reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

kurcze dziewczyny tak Wam wspolczuje z tymi wymiotami,mi jest caly dzien nie dobrze i to mnie wykancza a co Wy przechodzicie to trudno sobie wyobrazic
Trzymajcie sie kochane,jeszcze troche i bedzie lepiej
trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie pa
taa, ja do tego mam jeszcze jeden bardzo krępujący problem. Jak wymiotuje to opróżniam automatycznie pęcherz :zawstydzona/y:z resztą jak kicham albo kaszlę też. TO się nazywa wysiłkowe nietrzymanie moczu. W poprzedniej ciąży dopadło mnie dopiero w 3 trymetrze ale fakt, że długo jeszcze po porodzie tak miałam a teraz od samego początku :szok: ciągle się boę, że się zsikam w pracy :baffled:
 
reklama
witam jako pierwsza dzis z samego ranca:)))jestem tu nowa od 3 dni...z tego co wyliczylam sama to termin na 16 listopada,u lekarza jeszcze nie bylam-wybieram sie w ciagu 2 najblizszych tygodni:)))
pozdrawiam
Ania
 
Witaj Anja! ja też jeszcze nie dostałam się do lekarza..mam nadzieje że w środę się uda:-) Już nie mogę się doczekać! wdłg kalkulatora BB termin mam n a17 listopada:-D
 
Cześć Mamuśki

2 dni nie zaglądałam na forum, a tu tyle nowych listopadówek. Wszystkie gorąco pozdrawiam.
Czytam sobie wasze posty żeby nie zasnąć w pracy i pocieszam się, że nie tylko ja zasypiam na stojąco. No ale czas wracać do roboty bo jak się zorientują co ja w czasie pracy robie to długo nie popracuję.
Pa
 
Witajcie widac ze nas jest coraz wiecej...oby.....sie wszytkie udzielaly a bedziemy meili niezla ekipe.....hhehe...:tak:

WItajcie...u nas wreszcie sloneczko:):):):) za oknem....

mecza mnie wymioty ale jakos to przezyje dla fasoleczki mojej;):
 
Cześć wszystkim mamusiom, dzisiaj dowiedziałam się że do was dołącze :))) jeśli chodzi o objawy to już zaliczyłam mdłości 2 razy, poza tym ciągłe bym leżała albo spała, nie umiem się skupić na nauce, no i obolałe piersi i odczucie że coś jest w moim brzuszku bo czasami mnie zaboli leciutko :))
 
cześć dziewczynki!! własnie się dowiedziałam że będę listopadową mamusią :))
od razu mam do was pytanie bo ja jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie ciążowej u gina. wybieram się w piątek :)) powiedzcie mi jakie badania kazał wam zrobić?? bo ja wolałabym wczes niej zrobić, żeby zaoszczędzić kasę. Do gina chodzę prywatnie więc jak pójdę i każe mi przyjść później z wynikami to już będę miała z głowy :))) tylko napiszcie jakie badania??
 
Witam,

obowiazkowo musisz zrobic badania:
- morfologia
- czy masz kile - nie pamietam jaki to skrot dokladnie
- grupa krwi - jesli nie masz jeszcze takiego papierka
- glukoza na czczo
- mocz
Ja dodatkowo zrobilam:
- toksoplazmoza
- hormony tarczycy
 
reklama
Do góry