reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja używam perfecty dla kobiet w ciąży. Mam kremik na rostępy (na brzuchu ani jednego, mam tam gdzie nie smarowałam), krem na opuchnięte i ciężkie nogi (pomaga bardzo) i krem do pielęgnacji biustu. Kosmetyki nie są drogie i bardzo skuteczne.
 
reklama
Hej
Camelia a gdzie szukałaś tej sukienki? W jakimś dla ciężarnych? Ja mam wesele 19.09 i nawet nie mam ochoty przejść się po sklepach... I tak będę wygladać jak hipka, to nawet szkoda mi kasy bo wolałabym coś malutkiej kupić
Pamiętam, że któraś dziewczyna pisała o niedozwolonych skladnikach w kremach przeciw rozstępom, czy mogłąbym poprosić o ich wymienienie? Bo mam jakiś extra krem z Thalgo ale chciałabym sprawdzić czy będzie dobry. Jestem bardzo napięta i bardzo się boję, że zaraz popękam

Co do ciuszków to polecam Ci zobaczyć w sieciówkach np. H&M lub C&A - maja bardzo fajne kolekcje dla ciężarnych, a nawet jak nie, to zwykła sukienka odcinana pod biustem tez będzie ok, tym bardziej, że ciążowe z reguły są droższe. Zresztą dużo jest w necie np. Sukienki ciążowe | Odzież ciążowa, ubrania, sukienki i spodnie ciążowe, biustonosz do karmienia - sklep Sesile.pl

Natomiast na rozsztępy to polecam kosmetyki dla kobiet w ciąży - wtedy nie masz żadnych wątpliwości, że sa ok. Ja używam Pharmaceris M i sa boskie - do biustu Pharmaceris M BUSTFIRM Krem do biustu 100 ml (700860446) - Aukcje internetowe Allegro na brzuszek w trakcie ciąży Pharmaceris M FOLIACTI Krem na rozstępy APTEKA (705353840) - Aukcje internetowe Allegro i ew po ciąży na powstałe juz, świeże rozstępy PHARMACERIS M Krem zmniejszający rozstępy APTEKA (702346388) - Aukcje internetowe Allegro
 
A ja sobie chwalę serię Rossamana Babydream dla kobiet w ciąży.
Enka, Pathanka - zajrzyjcie sobie na wątek "kosmetyki dla przyszłych mam". Tam sporo wyczytacie :-)
 
Witajcie!
Pisze do Was znad morza. Pogoda niestety nie ciekawa.
Moje samopoczucie tez.
Od poniedzialku przesladuje mnie pech ogromny. Jadac autobusem miejskim na pociag mielismy tak gwaltowne hamowanie, ze pomimo, ze siedzialam i trzymalam synka naprawde mocno(jakos zawsze sie boje)to Maciejek prawie wypadl mi z kolan(dobrze, ze kobietka siedzaca tylem do jazdy go przytrzymala), moj brzusio wyrwalo do przodu a kolanami uderzylam w siedzenia na przeciw i mam prawe bardzo obite. Dobrze, ze siedzialam bo skonczyloby sie naprawde tragicznie. Piewrszy raz tak mialam w srodkach komunikacji mieskiej. Wczoraj idac po miescie i spacerujac do poludnia caly czas bolalo mnie spojenie lonowe a w pewnej chwili poczulam ostre rwanie az nie moglam sie ruszyc, a potem tylko drobne kroczki do najblizszego sklepu gdzie w przebieralni sprawdzalam, czy nie sacza mi sie wody-to jakas schiza mnie naszla. W dodatku pol nocy czekalam na kopniaczki i nie czulam i bardzo sie martwilam. A dzis wychodzac z domu jak tylko zamknelam drzwi i zrobilam kroka na schodach to nie wiem jakim cudem poslizglelam sie i wyladowalam na pupie. Na szczescie ani pupa ani brzusio nie ucierpialo, za to nadwyrezylam lewa stope i reke jak sie lapalam poreczy. Moglo sie pewnie skonczyc gorzej, ale Macius zaamortyzowal upadek bo go trzymalam za reke i on biedulek ucierpial bo tez klapnal na pupie(bolesniej niz ja) i obil lokcia...Kurcze, chzba nie powinnam wychodzic z domu...

Tyle co u mnie.
 
royanna czasem sa takie dni , że lepiej nie wychodzić z domu i Ty najwyrazniej go masz dzisiaj;-) Dobrze , ze nic poważnego się nie stało. Uważjcie na siebie;-)
 
czesc dziewczyny!!! jestem zupelnie nowiutka na babyboom, tez ma termin na listopad-6. Czy wy tez lapiecie doly bez powodu bo mnie ostatnio toszke deprecha dopada...wiec postanowilam, ze podziele sie zalami
 
czesc dziewczyny!!! jestem zupelnie nowiutka na babyboom, tez ma termin na listopad-6. Czy wy tez lapiecie doly bez powodu bo mnie ostatnio toszke deprecha dopada...wiec postanowilam, ze podziele sie zalami

Ja już chyba po dołach jestem i myślę że czasu na to nie mamy :-Dtrzeba się wziąść w garśc i szykować gniazdko dla Naszych maluszków.
Ale jak Ci smutaśno wejdz na forum tu każda z Nas Cię zawsze pocieszy:-)no bo to róznie bywa...
A co Cię tak dołuje w ogóle??
 
Zebym to ja wiedziala...pewnie hormony....jeszcze 12 tyg a juz czuje sie zmeczona a gdzie tu do konca.....:unsure:
Od dwoch miesiecy nie pracuje i chyba poprostu zaczynam swirowac...
 
reklama
Do góry