reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

cola wypłukuje i kawa i to bardzo, ale ja kawkę jedną dziennie i tak pije a później zażywam magnez :))) więc jest oki :))
 
reklama
u mnie tez bez małej kawki w południe się nie obejdzie. I colę troszkę mężowi podpijam jak nie widzi :zawstydzona/y: i niestety zaczynają mnie łapać skurcze w stopy - tak śmiesznie aluchy mi wykręca, jeden na drugi, ale szybciutko póki co przechodzi.
 
Witam!
Ciesze sie ze juz wszystko ok na naszym forum. Nam teraz potrzeba duzo spokoju i powinnysmy sobie zdawac z tego sprawe.
Teraz juz nas powoli czeka ten ostateczny trymestr, az lezka sie kreci ze ten piekny okres sie juz konczy. Powiem wam ze ten drugi trymestr to cos pieknego, mi dal wiele radosci i mam nadzieje ze jakos sobie poradzimy do konca.
 
Witam Was kochane w ten gorący dzionek, duszno okropniście, uff :))

Chciałam się podzielić bardzo fajnym opowiadankiem, jakie znalazłam gdzieś w sieci. Strasznie śmieszne i zarazem wzruszające:

Opowieść nienarodzonego dziecka:

Artykuł

Czytałam ten artykuł na głos mężowi, sobie i dzieciątku, prześliczny, cudowny i w połowie musiałam zrobić przerwę bo mi się głos załamał. A naszemy synkowi też się spodobało, bo się rozkopał jak zaczelam czytać. Gdzie ty to znalazłaś, polecam przeczytać każdej z Was
 
Czytałam ten artykuł na głos mężowi, sobie i dzieciątku, prześliczny, cudowny i w połowie musiałam zrobić przerwę bo mi się głos załamał. A naszemy synkowi też się spodobało, bo się rozkopał jak zaczelam czytać. Gdzie ty to znalazłaś, polecam przeczytać każdej z Was
To prawda, jest świetny! Ja również czytałam go na głos mężowi i malutkiemu i bardzo się im podobało :) A znalazłam go gdzieś na forum, chyba u Wrześniówek.
 
Dziewczyny a czy znacie jakąś stronkę z piosenkami/kołysankami dla dzieci??? Kiedyś miała jedną, ale niestety już nie mogę jej znaleźć :( A teraz czasem bym posłuchała z maluszkiem.
 
dzien dobry z rana:-)ja oczywiscie spac nie moge a potem po poludniu padam:-)

prettyM piekny artykul,bardzo wzruszajacy:-)

kasiiula ja tez mam maly brzusio i musze Ci powiedziec ze bylam wczoraj na kursie i z calej mojej grupy mam najmnijeszy mimo ze jest kobieta ktora jest w 24 tyg a ja 27:szok:ale lekarz twierdzi ze to jest normalne i wszytsko jest ok to nie ma powodow do smutku ,poza tym moj brzusio jest tez nisko,czyli pododnie jak u Ciebie.Tak ma byc i sie nie przejmuj;-)

etna36 powiem Ci ze faktycznie lezka sie kreci jak pomysle ze ten trymestr dobiega konca:-(tak bym chciala i sobie i nam wszystkim zyczyla aby nasze samopoczucie zostalo do konca takie jakkie jest teraz.ja pierwszy trymest nie wspominam najlepiej,okrutne mdlosci,plamienia no i ten ciagly strach ze sie znowu nie uda
teraz jestem radosna,ciesze sie zyciem i dzidzia ,czuje sie wspaniale.OBY TAK ZOSTALO DO KONCA:-)
milego dnia kobitki:-)
 
reklama
dzis miałam w nocy spokój ze skurczami.. choć noge a raczej łydke czuje od wczoraj jest taka obolała...
ja nie pije ani kawy ani coli wiec nie wiem....
 
Do góry