reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Właśnie jestem po wizycie.... i widziałam serduszko... od razu mi lżej:).. No szczęśliwa jestem strasznie!:-)
 
Hej, wiele z Was w wątku "Zapoznajmy się" pisze, że czujecie, że to będzie synek:happy: Jeśli mogę spytać: skąd to przeczucie, czy to po prostu intuicja? Pytam, bo ja na razie, nie mam pojęcia:zawstydzona/y:...... Pozdrowienia dla wszystkich Listopadówek, także tych nowych!!!
 
Czesc
Byłam wczoraj na usg no i ciąża jest, dobrze umiejscowiona ale troche mniejsza niz wg OM. ponieważ mam długie cykle. No i serduszka jeszcze nie było :-( no ale ma prawo nie byc. Gdzies za tydz. lub 10 dni póję znowu. Jak bardzo bym chciała żeby to już minęło...
Mnie trochę mdli ale muszę chyba mniej jesc a częsciej. I brzuch mnie tak ciągnie i trochę boli ale powiedzieli mi że tak to jest. Pozdrawiam!!!!

Kochana napisz coś u nas bo tęskno nam Ku Tobie. I martwimy się o Ciebie!!

Wszystkim ciężaróweczkom listopadowym życzę spokojnych miesięcy aż do rozwiazania w terminie oraz spokoju i radości z tych wspaniałych chwil przygotowania do najważniejszej roli w naszym życiu.. roli MATKI!

Buziaczki
 
Cześć dziewczyny!!!!!!!!
A ja na dzisiejszej wizycie u lekarza, jak zobaczylam jak bije serduszko:-D malego ludzika w moim brzuchu, to od razu zapomnialam że jakies mdlosci mialam.!!!
Ma 10mm i tętno154uderzenia na minute.
Pozdrawiam i wam tez zycze tyle radosci ;-)
to super::) ja plaklam jak glopia jak pierwszy raz uslyszlam bicie serduszka fasoleczki:tak:
Witam wszystkie przyszle mamusie i mamusie . Mam termin na 9 listopada . ( jest to moj 7 tyd. i 4 dzien. ) wczoraj bylam u lekarza i zobaczyla jak mojemu malenstwu bije serduszko . najpiekniejszy widok na swiecie .:-)
Gratulacje;)

witajcie wieczorowa pora:)

u mnie nawet oki mdli mnie potwornie i spac mi sie cche co chwilke....eh...uroki ciazy...heheh
 
witam wszystkie mamuśki :-D ja również zaliczam się do grona listopadówek.. mój termin to 9 listopad. 18 marca byłam na pierwszym usg- niesamowite wrażenia chociaż moja kruszynka nawet "fasolki" nie przypomina :-p 6 kwietnia idę na kolejną wizytę i już się nie mogę doczekać
 
Kasiiula ja sie dzis czujesz nic nie piszesz?przeszlo Ci?

Alisa79 jezeli chodzi o przeczucie to powiem szczerzeze ty razem go nie mam,w pierwszej ciazy mialam przeczucie ze to bedzie dziewczynka a teraz nic.Mojej kolezance sie snilo ze urodzilam dziewczynke i jest pewna ze tak bedzie :) fajnie by bylo

slodziuka_e i Patiss witamy w naszym gronie :)
 
reklama
Oliwka - kiedy moja przyjaciółka była w ciąży mi sie śniło w nocy że urodziła dziewczynkę i nawet przy porodzie byłam:-D Rano przyszedł jej mąż i powiedział ze w nocy pojechała do szpitala i urodził sie chłopczyk (nie wiedzieli co będzie). Niektórzy mówią ze sny są odwrotne, przekonamy sie na ok 7 misięcy.:tak:

Dziewczynki - bardzo Wam gratuluje serduszek, rzeczywiście wzruszająca chwila, z pierwszej ciąży ten moment pamiętam najlepiej, no i pierwsze ruchy:tak: Nie mogę sie doczekać kiedy ja zobaczę, mam gorącą nadzieje ze tak będzie:tak:

My również nikomu jeszcze nie mówiliśmy, tylko przyjaciółce, reszta sie dowie jak bede pewna ze wszystko jest ok.
 
Do góry