reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ilona, a co to sie stalo??


Ja dzis jak zombie...... heh wczoraj po tym nerwie nie moglam usnac, a dzis mlody od 5:50 na nogach....
sasiad po moim stukaniu przestal na szczescie wiercic, ale jeszcze z pol godziny walil mlotkiem. Dobre i to :/ mam nadzieje, ze go dzis nie spotkam nigdzie... :-)
teraz siedze w domu i czekam na kuriera, ma mi przywiesc skrobie i inne "wynalazki" do diety hehehe jezeli dojedzie do obiadu, to dzis robie tortille :-) bo na samego kuraka juz nie moge patrzec :-)
 
reklama
Witajcie:tak:
u nas w końcu ludzka pogoda:tak: Przed chwilą wróciliśmy i młody poszedł spać. Rozkroiłam cebule i wezme sie za fasole po bretońsku na obiadek.

Ilonka co sie stało?
Lotka ten sasaid niech Ci lepiej z drogio schodzi:tak:

Jakie plany weekendowe? My mamy w niedziele gosci a jutro basen i trzeba cos wymyslic:tak:
 
Ale pół roku bez przepustek do domu?
Mieskzacie z teściami?

Mój A tez duuużo do mnie gada jak śpię, nawet nieraz z nim rozmawiam po przebudzeniu a i tak nic nie pamiętam:-D

Dziunka, przeprowadziliśmy się znów do teściów żebym nie była sama jak T pójdzie do woja <wcześniej wynajmowaliśmy kawalerkę>. A jak go nie będzie, to nam sie kalkuluje się żebym mieszkała sama. Po za tym musi sobie wziąść urlop bezpłatny w pracy jak będzie szedł na szkolenie:-(. Więc ciężko by było mi się utrzymać z małym wynajmując mieszkanie :zawstydzona/y:. Przepustek będzie miał 5 przez całe pół roku więc, to nie jest za dużo.
 
ILONA ponowie pytanie co się stało ????

Fanta to ja tak przemawiam do swojego, że on nic później nie wie. Mieszkasz z teściami tak? I co tak źle jest. JA też mieszkam z teściami tyle, że mamy osobne wejscia i wszystko oddzielne no i narazie nienarzekam.

MAMA powodzenia w pakowaniu. Ja też mam z tym zawsze problem.

U nas nocka okropna a juz tak pięknie spał. Zasypia zazwyczaj ok.20.30 i śpi to 7 lub 7.30. A dzis o 23 usiadł w łózeczku i chyba chciał się położyć, obudził mnie hałas Jaśko zaliczył główką szczeble, ale z takim impetem i oczywiście płacz. Ponosłam troche odkładam znowu ryk, dałam butle wypił, po godzinie pobudka i tak do 4 co godzina się budził. Później zasnął i spał do 8. Śladu na główce nie ma, nie wiem z jakiego powodu tak sie budził.
 
Hey kobitki! Ostatnio miałam kiedy tu zagladać bo ciągle jedni goście, potem drudzy... Właśnie pożegnałam tych drugich ale w poniedziałek maja jeszcze wpaść. Ciągle tylko sprzątanie, gotowanie i picie :pPPP Mam nadzieję, że u Was wszystko ok bo chyba nie dam rady nadrobić... U nas wszystko w porządku, Konrad zdrowy ale jak przyjechał jego kolega o 3 miesiące młodszy to bardzo mi się nie podobało jego zachowanie. Gdy kolega mu coś zabrał lub w czymś przeszkadzał to Konrad potrafił go uderzyć. Dwa razy wyladował w swoim pokoju za kare ale wiem, że nie minie mu to tak szybko bo przecież obserwuje inne dzieci na placu zabaw. Jednak walczyć z tym bedę :)))
 
Wróciła wyrodna córka :) Ile tu pytań było co się z Tobą dzieje? :)
I nie martw sie Antek robi to samo. Walczę z tym , tłumaczę , ale myślę , ze to taki wiek
 
Pamietałyście jeszcze o mnie? ;PPPPP Wiem kochana, że taki wiek... Ja też będę walczyć hehe... A ja widzisz ciągle goście i goście... :))) Od tamtego tygodnia, cały tydzień :))) Jednak wróciłam i znów będę Was męczyć :pPPP
 
reklama
Prosze Cię, Ty sobie nie odejmuj bo z Ciebie to też rozrywkowa babeczka, co chwile to tu, to tam... ;PPPP Ja lubie jak cos się dzieje, zawsze człowiek posiedzi i ma się z kim powygłupiać... :)))
 
Do góry