reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Cleo1981 no to wiem co czułaś zaraz po badaniu, też mówiłam, że więcej nie zjem słodyczy, nawet słodzić w tym dniu nie mogłam, a i piłam to świństwo bez cytryny, w dodatku ciepłe:baffled: aż sobie to przypomniałam <blee>
gosiaczekkkkkk twardzielka z Ciebie:tak:
 
he..., zapomniałam dopisać, że boli mnie dupa po zastrzyku (Kaprogest):baffled: ogólnie to lubię zastrzyki ale ten jakiś bolesny, albo pielęgniarka tak "umiejętnie" go zrobiła.
 
Hejka ja już po wizycie u lekarza i na szczęście wszystko dobrze dzidzia ma ok 1 kg szyjka zamknięta skurczami mam się nie martwić jeżeli jest ich tyle co teraz jak będą pojawiać się częściej to dostanę fenoterol
Madzia_pl chyba też je wrzucę dzisiaj do vanish-a
a kolorowe mogę gotować ?

ja glukozę wypiłam praktycznie duszkiem bez cytryny :dry:jakoś wysiedziałam tą godzinę do kolejnego pobierania ale potem zwymiotowałam ale fakt że mi nie wiele w tej ciąży potrzeba
 
Ehhh... A u mnie podejrzenie zatrucia ciążowego :-:)-:)-( Już i tak przeryczałam pół dnia, jutro będę miała dokładniejsze badanie moczu, więc się okaże. Mam nadzieję, że wszystko dobrze i wolę tak myśleć... Trzymajcie kciuki :-(
 
Ehhh... A u mnie podejrzenie zatrucia ciążowego :-:)-:)-( Już i tak przeryczałam pół dnia, jutro będę miała dokładniejsze badanie moczu, więc się okaże. Mam nadzieję, że wszystko dobrze i wolę tak myśleć... Trzymajcie kciuki :-(
Hej Marta, przykro mi, ale może poczekaj do jutra, może jednak jakiś błąd w badaniach!!!
Trzymam kciuki
 
Ciśnienie jak na razie w normie, za to puchnięcie, nagły przyrost wagi i lekki białkomocz są. Mimo wszystko lekarz powiedział, że dopóki nie zrobimy dokładniejszego badania moczu to się wstrzymuje z jakąkolwiek diagnozą. A badanie będę miała z samego rana robione jutro, już po 8:00 powinnam znać wyniki. Na razie myślę pozytywnie, dzidzia rusza się normalnie więc chyba jest okej...
 
weri to wracaj na te 4 tygodnie i pamietaj ze masz sie oszczedzac.

gosiaczekkkkkk mi tez sie udalo lyknac ta glukoze na jednym oddechu bez cytryny, a na badaniach bylam na wszlelki wypadek z mezem. Nic mi nie bylo - całe szczescie.

Marta_szc trzymaj sie dzielnie i poczekaj na jutrzejsze wyniki i rozmowe z lekarzem. Juz na szczescie jestesmy dosc wysoko w ciazy wiec musisz byc dobrej mysli. Bede trzymac kciuki.

Dzisiaj kupilismy z mezem komode z ikei, sklada ja juz dwie godziny tyle srubek i wkretow. Z tej seri: IKEA | Seria do pokoju dla dzieci LEKSVIK
 
reklama
dokladniejsze badania byly na polówkowym USG a tak to mi lekarz caly czas sprawca serce żołądek przeponę i mózg

mi najbardziej dokucza wchodzenie po schodach mecze sie strasznie albo jak cos tłumacze komus i mowie dosc długo bez odpoczynku to poznije powietrze ciezko złapac eh
no i ból głowy powrócil wczorajszej nocy ... eh
no i katar i kichanie hehe :) caly dzien chodze z chusteczka bo kicham co chwile :)

a wlasnie macie tak samo? jak dzidzia wywala np pupe badz noge mocno pcha to mnie w tym miejscu skóra piecze :/ któras ma tak samo? eh
 
Do góry