reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A jeszcze mi dajcie złotą radę na histerię podczas ubierania? Bo jest coraz gorzej, nawet nie będę opisywać co się dzieje:wściekła/y:
A najlepsze jest to ze widać gołym okiem jakie zachowania Asi są skopiowane prosto od Julki...a Julia to prawdziwa histeryczka + aktorka do tego. Wrzeszczy - nie ryczy, a wrzeszczy i patrzy czy zwracają na nią uwagę;-) Przeciętny atak trwa dłużej niż u każdego innego dziecka. Zwykłe ukłucie się w paluszek przeradza się w makabrę;-) niestety, ma tak od urodzenia....
 
A jeszcze mi dajcie złotą radę na histerię podczas ubierania? Bo jest coraz gorzej, nawet nie będę opisywać co się dzieje:wściekła/y:
A najlepsze jest to ze widać gołym okiem jakie zachowania Asi są skopiowane prosto od Julki...a Julia to prawdziwa histeryczka + aktorka do tego. Wrzeszczy - nie ryczy, a wrzeszczy i patrzy czy zwracają na nią uwagę;-) Przeciętny atak trwa dłużej niż u każdego innego dziecka. Zwykłe ukłucie się w paluszek przeradza się w makabrę;-) niestety, ma tak od urodzenia....

hmmm mam w przedszkolu 6 latka, podkreslam 6-latka, ktory placze co chwile bo: ona nie chce sie ze mna bawic, ona chciala na mnie pokazac palcem, on zabral mi klocki, on nie jest moim przyjacielem etc... ty mi teraz powiedz skad takie rozchwanie u 6 latka? makabra
ignas ucieka jak chce go ubierac ale skutkuje jak mowie papa i ide do drzwi:/
 
Dziewczyny, co mam robić - Julia popchnęła Asię jak ta stanęła na fotelu, młoda spadła na plecy na podłogę, najpierw plecami, a na końcu z całej siły uderzyła tyłem głowy w podłogę, wszystko na moich oczach, biegłam i nie zdążyłam:zawstydzona/y: słyszałam takie chrupnięcie, ale nie wiem czy to parkiet czy Asi główka:-( płakała mocno, ale po minucie się uspokoiła i bawi się dalej... boję się że to czaszka pękła:-(

Kira - Na Asię nic nie działa. Co do 6-latków - podobno to normalne:szok:
 
Dziunka dopiero doczytałam co Julia zrobiła? Skąd taka złość? Obserwuj Asię , pomacaj główkę a w razie wątpliwosci jedz do lekarza
 
dziunka jesli chodzi o ubezpiecznie zdrowotne to ja mam taka karte europejska (wyglada jak dowod, tzn kolor inny ale ksztalt taki sam;)) i jak lece do Polski a cos sie stanie to z niej korzystam i mam lekarza za darmo. Kiedys jak maz zachorowal i pojechalismy do szpitala ( w Wadowicach, a On jest z Lodzi) to normalnie Go przyjeli za darmo, jak pokazal ta karte. Rejestratorki sie tylko wkurzaja bo maja duzo wypelniania papierow wtedy. Nie wiem czy o to Ci chodzilo ;)
Biedna Asia:( ale chyba jakby sie jej cos powaznego stalo to dlugo by plakala:(
fanta super porownanie, od razu mi sie przypomnialo jak przyleciala do nas tesciowa dwa lata temu i sie rzadzila mi w kuchni to czasami mialam ochote zachowac sie jak nasze dzieci (doslownie ja uderzyc:)))
Moj Kuba czasami ma takie zagrania, ze jak ktos mu wezmie zabawke albo cos w tym stylu to zacisnie zeby i np. uszczypnie:/ niestety...
Ilonka jak szef wiedzial, ze sie wybieracie na ten slub to chyba zrobil to specjalnie :/ i co teraz??
 
Dziunka dopiero doczytałam co Julia zrobiła? Skąd taka złość? Obserwuj Asię , pomacaj główkę a w razie wątpliwosci jedz do lekarza

Wiesz, jakbym siedziała na fotelu a jakieś małe gówienko się na mnie pchało i próbowało zabrać moje rzeczy to też bym je popchnęła;-) Julia nie pomyślała ze Asia spadnie, nieraz się na fotelu przepychały.

dziunka jesli chodzi o ubezpiecznie zdrowotne to ja mam taka karte europejska (wyglada jak dowod, tzn kolor inny ale ksztalt taki sam;)) i jak lece do Polski a cos sie stanie to z niej korzystam i mam lekarza za darmo. Kiedys jak maz zachorowal i pojechalismy do szpitala ( w Wadowicach, a On jest z Lodzi) to normalnie Go przyjeli za darmo, jak pokazal ta karte. Rejestratorki sie tylko wkurzaja bo maja duzo wypelniania papierow wtedy. Nie wiem czy o to Ci chodzilo ;)
Biedna Asia:( ale chyba jakby sie jej cos powaznego stalo to dlugo by plakala:(
fanta super porownanie, od razu mi sie przypomnialo jak przyleciala do nas tesciowa dwa lata temu i sie rzadzila mi w kuchni to czasami mialam ochote zachowac sie jak nasze dzieci (doslownie ja uderzyc:)))
Moj Kuba czasami ma takie zagrania, ze jak ktos mu wezmie zabawke albo cos w tym stylu to zacisnie zeby i np. uszczypnie:/ niestety...
Ilonka jak szef wiedzial, ze sie wybieracie na ten slub to chyba zrobil to specjalnie :/ i co teraz??

Ale nie musicie opłacać zdrowotnego w Pl? Gdzie się taką kartę wyrabia?
 
reklama
nie, nic nie oplacamy, ja tutaj jestem zameldowana, tutaj mam swojego lekarza ;) i tutaj Piotrek robi na to, zebym miala za darmo ;) hehe, a ta karte...hhmmm, tutaj ja wyrabialismy na pewno ale co dokladnie to spytam meza jak sie obudzi za dwie godziny i napisze;) ja nie pamietam :(
a ta karta to jest chyba na takiej zasadzie, ze obowiazuje gdziekolwiek bys byla za granica a bys zachorowala to mozesz jechac do szpitala i byc przyjeta za darmo.
i chyba dlatego nie oplaca sie zadnego ubezpiczenia w PL no bo jakby nie bylo tam nie mieszkam, tam mam tylko mozliwosc pojscia za darmo dzieki tej karcie ;) bo tu w UK pracuje sie na to, zeby w naglych przypadkach za granica nie trzeba placic za wszystko. Nie wiem czy jasno to wytlumaczylam ale nigdy w tym dobra nie bylam:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry