reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
mnie dzis w nocy dwa razy obudził skurcz łydki, nie wiedziałam co zrobic , ból straszny az płakac mi sie chciało... sposób na skurcz z palcami nie przeszedł... mam nadzieje ze juz sie to nie powtórzy... bierzecie moze jakis dodatkowy magnez na skurcze czy tylko ten który macie zawarty w witaminach... Ja biore feminatal i tak jest 70 mg magnezu... Nastepna wizyte mam dopiero 21 sierpnia wiec nie wim czy nie isc do apteki i zapytac czy cos maja.... Co radzicie...
 
mnie dzis w nocy dwa razy obudził skurcz łydki, nie wiedziałam co zrobic , ból straszny az płakac mi sie chciało... sposób na skurcz z palcami nie przeszedł... mam nadzieje ze juz sie to nie powtórzy... bierzecie moze jakis dodatkowy magnez na skurcze czy tylko ten który macie zawarty w witaminach... Ja biore feminatal i tak jest 70 mg magnezu... Nastepna wizyte mam dopiero 21 sierpnia wiec nie wim czy nie isc do apteki i zapytac czy cos maja.... Co radzicie...
Mnie dzisiaj raz zlapal az zaczelam jeczec i obudzilam mojego M. Najczesciej mnie lapie jak probuje sie poprzeciagac i naciagnac nogi:baffled:. Tez zastanawiam sie czy oprocz witamin tych co biore moge brac cos jeszcze. Jutro spytam moja gin, ale ona nawet zelaza w tabletkach nie kazala brac-tylko natura, natura...Ale i tak biore raz dziennie;-)
 
u mnie było podobnie własnie chcialam sie przeciagnac.... ja żelaza nie biore a jest potrzebne jezeli tak to jakie bierzesz...
 
u mnie było podobnie własnie chcialam sie przeciagnac.... ja żelaza nie biore a jest potrzebne jezeli tak to jakie bierzesz...
Dziewczyny mi napisaly, ze gin im polecil Ascoffer i takie kupuje, bo niedrogie i bez recepty:tak:. Inne sa lepiej przyswajalne ale na recepte, ale tak jak pisalam moja gin uwaza, ze dieta pomoze. A mam anemie:baffled:. I juz jak biore Ascoffer to mam lepsze wyniki:tak::-). Przedetm przez tydzien bralam 3x dziennie, potem 2razy a teraz juz tylko raz.
 
My tez nam morze sie wybieralismy od paru tyg i dojechc nie mozemy i chyba przez to jedziemy w niedziele w góry, do Krakowa i do Kazimierza. Dwa razy dluzsza droga niz nad morze, ale przy okazji siostre odwiedze w Dominikowicach.

Udanego wypoczynku, samcznej ryby i słonecznej pogody :-) tym nad morzem
 
My dla odmiany jedziemy w niedziele na tydzien w gory. No, moze pod gory;) do tesciow. Ale zrobimy wypad do Swieradowa, do Jeleniej Gory a moze i Szklarskiej Poreby, bo wszedzie blisko.
Nad morzem bylam juz tydzien oraz kilka weekendow(z racji bliskiego zamieszkania i rodzicow co tam mieszkaja), ale mam jeszcze chrapke pojechac w polowie sierpnia z synkiem, tylko nie wiem, czy moj M znow nas samych pusci;) co za duzo to nie zdrowo;) a on wolnego nie ma...
 
u mnie było podobnie własnie chcialam sie przeciagnac.... ja żelaza nie biore a jest potrzebne jezeli tak to jakie bierzesz...
ja oprócz prenatalu clasic biorę jeszcze jedną tabletkę magnezu bo tak zalecił lekarz i biorę już od początku ciąży i jak na razie nie miałam bolesnego skurczu, tylko raz tak czułam jakby zaraz miał się zacząć ale przeszło. Kupuje magne B6 (kosztuje chyba 5 zł za 50 tabl).
żelazo biorę Biofer podobno bardzo dobrze przyswajalne (dobrze się po nim czuje) i jest bez recepty i kosztuje ok13 zł za 60 albo 90 tabletek
zażywam od początku i nie mam problemu z wynikami krwi :)) polecam
 
w sumie to krew mam dobra moj lekarz mówi ze nawet bardzo wiec moze to żelazo nie potrzebne tylko ten magnaz chyba zakupie bo nie chce czegos takiego przezywac po raz kolejny....
 
reklama
mnie tez lapia czasem takie skurcze lydek w nocy, ze plakac mi sie chce. Gin mi kazla brac Aspargin - 3 razy dziennie. To potas i magnez. I jest o wiele lepiej. Ale zauwazylam, ze jak tylko wezme ze 2 lyki coli to w nocy skurcze murowane. Cola wyplukuje magnez i to chyba na maxa.
 
Do góry