reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Madziek, ja też unikam basenu z powodu ewentualnych infekcji, chociaż czytałam wiele postów dziewczyn, które chodzą i nic się nie dzieje. Zresztą słyszałam, że na niektóre baseny nie wspuszczają kobiet w widocznej ciąży bo boją się, że jak np. się poślizgnie i coś sie stanie to będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej.
Ja grzecznie poczekam az maluszek będzie mógł chodzić z nami :-)
Ale dyskryminacja! Szok:szok:
Ja planuje wybrać się na basen. Pytałam gina na ostatniej wizycie i nie widzi przeciwskazań.
A z maluszkiem bardzo chętnie bym chodziła, ale niestety nie ma takiego basenu przystosowanego do niemowlaków:-(

A co do horrorów - to ja unikam. Kiedyś dawno obejrzałam i potem sama bałam się do toalety wyjść. Nie wspomnę już o koszmarach. Od tej pory nikt na horror mnie nie namówi.

A teraz zmykam troszkę posprzątać i robię się na bóstwo :-) bo jedziemy wieczorem do znajomych.

Miłego weekendu
 
reklama
aha czyli do rozinnego [pójdę bo mam wizytę w połowie lipca...
jak ja się cieszę.....:tak:
ogólnie się dentysty nigdy nie bałam....
ale nie wiedziałam że można tak mieć za darmo.... i to jeszcze w ciąży:tak: gdzie w pl płaci się potrójne ceny.....
ok... to jak będzie to możliwe to boiorę się za to :tak:
dziękuję
 
aha czyli do rozinnego [pójdę bo mam wizytę w połowie lipca...
jak ja się cieszę.....:tak:
ogólnie się dentysty nigdy nie bałam....
ale nie wiedziałam że można tak mieć za darmo.... i to jeszcze w ciąży:tak: gdzie w pl płaci się potrójne ceny.....
ok... to jak będzie to możliwe to boiorę się za to :tak:
dziękuję

Nie ma za co. Mam nadzieje ze w Irlandii tez to obowiazuje i bedziesz mogla porobic z zabkami za darmo :) Powodzenia :-)
 
dzieki dziewczyny wszystko OK a nwet lepiej niz bylo bo nie wymituje juz od tygodnia :szok::-D ale sie ciesze mam nadzieje ze juz ustalo na dobre.
teraz nadrabiam to co napisalyscie ;-)
 
Cześć
Już nie mogę doczekać się usg!!! Oby do czwartku...
Mam mrówki dziś często w jednej nodze, ale nie w stopie a jakoś tak blisko skóry, dziwne...
Czasem jak zapomnę i się zerwę z łóżka to też mnie zaboli jakby scięgno czy jajnik, tak na dole. Ale ostatnio jak wstawałam z pozycji leżącej ( wcale nie szybko) to bardzo mnie zabolało

A i poproszę was o wiadomość na priwa od dziewczynek, które znają płeć to na naszej liście napisze i ciekawe czy będzie bardziej różowo czy niebiesko ;-) bo jak na razie to różowo :-D
 
basen u mnie odpada
biorę dwa razy dziennie luteinę wiadomo dopochwowo więc biegam cały czas z wkładką narazie nie mam co wchodzić do basenu
jak mi lekarz odstawi to będę starała dostać się na jakieś zajęcia dla brzuchatych:tak:
 
a z dzieckiem powiem Wam że chciałam chodzić z martynią ale okazało się że urodziłam wcześniaka
mała miała problemy z nerkami częste infekcje dróg moczowych więc kategorycznie basen odpadł:-(i to na 2 lata

teraz troszkę mąż nadrabia bo mała bardzo lubi basen więc ją zabiera
i jeszcze jedno jest alergikiem i czasami z powodu problemów ze skórą też nie może chodzić


jeśli nie byłoby żadnych przeciwskazań to napewno chodziłabym z maluszkiem :tak:wydaje mi się że takie dzieci szybciej rozwijają się ruchowo:tak:
 
reklama
Nie ma za co. Mam nadzieje ze w Irlandii tez to obowiazuje i bedziesz mogla porobic z zabkami za darmo :) Powodzenia :-)
obowiązuje bo pytałam szefowej :-p i też mi powiedziała że mogę sobie takie coś załatwić....:tak:

Ka..M
Jak już to załatwisz lub dowiesz się konkretnie co z tym dentystą to daj znać - ja jakoś nie mam ani czasu ani głowy do tego - powiedzmy że będę polegac no Tobie ;-)
spoko za ok 2 tyg mam wizytę u GP więc będę się pytać co i jak....;-)
a później powiem Ci szczegóły naa ten temat:-D
 
Do góry