reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziękuję laseczki.
Podbudowałyście mnie trochę bo już zaczęłam sobie fazę wkręcać, że może jednak nie powinnam...:sorry:
P.S. Kilolek
Uwielbiam Twoje komentarze... buahahahhahahah :-D
hihihi :-) dzieki :-) alez mi sie milo zrobilo, a to tylko takie głupotki byly...;-)

Wiecie co teraz będę robić??? Skręcać meble!!! Uwielbiam to!
Właśnie maż przywiózł i pojechał do pracy, mały śpi i mogę się oddać swojej pasji :-) dziwna jestem nie???
Szkoda tylko, że niewiele teraz mogę. Szafy raczej nie skręcę sama, mąż będzie musiał trzymać i dźwigać ale półeczki i mniejsze szafeczki już mogę montować :-D gdyby któraś miała coś do skręcania to ja bardzo chętnie...
a podobno jest nawet taki zawód... hmm... no w końcu skoro ze szkoły mnie zwolnili to teraz miałabym nowe perspektywy...
 
reklama
Dziewczyny nie ma sensu przejmować się co inni mówią, ważne na ile my się czujemy. Tak uważam. U mnie też co chwilę krzyczą, że nieodpowiedzialna jestem, bo to do pracy chcę chodzić, bo na wakacje do Turcji poleciałam w 3 m-cu, bo na łódki z mężem wybraliśmy się na Odrę, bo na wesele poszłam do przyjaciół i tak ciągle... Ale fakt faktem, jak tylko gorzej się poczuję i czegoś w domu nie zrobię, np. obiadu czy mycia okien to już przegięcie, bo przecież kaleką nie jestem! Ah, każdemu łatwo z boku radzić i patrzeć. Jedźcie na wakacje jeśli tylko same czujecie że dacie radę i niczym się nie przejmujcie :-)

Inez77 - trzymaj się cieplutko i nic się nie martw! Będzie dobrze. Ja mam to samo, z kręgosłupem ledwo daję sobie radę :-( Od niego bolą całe łydki! a bóle podbrzusza też często się zdarzają. Byłam u lekarza i powiedział, że kręgosłuop jak był wcześniej zaniedbany to będzie niestety bolał, a podbrzusze też może boleć, chyba że będzie ten ból naprawdę mocny to na ostry dyżur jechać. Na razie biorę fenoterol i no spę i cieszę się każdym kolejnym dniem :-)Pisz co u Ciebie, będę o Tobie myślała.
 
hihihi :-) dzieki :-) alez mi sie milo zrobilo, a to tylko takie głupotki byly...;-)

Wiecie co teraz będę robić??? Skręcać meble!!! Uwielbiam to!
Właśnie maż przywiózł i pojechał do pracy, mały śpi i mogę się oddać swojej pasji :-) dziwna jestem nie???
Szkoda tylko, że niewiele teraz mogę. Szafy raczej nie skręcę sama, mąż będzie musiał trzymać i dźwigać ale półeczki i mniejsze szafeczki już mogę montować :-D gdyby któraś miała coś do skręcania to ja bardzo chętnie...
a podobno jest nawet taki zawód... hmm... no w końcu skoro ze szkoły mnie zwolnili to teraz miałabym nowe perspektywy...

Kilolek - kup (jeśli nie masz) wkrętarko-wiertarkę, dobierz jeszcze ze dwie dziewczyny nazwijcie się jakoś tak... nie wiem... może "Wkrętarka Femmine" i zamówienia posypią się jak trzeba :)
 
Kilolek - kup (jeśli nie masz) wkrętarko-wiertarkę, dobierz jeszcze ze dwie dziewczyny nazwijcie się jakoś tak... nie wiem... może "Wkrętarka Femmine" i zamówienia posypią się jak trzeba :)
hihi ależ mam wkrętarko-wiertarkę, pistolet na gwoździe, wyrzynarkę i cała masę ręcznych narzędzi :-) ja jestem taki "złota rączka" a mój mąz nie umie nawet prosto gwoździa wbić a od samego patrzenia na pistolet do gwoździ boli go głowa :-)
To kto się dolaczy do mojej firmy "Wkrętarka Femmine"??? Kupimy sobie jakies seksowne kombinezony i do każdego zlcenia będziemy doliczać 10 % za "estetykę" ;-)
 
Witam Was kochane w ten gorący dzionek, duszno okropniście, uff :))

Chciałam się podzielić bardzo fajnym opowiadankiem, jakie znalazłam gdzieś w sieci. Strasznie śmieszne i zarazem wzruszające:

Opowieść nienarodzonego dziecka:

Artykuł
Bardzo fajne opowiadanko! Napisane wszystko w bardzo sympatyczny sposob:tak:. Juz wyslalam na maila do mojego M:-D
 
hihi ależ mam wkrętarko-wiertarkę, pistolet na gwoździe, wyrzynarkę i cała masę ręcznych narzędzi :-) ja jestem taki "złota rączka" a mój mąz nie umie nawet prosto gwoździa wbić a od samego patrzenia na pistolet do gwoździ boli go głowa :-)
To kto się dolaczy do mojej firmy "Wkrętarka Femmine"??? Kupimy sobie jakies seksowne kombinezony i do każdego zlcenia będziemy doliczać 10 % za "estetykę" ;-)

Wiesz, mogę się pisać, nawet włączę własny sprzęt do majątku firmy :) (ja też jestem od wbijania gwoździ:tak::szok::-D)
 
Hehe też mam wkrętarko-wiertarkę i wyrzynarkę :-) Nawet sama nią cięłam drzwi kiedyś :-D I ze 3 zestawy śrubokrętów, obcęgi i inne takie. Kiedyś naprawiłam zmywarkę :eek::-) bez niczyjej pomocy
 
ja naprawiam notorycznie psująca się pralke a kiedyś jak miałam starą lodówkę to tez ją naprawiałam (nowa całe szczęście się nie psuje)
 
reklama
hihi ależ mam wkrętarko-wiertarkę, pistolet na gwoździe, wyrzynarkę i cała masę ręcznych narzędzi :-) ja jestem taki "złota rączka" a mój mąz nie umie nawet prosto gwoździa wbić a od samego patrzenia na pistolet do gwoździ boli go głowa :-)
To kto się dolaczy do mojej firmy "Wkrętarka Femmine"??? Kupimy sobie jakies seksowne kombinezony i do każdego zlcenia będziemy doliczać 10 % za "estetykę" ;-)

Dolaczam, ja to tez taka zlota raczka, i wszystko sama bym robila. wsumie ostatnio z lekka pomoca mojego taty zrobilam szafe rozsuwana :-)
 
Do góry