reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A nie wiecie jak sie przelicza tą glukoze, bo ja mam wynik w tych małych jednostkach i mam 7,2 norma pisze od 3,6 - 6,3 ale to na czczo, wiem ze któras z Was tez miala takie małe liczby, ale nie pamiętam kto i ile:sorry:

wiesz co może doszukasz się jakiegoś posta wstecz nie chcę Cię źle naprowadzić ale chyba Helenka miała takie małe jednostki

kurcze nie jestem pewna :sorry:
 
znacie sie może na wynikach cukru z obciążeniem?
Dzis odebrałam wyniki ale bbabka w laboratorium nie umiała mi nic powiedzieć. Na czzo miałam 86, a po godzinie od glukozy 50g 162. To dobrze?

o matko:no:ale to już dziewczyny napisały pewnie bidulko będziesz musiała powtarzać no chyba że odrazu skierują Cię do poradni diabetologicznej dla ciężarnych
 
czuję się ok tylko dzidzia ma mecz piłki nożnej w brzuchu do tego mega zgaga więc nie śpię:-)

rano muszę kilka rzeczy dopakować i zmykamy

po tym leżeniu i bieganiu po lekarzach tak się cieszę że mogę jechać :tak:
jakbym na jakieś mega wypasione wakacje jechała hihi
 
reklama
Do góry