reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

:-)
ja jestem forumowa maniaczką i na wielu forach, na róznych portalach sie udzielam i pierwsze słyszę, by ktokolwiek miał pytać opinię publiczna czy może zostać moderatorem. o nie masa o tym decyduje. :eek:
Masa ? Jasne.
Lekarz przed operacją też nie mówi, że jak mu się da kopertę to lepiej się zajmie pacjentem. No i dobrze, inaczej masa by myślała, że się należy i już.
Dla mnie jednak totalitaryzm jest passe, demokracja górą :) A standardy życia publicznego warto podnosić zamiast obniżać. I można to zacząć na nizinach forum internetowego :-)
 
reklama
Kochane moje, piszę o moim zmartwieniu na tym wątku, bo na naszym głónym listopadowym stało się nieprzyjemnie....
Chcemy z mężem wyjechać na naszą podróż poślubną do Holandii. Jedziemy tam ze względu na to, że nie zmieniam klimatu i że jest morze. Lekarz nie widzi przeciwwskazań, ale moja cała rodzinka wyzywa mnie od nieodpowiedzialnej matki... jedziemy samochodem. To jest okolo 15 h jazdy łącznie z przystankami naszymi. Dziewczyny, czy jeździłyście w długie trasy? Mam niesamowite wyrzuty sumienia i z jednej strony zostałabym dla świętego spokoju mojej rodzinki, a z drugiej strony pragnę tego wyjazdu i chcę w końcu odpocząć od wszystkiego.

Natalunia to wszystko zalezy od tego jak ogolnie znosisz jazde samochodem. Ja zazwyczaj po 2,5 godzinie zaczynalam odczuwac zmeczenie (lekkie), a po 3,5 musialam miec conajmniej godzinny postoj. Teraz w ciazy u mnie nie jest lekko bo postoje musza byc czesciej, a po ostatniej wyprawie i 2,5h jezdzie (z krotkim postojem) padlam do lozka. Ale mysle ze to tak naprawde zalezy od tego jak sie czujesz w samochodzie :-) jesli nie masz problemow z podrozami 2-3h to 15h powinnas przetrwac ;-) tylko pamietaj zebys nogi trzymala wysoko (jakbys miala dwa siedzenia dla siebie to byloby super) bo nozki niestety w takich podrozach potrafia puchnac :-( pozdrawiam
 
Ja dodam jedno.... jesli byly poprzednie moderatorki, a ktos juz pisal ze byly az dwie to tez nie pytały nikogo o zdanie.:tak: Wiec nie rozumiem w czym problem:no:
 
Masa ? Jasne.
Lekarz przed operacją też nie mówi, że jak mu się da kopertę to lepiej się zajmie pacjentem. No i dobrze, inaczej masa by myślała, że się należy i już.
Dla mnie jednak totalitaryzm jest passe, demokracja górą :) A standardy życia publicznego warto podnosić zamiast obniżać. I można to zacząć na nizinach forum internetowego :-)
O!! I tu się zgodzę!!! Też nie lubię techniki równania w dół...:eek:
 
Natalunia - jesli tylko czujesz sie na siłach to JEDZ i nie przejmuj sie opinią rodziny. To WASZ miesiac miodowy, jedyny i niepowtarzalny, Wasze ostatnie wakacje tylko we dwójke, z pewnoscia bedziecie je dłuuuugo wspominac no i oczywiscie dzieciom opowiadac:tak::rofl2:
 
Powiem krótko i tylko raz
Mam wrażenie że niestety niektórym z nas spodobał się wręcz wątek konfliktowy i tylko patrzą żeby go rozwijać.. :eek:
Dziewczyny, dajcie już spokój!
Do czego ma niby prowadzić ta wymiana uwag..?
dla mnie bzdura, no ale może się nie znam...
 
Natalunia
Na uwagi rodziny w ogóle się nie patrz. Zastanów się może jednak czy nie przeliczasz się i faktycznie mierzysz siły na zamiary bo to naprawdę kawał drogi..
A jeśli już się zdecydujecie to może warto byłoby z postojem na nocleg np żeby siły zregenerować...:sorry:
 
Natalunia ja jadę w piątek nad morze! co prawda to bliżej niż do Holandii, ale porównaj sobie nasze polskie drogi, a drogę do Holandii :-) poza Polską cały czas autostrada! jedź kochana i nie przejmuj się rodziną! a tą kartę z NFZ sobie załatw tak na wszelki wypadek!

mary_mary no Twojej wizyty nie skomentuję, bo jedno mi się na usta ciśnie :wściekła/y: palanty a nie lekarze!!!!!!

klaudzia na skurcze łydek dobrze brać magnez z witaminą B6!

kijolek no niestety cukier dużo za duży :-( pewnie będziesz piła to 75 glukozy!
 
reklama
Witajcie, informuję, że na razie Ka...M zostaje zawieszona w funkcji moderatora. Na BB jest tak, że moderatora wybiera cała grupa, nawet jeśli zgłasza się ktoś do mnie z taka propozycja, to obserwujemy jego działania.
Ja poprosiłam o zlikwidowanie czarnej listy. Uważam, że tego typu działania rozwalają grupę i nie uważam, żeby moderator miał prawo oceniać wypowiedzi innych osób na forum publicznym. Jeśli dzieje się coś niepokojącego pisze na PW albo kontaktuje się z nami. Ja sama nie chciałabym nigdy uczestniczyć w społeczności, gdzie nigdy bym nie wiedziała, czy moja myśl się komuś spodoba, czy nie i czy zostanę za nią "ukarana". Funkcja moderatora jest specjalna. To osoba, która ma wspierać swoja grupę, być pośrednikiem pomiędzy administracją i nami, a robiąc porządki, czy wprowadzając zmiany konsultować się z pozostałymi osobami. Ma być kimś jednoczącym wszystkie osoby i ułatwiającym nowym dołączenie do grupy. Ka...M ma dobre intencje, ale swoimi ruchami wprowadziła dużo niepokoju stąd nasza decyzja. W tej chwili pozostajecie pod opieką admińską czyli Bestyja, Elżbietka i ja jesteśmy osobami, do których możecie się zgłaszać o pomoc. Kiedy opadna emocje zastanówcie się wspólnie, kto ma zostać moderatorem i czego od takiej osoby oczekujecie. Wow, ale napisałam:tak:
 
Do góry