reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziewczyny nie wiem co teraz zrobimy, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie, moze uda sie kogoś załatwić. Strasznie boli mnie glowa i mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie bo jak nie to i tak impreza dla mnie bedzie do bani. Stres tak na mnie działa, zoładek zacisniety i peka mi glowa, czesto do tego dochodza jeszcze wymioty i pozamiatane. Nie dośc ze nie wiem jak sie jutrzejszy dzien ułoży to jeszcze jak na zlośc nie dostałam @ i zaczynam powoli panikować. Wrrrrrr. Strasznie boje sie bycia w ciaży, nie chodzi o posiadanie 2-giego dzieciatka, tylko o te 9 m-cy, które ostatnio przeszłam strasznie ciężko. Zmykam, a moze uda sie zasnąć. Miłego wieczorka życzę i udanego weekendu.
Dziunka obserwuj Aśkę bardzo uważnie, i gdyby zachowywała sie inaczej niz zwykle, szybko do szpitala.
 
reklama
dziunka pytałam mojego o tą kartę zdrowia bo my mamy i on mi coś mówił że najpierw A musi mieć nadany numer personalny to wtedy loguje się na stronie i tam po wpisaniu jakiegoś kodu wysyłają taką kartę , pewnie niewiele ci przez to pomogłam ale kurde od niego coś wyciągnąć to jakaś masakra , możecie też poszukać informacji na MojaNorwegia.pl - Strona główna albo na forum norwegia Forum Norwegia :: Indeks
 
ja tez mam taka karte! i krystianek tez! taką karte mozna tez wyrobic w PL jesli wyjezdzasz za granice tylko jak to w PL bywa nie dosc ze u was wyrobienie jest płatne to jeszcze potrzeba wam aktualnej książeczki ZUS.
a u nas robisz to w internecie, za darmoche, w 7 dni przysyłają i masz ubezpieczenie na cała unie europejcka na bodajze 6 lat.
warto sprawdzic na stronie NHS w UK a w PL to na NFZ :)

aaaa,
i żyjemy ogolnie. przepraszam za braki na forum, ale ostatnio jakos nie mam siły, czasu i nameitnosci. jestem troszke podłamana trzema testami ciazowymi ktore wyszły jednokreskowo i ciagle powtarzam sobie - moze nastepnym razem ...

Dziunka jesli Aska bedzie zbyt ospala, zacznie wymiotowac lub odwrotnie zbyt pobudliwa - to do szpitala !!!
spróbuj ja wybudzic ze snu okolo polnocy. trudno ze bedzie płakała a ty bedziesz musiala ja usypiac kolejne dwie godziny. gorezj jak bedziesz miala problemy z dobudzeniem dziecka !! wtedy tylko szpital
mialam wstrzasnienie mozgu - wiem co pisze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny nie wiem co teraz zrobimy, zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie, moze uda sie kogoś załatwić. Strasznie boli mnie glowa i mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie bo jak nie to i tak impreza dla mnie bedzie do bani. Stres tak na mnie działa, zoładek zacisniety i peka mi glowa, czesto do tego dochodza jeszcze wymioty i pozamiatane. Nie dośc ze nie wiem jak sie jutrzejszy dzien ułoży to jeszcze jak na zlośc nie dostałam @ i zaczynam powoli panikować. Wrrrrrr. Strasznie boje sie bycia w ciaży, nie chodzi o posiadanie 2-giego dzieciatka, tylko o te 9 m-cy, które ostatnio przeszłam strasznie ciężko. Zmykam, a moze uda sie zasnąć. Miłego wieczorka życzę i udanego weekendu.
Dziunka obserwuj Aśkę bardzo uważnie, i gdyby zachowywała sie inaczej niz zwykle, szybko do szpitala.

Na pocieszenie - każda ciąża jest inna:tak:
Z Julią (pomimo anemii) miałam super samopoczucie, a z Joasią miałam ochotę wszystkich pomordować i ciągle spałam.



Dzięki dziewczyny, Asia, odpukać, zdrowa:tak: teraz już nie powinno chyba nic być? Trochę się przestraszyłam jak zasnęła, bo zaczęło jej się cofać mleko i kaszlała, ale widocznie za dużo połknęła powietrza przy jego piciu, później spała jak suseł. Sprawdzaliśmy w nocy czy wszystko gra.

Idziemy zaraz na zakupy, a potem do znajomych, tylko auto muszę od brata pożyczyć;-)
 
Dziunka dzieki za pocieszenie, ale na razie nie jestem gotowa psychicznie i mam nadzieje ze natura nie wybrała za mnie tego ważnego momentu w zyciu.
Obserwuj Aske 24h, ale juz raczej nie powinno sie nic dziać.

Idziemy jednak na wesele, kolega wziął delegacje na siebie ;-) Ale moje samopoczucie pozostawia wiele do życzenia wrrrrrr.
 
Witajcie :tak:
u nas piekna , wiosenna pogoda. Najadłam sie dziś stracha.. byłyśmy z etna i maluchami w przebieralni na basenie , ubierałam młodego i na Boga nie mam pojecia jakim sposobem , ale młody spadł z przewijaka.. stałąm przy nim!! Jakoś tak szczesliwie asekurował się rekami i noga zachaczył o przewijak , ze ma tylko lekkiego guza...

My dziś z Etna mamy swieto winka:tak: panowie beda piloniowac dzieci a my :-D
miłego dnia!!!
Ilona udanego weesela!!!
 
Witamy u nas też pogoda ok, Jasiek śpi u babci na dole a ja ogarnęlam domek. Mąz w pracy wrrrrrr. Jaśko po raz pierwszy w życiu ma katar, w ciągu dnia jest ok po spływa mu z noska, ale w nocy makabra i do tego idą chyba jakieś zęby, ale jakie???

MAM nerwa na swoją siostrę razem kupiłyśmy prezent dla bratanicy na 2 latka, stolik i 3 krzesłą Ikea Mamut. Impreza jest za tydzień, a ona dziś pojechała i dała Lilce naszw wspólny prezent nic mi o tym nie mówiąc ani nie pytając o zdanie. Na dodatek jak narazie my za ten prezent zapłaciliśmy. :wściekła/y:

ILONA udanej zabawy, humor Ci się poprawi.

MARTOLINKA ETNA wam udanego degustowania :)

DZIUNKA oj to Asia miała przygodę, dobrze, że nic się nie stało.
 
hello
Ilona zazdroszcze tego wesela , sama bym gdzieś poszła ;) ale u nas się nie zapowiada niestety - Bawcie się dobrze
Pathanka Kuba miał katar przy wszystkich czwórkach i przy trójkach też z tym że mu się ciągnął ze 2 tygodnie i wyszły 3 zęby na raz
Martolinka no to miałaś przygode ,na szczęście nic mu nie jest ;) ,a z winkiem korzystaj póki możesz ;) hehe
Dziunka dobrze że się Asi nic nie stało
u nas dzisiaj pochmurnie ale nie pada , póki co moje chłopaki śpią a ja się zastanawiam co zrobić na obiad i chyba zaraz obiorę jabłka i zrobię racuchy :)
miłej soboty
 
reklama
hej dziewuszki :)

u mnie wieje ze hohohohoh łeb urywa.
Olis od rana płacze ze chce jaja (tzn do kur...po jaką cholerę jak rodzice byli w sanatorium chodziłam z nim przez 3 tygodnie do kur....teraz mam codziennie płacz o te jaja, ledwo oczy przetrze a juz do kur leci, wszystko w g...nie....masakra) W dodatku kurtkę zimową mu upralam i zapomnialam na noc rozwiesic wiec nie mamy w czym spacerować bo jest naprawdę nieprzyjemnie na dworze, bylismy na chwilę u tych srajek ale siedziały na jajkach wiec nic nie zebralismy)

Taki był Olis marudny i monotematyczny od rana ze ok 9 do 10 posłałam na dół do dziadków zebym mogla cokolwiek zrobic. Wrócił był spiący juz (u nas noce kosmzarne, jęki, popłakiwania, krzyczenia mama, dlatego Olis ma tak wczesnie drzemkę bo sie po prostu nie wysypia w nocy) wzięlam do sypialni ale wolał poleciec do salonu, wlączyć sobie bajki i zasnąć sam przy bajkach na foteliku ;/ ) Muszę ograniczyc to tv bo chyba tego juz za duzo w ciągu dnia. Usnął po 11 i spi jeszcze.

Mąz w firmie, ja robilam na 4 ręce, naleśniki, szarlotkę, sprzatalam, zmywalam, palilam w piecu itd. Urobilam się po pachy a teraz najchętniej bym poszla spac, tylko mały pewnie neidlugo wstanie, buuuuuu

PATHANKA u nas tez idą zęby jestem pewna na 100% chociaz w buzi nic nie widac, ale u nas tak zawsze bylo, najbardziej cierpi jak się dopiero klują, a nic po dziąslach nie widac. A juz tak ladnie spalismy ale od ok 2 tyg zęby doskwieraja,a dzis w nocy to zatkany nos bo babole-suchary byly, chociaz na noc czyscilam jedną dziurkę bo drugiej nie dał.
My juz zaliczylismy 2 tygodniowy katar od zębów (nie był uciążliwy, mielismy od zębów pierwszy raz). Kupki są częsciej brzydkie niz ladne, zebów nie da myc, odmawia obiadów (tak mielismy przy 4 trwało to ok 2 msc ) a humor.........lepiej nie mowic ;p byc moze złozylo sie ząbkowanie i magiczne 18 msc i stąd zachowanie takie ze Synka nie poznaję. Ale liczę do 100000000000 albo wysylam z babcią na spacer ;p

edit. ale natworzyłam :zawstydzona/y: PRZEPRASZAM!!!

MARTA buziaki w guzka dla Antosia;-) wiesz codziennie ok 20 jak mój mały jeszcze lata (ostatnio zasypia ok 21.30-22 bo wibratorek ma na wieczor w pupie) mówię Olisiowi, ze Antek cioci Marty z Sopotu to juz dawno spi :-D
 
Do góry