reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

butterfly27 ja moje maleństwo czuję najmocniej i co dzień wieczorem, w nocy lub nad ranem- taki "Nocny Marek" ;-) może nawet nie wiesz i Twoje ruchliwe robi się jak Ty już śpisz. Ja w ciągu dnia mało kiedy czuję, ale w czwartek na badaniu usg tak szalało, że czułam się jak we własnym łóżku.

Może tak jest jak piszesz. Ja czułam zawsze w pracy i wieczorem, a wczoraj troszkę w pracy a wieczorem nic i dzisiaj też nic. Może przez ten upał tak sie rozleniwiło maleństwo. Mam nadzieję, że wieczorem odezwie się.

Mnie nogi nie puchną, ale dokuczają mi skurcze łydek. Biorę magnez dodatkowo i jakis czas miałm spokój, a dzis od nowa. Straszny ból.

K...M ja nie mam takiego problemu, ale podobno w ciąży to sie zdarza. Może powiedz lekarzowi o tym
 
reklama
Irlandzkiemu nie wiem cczy uda mi się konkretnie wytłumaczyć a będę u niego za 2tyg a do polskiego jadę za miesiąć.....:dry:
z chęcią bym sobiejakieś krople nawilżające zafundowała....
ale nie bardzo wiem czy i jakie można.....
ale dziękuję za radę.....
myslałam o jakimś domowm sposobie...ale też nic nie przychodzi mi do głowy:-(
 
Irlandzkiemu nie wiem cczy uda mi się konkretnie wytłumaczyć a będę u niego za 2tyg a do polskiego jadę za miesiąć.....:dry:
z chęcią bym sobiejakieś krople nawilżające zafundowała....
ale nie bardzo wiem czy i jakie można.....
ale dziękuję za radę.....
myslałam o jakimś domowm sposobie...ale też nic nie przychodzi mi do głowy:-(

Mozna wode jedynie - zadnych kropel do nosa, zadnych inhalacji - wode zwykla destylowana... tyle bez konsultacji z lekarzem
 
Ka...M Ja też często mam suche śluzówki w nosie i psikam sobie wodą morską (ja mam Sterimar) możesz ją kupić w aptece, nie wiem z jakich firm są i Irlandii.

butterfly27 ja tez mam skurcze:-( ale głównie rak albo palców u nóg, lekarz przepisał mi Aspargin t.j. na niedobór magnezu i potasu.
Poza tym piję Cappuccino z magnezem ;-)
 
A my walczymy z ta lazienka. Dzisiaj spalismy 4h tzn moj maz bo ja potem pospalam w dzien. To na razie tylko rury i kucie, a za tydzien kafelki, drzwi i okno. Po urlopie nasze gniazdko
(czyli pokoik) nasz i malenstwa 2w1. Brzuszek juz widac, bo obcy ludzie zaczeli zwracac na niego uwage. wystrzelil tak jakos z dnia na dzien. Jak tam wasze brzuszki rosna?
 
Ja juz dawno mam brzuszek widoczny. Chyba nasz chłopaczek będzie spory ;-)
Nie da sie nie zauwazyc że jestem w ciąży, ale nasz niewyedukowany naród nic sobie z tego nie robi. W kolejce w banku stałam 20min. Chyba po prostu trzeba sie upominac o swoje i tyle...
 
reklama
Dziewczyny, a co robicie ze spuchniętymi stopami?????? Moczenie w zimnej wodzie i trzymanie w górze, pomaga na bardzo krótko:-( Aż mnie pieką:szok:
Pomocy!!!!!!
 
Do góry