reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
A więc zrobiłam test i NIE JESTEM W CIĄŻY.
W sumie się cieszę ale za to B do mnie" Ooo , co się tak cieszysz z tego? Widać,że mnie nie kochasz i brzydzisz się mieć ze mną dzieci..." Szok.

Zaczęłam sprzątanie ale już mi się nie chce. Jutro do szkoły i pojutrze. Nie wiem kiedy skończe porządki bo Patryk ciągle mi coś broi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej hej, widze ze nie tylko mnie sie nie chce świętowac!!
my odnośnie swiat nic nie robimy bo mielismy jechac do moich rodziców ale.........ale ciocia wyladowala dzisiaj w szpitalu no i nie wiem co teraz, mam nadzieje ze ja na wigilie wypuszcza. Jak czytalam wypis z wrzesnia ze szpitala to włosy mi dęba stanęły....... nie wiedzialam ze ma tyle powaznych chorób do tego nie widzi na jedno oko, a dzisiaj na czczo pielęgniarze zmierzyli cukier i zamiast w okolicach 100 miała prawie 300! jeszcze tego jej brakuje. brzydko mówiąc ciocia nam sie rozlatuje :( Ma 78 lat. No i teraz nie wiem.......posiedzimy chyba wigilie tutaj, cos tam zjemy, tosz obżarstwo nie musi byc :) wazne zeby ciocia była zadowolona z bliskimi a najwyzej pojedziemy do moich rodziców na weekend i zostaniemy a D. wróci do cioci. No co ma zrobic......a jakby zasłabła? A kto jej w centralnym napali....eh....beznadzieja. W tym roku w ogóle nie czuje swiąt......
 
Nasze dziewczynki chyba czują, tak cichutko tutaj dziś :)
Ja kupilam w molochu kubełek twarogu sernikowego hehehe co ja mam z nim zrobić? ;p Pewnie sernik, ale nawet nie chce mi sie szukac przepisów..ech...leniuch pełną gębą ze mnie ;p
Poza tym jak ja mam cokolwiek zrobić jak ciągle muszę latać za małym bo mi tv z kinem domowym przewala, puka w niego, przewraca kolomny, ech ;P
 
Ostatnia edycja:
ogłaszam, ze zostały mi tylko firanki i dywan! juhu!!!

ale dla róznowagi przytyłam strasnzie :((( no strasnzie, jak strasznie 3 kg ale wgląda na 10. Nei wiem czemu. W sumie straszliwie opuchnięta jestem, wzdęcie chyba jakies do tego, ale nic nie pomaga. Mam paskudny zwyczaj zażerania stresu. No i cąły zeszły tydzień żarłam jak szalona przed tym zebraniem i teraz mam. Kurna 3 kg nie tragedia ale czemu tak mnie duzo? Wyglądam jak w 8 miesiącu ciąży. Cieawe w co się upcham w święta, chyba w jakiś podkoszulek hehe

Jestem i ja :)
ale skrobiecie, ze nie mam czasu nadrobić.
Aguś zdjęcia góry wkleję niebawem ale nie ma fanfar bo jeszcze wszysko nie do konca jest na swoim msc i brakuje dodatków ;/ np. dywanu do salonu (bylismy w komforcie a ceny za dywan 200x300 ponad 1000 zł, ten co mi nawet się spodobał 1500....sama nie wiem co o tym myslec bo nie chce dywanu tradycyjnego, (chcę włochacza ) ale dac ponad 1000 zł za dywan szkoda mi teraz...macie jakies msc gdzie mozna kupic dywany w rozsądnej cenie? bo Komfort to chyba ma ceny dosc wysokie, juz nie mowię o dywanach za 2000-4000 bo i takie są)
Wyjątkowa oj ;p...powiem szczerze ze ja nie planuję dziecka narazie i nie doprowadzam do takiej sytuacji, zebym bała się o wynik testu. Ale Tobie życzę jak najlepiej ;D jakkolwiek sobie zaplanujesz :)
Dla mnie ciąża była mega zaplanowana, i ten czas wspominam cudownie, nie wyobrazam sobie gdybym była w niej w nieodpowiednim dla mnie czasie. Ale ja to głupol jestem ;P
Cleo kuruj się kobito ;P do świąt jeszcze zdążysz ;D ZDROWKA!!!

A ja na gorze delektuję się swoimi kątami. Oczywiscie latałam dziś na odkurzaczu ale to jest inna robota, takie raczej głaskanie podłogi hehehe. Olinka szukam po mieszkaniu bo on wszędzie biega :)
Ja jeszcze w szlafroku, zjadłam małe sniadanie, zabieram sie za większe.
Prezentów nie kupuję... ma byc bez prezentów wiec.....eh....
Moze tylko cos drobnego, nie mam czasu jezdzis znowu do W-wy. Nie wiem co z Olim bo on ma juz tonę zabawek, kupować kolejną? No chyba cos trzeba? U nas wszystko na ostatni dzwonek, 23 pewnie jeszcze w molochu wylądujemy.
Choinki jeszcze nie mamy, bombek nie wiem czy mi starczy bo zawsze ubiuerałam mniejszą choinkę na złoto a w tym roku planuję ubrać większą do samego sufitu, będzie spontan..najwyzej dokupię cos u nas na miescie bo ceny w W-wie bombem takich co mi się podobają mnie przerażają. W tym roku remont był ważniejszy. Kiedys obkupilismy się w nietypowe bombki w super sklepie jak sie jedzie na Międzyles i one nam służą co roku, przydałoby się cos dokupic ale daleko tam mamy :(

Klaudzia narzekaj ile się da ! Ja też nie mam nastroju do świąt.
Nie chce mi się nic robić, zresztą jak zawsze. Podziwiam moją starszą o 8 lat siostrę, ona z kuchni nie wychodzi i gotuje same smakołyki :) Ja leniuch jestem :(

SPADAM :)
ula a patrzylas za tym dywanem na targu? U nas to można super dywany kupić. Wiem,z ę na giełdzie w Żyrardowie też ale to daleko od ciebie. I to nie takie zwykłe, tzn takie też ale i rózne włochacze, frędzlaki i inne różności w naprawde rozsądnych cenach. Ja mam co prawda zwykły, bo kupwany na szybciora w poprzednią wigilię :D i tylko taki był zielony ale za 200x150 dałam 100zł. Nie wiem czy wogóle u siebie tam macie takie wiejskie przbydki :d ale mozesz tez spróbować w jakis zwyykłych sklepach u sibie w mieście, bo w dużych, w sieciówkach to niestety będą wszędzie takie ceny. Powiem CI, ze nawet nie jest tak drogo to co piszesz jak na warszawę
 
Cleo dużo zdrówka życzę!!!1 ta goraczka musi byc straszna, powinnas oddac komus dzieciatko i wypoczac chociaz chwilke zeby wydobrzec bo padniesz.

Kilolku 3kg to ty w tydzień nazbierałaś??? ja musialabym chyba jesc tonami, zamiast przybierac ja ciagle gubie i nie wiem czemu, wczoraj rano na wadze bylo 57,3kg nigdy w zyciu tak malo nie wazylam. Najwazniejsze ze tobie te kilogramy nie przeszkadzaja i tak trzymaj. A podejscie do meza jak do czlowieka bardzo ludzkie jestes dobroduszna!!!

Dziewczyny nieczujące "magi" swiat prosze zrobcie to dla waszych pociech, one sa male ale duzo rozumieja i taka przyjazna, ciepla atmosfere napewno wyczuja.

Ula co planujesz nowa kuchnie??? ta kinguli super ale w zyciu bym nie dala za kuchnie tyle kasy o nie.
 
Hej laski:-)

Nie nadrobię, kurcze, czasu nie mam:zawstydzona/y: coś ważnego się wydarzyło?

Mamy kotka!
Jest śliczny, miękki, czyściutki, pachnący, ma wielkie brązowe oczy i nie jest typowym rudzielcem, jest ciemny, ciemniejszy niż wyszło na fotce:-) Z dziecmi dogaduje się super, trochę przed Joasią zwiewa bo ona nie chodzi a biega i to jak słoń:-D Zaczęła dziś za nim biegać i wołać "TOT" :-D
Dziś byliśmy u weterynarza, odrobaczyliśmy, zaszczepiliśmy, za miesiąc znowu szczepienie i za dwa, trzy kastracja.
Mam dawać tylko suchą karmę i wodę. Nic więcej.
A oto on:
Zobacz załącznik 310942
 
czesc kobietki, my ciagle chorujemy. dzis zrobilam syropek z cebuli bo ten apteczny w ogole nie dziala ani na mnie ani na krystianka.
troszke zabiegana jestem, ale postaram sie nadrobic w ciagu kilku dni :D
 
reklama
Hej laski:-)

Nie nadrobię, kurcze, czasu nie mam:zawstydzona/y: coś ważnego się wydarzyło?

Mamy kotka!
Jest śliczny, miękki, czyściutki, pachnący, ma wielkie brązowe oczy i nie jest typowym rudzielcem, jest ciemny, ciemniejszy niż wyszło na fotce:-) Z dziecmi dogaduje się super, trochę przed Joasią zwiewa bo ona nie chodzi a biega i to jak słoń:-D Zaczęła dziś za nim biegać i wołać "TOT" :-D
Dziś byliśmy u weterynarza, odrobaczyliśmy, zaszczepiliśmy, za miesiąc znowu szczepienie i za dwa, trzy kastracja.
Mam dawać tylko suchą karmę i wodę. Nic więcej.
A oto on:
Zobacz załącznik 310942

TOT ale słodkie, myslalam dzisiaj o tobie co tam slychac nie odzywalas sie??? Ciekawa jestem kiedy moj ksiaze zacznie mowic, teraz tylko tata, da, am i to tak malo swiadomnie, a chodzic umie, ale woli sie trzymac za wszystko i wszystkich i bez trzymanki pusci sie po dluzszym przemysleniu sprawy i tylko na kawalek, no chyba ze my go puszczamy i asekurujemy to idzie dosc ladnie i daleko
 
Do góry