reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama

Załączniki

  • i627207.jpg
    i627207.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 8
  • Słoneczko+!+(Nie+jest+krwiożercze+..+chyba+xD).jpg
    Słoneczko+!+(Nie+jest+krwiożercze+..+chyba+xD).jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 12
ja dzis dzien przywitalam wymiotami a wczoraj sie czulam jakbym miala zemdlec. i odkrylam co tak na mnie wplywa. niestety to sa fale radiowe internetu bo gdy nie mielismy polaczenia przez tydzien przez burze dobrze sie czulam i nie zwymiotowalam nawet raz. zdrowie mojej dzidzi najwazniejsze wiec ograniczam internet do minimum. bede do was wpadac gdzies raz na tydzien. pamietam jak Bura pisala jakie to fale sa dla nas szkodliwe i nawet sobie bym nie przypuszczala ze az tak i ze tak to odczuje. a skoro ja sie tak zle czuje to moja dzidzia pewnie jeszcze gozej. takze dbajcie dziewczyny o swoje kruszynki. pozdrawiam. papa.
 
obowiązuje bo pytałam szefowej :-p i też mi powiedziała że mogę sobie takie coś załatwić....:tak:


spoko za ok 2 tyg mam wizytę u GP więc będę się pytać co i jak....;-)
a później powiem Ci szczegóły naa ten temat:-D

No to super :-):-):-)

ja dzis dzien przywitalam wymiotami a wczoraj sie czulam jakbym miala zemdlec. i odkrylam co tak na mnie wplywa. niestety to sa fale radiowe internetu bo gdy nie mielismy polaczenia przez tydzien przez burze dobrze sie czulam i nie zwymiotowalam nawet raz. zdrowie mojej dzidzi najwazniejsze wiec ograniczam internet do minimum. bede do was wpadac gdzies raz na tydzien. pamietam jak Bura pisala jakie to fale sa dla nas szkodliwe i nawet sobie bym nie przypuszczala ze az tak i ze tak to odczuje. a skoro ja sie tak zle czuje to moja dzidzia pewnie jeszcze gozej. takze dbajcie dziewczyny o swoje kruszynki. pozdrawiam. papa.

Biedactwo :-( Mam nadzieje ze sie lepiej poczujesz bez internetu kochana. 3maj sie i owiedzaj nas czasami, moze akurat Ci przejdzie :)
 
reklama
Zajrzałam dzisiaj na forum czerwcówek i założyły sobie temat z linkami do ciekawych stron internetowych. Zobaczcie TUTAJ. Mam nadzieję, że czerwcówki wybaczą mi to małe przekierowanie na ich stronę :yes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry