi spadały wyniki żelaza to zmienimy na jakieś inne, bo podobno mogę nie iść na te laki. Ja teraz biorę Biofer a później ma mi zmienić jak coś na Ascofer, więc może Ty też musisz zmienić :))
Kasia u mnie tez zaczelo spadac i lekarz kazal zmienic na silniejsza dawke, tylko sie nie przyznalam ze z czestotliwosia polykania nie bylo najlpeiej wiec zostalam z Bioferem ale jem juz systematycznie :)))
 
Mi ostatnio dokucza niesamowita zgaga.... Szukałam jakiejś zależności po czym mnie łapie, ale nie znalazłam.. Pojawia się kieddu tylko zechce...a do tej pory nawet nie wiedziałam co to takiego;-)
 
Przed chwilą rozmawiałam z mamą i wyniki moczu bardzo dobre!:-D:-D:-D Kamień spadł mi z serca. Okazało się, że lekarz wczoraj źle odczytał wyniki, uwierzycie ??!! A ja jak głupia się denerwowałam i malutka pewnie też w stresie była, czemu ta durna matka ryczy i ryczy...
Już mi się nawet o tym myśleć nie chce. Najważniejsze, że wszystko dobrze. Bo jak tak wczoraj czytałam wypowiedzi kobiet, które miały zatrucie ciążowe. I że np. kobieta miała cesarke w 37tyg i mimo to jej synek zmarł... Czasami człowiek rzeczywiście nie zdaje sobie sprawy, jak poważne mogą być jakieś objawy.
Na szczęście nas Listopadówek to nie dotyczy i tak ma zostać! ;-):-D
Dzięki za wsparcie! :blink:
 
tez sobie ponarzekam mam szlaban na zakupy w duzych sklepach tylko wypady do mniejszych :( ostatnio mi tak juz slabo bylo ze kucalam w auchan :( zadnych lawek nie maja wrrr... a mi non stop goraco sie robi, poty mnie oblewaja... a tam to juz byla tragedia nawet na uszy juz mi poszlo... wiec byl kucek i tylko byle do domu sie dostac... :((( lekarka powiedziala ze mam za niskie cisnienie ale to nic zlego, ale jak zycie utrudnia... :(
 
katarzyna1983 - te uderzenia gorąca to od niskiego ciśnienia? a jakie jesczze masz objawy?
też mam niskie ciśnienie, zwykle 100/60. A Ty jakie?
 
jak wesele we wrzesniu to moze jeszcze poczekaj, moze lepiej na razie sobie cos upatrzec a potem przed imprezka dopasowac rozmiar. Teraz to my szybciej rosniemy i po co masz sie czuc skrepowana. Ja uwielbiam patrzec na kobiety ciezarne w sukienkach, sama tez sie staram w nich chodzic jak najczesciej, ale tez musze chyba pomyslec o wiekszych rozmiarach.
sorki ze tak późno pisze ale wy macie tempo:happy2:. Dużo piszecie! Wymyśliłam, że sie wstrzymam jeszcze z sukienką, :happy2:mój brzuszek moze jeszcze nabrac kształtów ale wybrałam sobie sukienki i jakby co to wiem co kupować....Jedna była nawet taka, że byłaby dobra nawet za mesiąc bo miała luz ale była baaaardzo droga a tu córci trzeba jeszcze kupic suknie i mężowi garnitur:szok::-D
Ja w pasie mam teraz tyle co mój mąż 94 cm:-D:-D
 
Przed chwilą rozmawiałam z mamą i wyniki moczu bardzo dobre!:-D:-D:-D Kamień spadł mi z serca. Okazało się, że lekarz wczoraj źle odczytał wyniki, uwierzycie ??!! A ja jak głupia się denerwowałam i malutka pewnie też w stresie była, czemu ta durna matka ryczy i ryczy...
Już mi się nawet o tym myśleć nie chce. Najważniejsze, że wszystko dobrze. Bo jak tak wczoraj czytałam wypowiedzi kobiet, które miały zatrucie ciążowe. I że np. kobieta miała cesarke w 37tyg i mimo to jej synek zmarł... Czasami człowiek rzeczywiście nie zdaje sobie sprawy, jak poważne mogą być jakieś objawy.
Na szczęście nas Listopadówek to nie dotyczy i tak ma zostać! ;-):-D
Dzięki za wsparcie! :blink:
Cóż za ulga. Super wieśći!!! Bardzo sie ciesze!
 
reklama
Do góry