reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kikolek - dobrze, że męża do pionu ustawiłaś... tak trzeba z nimi czasami, myślą nie wiadomo czym. :wściekła/y: zazdroszczę końcówki sprzątania... ehh u mnie daleko w polu z robotą jestem.
Martolinka - narty,,,, ale WAM dobrze było ;-)
Etna - mam nadzieję, że ta noc spokojniejsza... i Wy na chodzie
........:
No niestety :((((((((((((((((( dzisiaj to była masakra, przed 1 w nocy juz czulam ze sie budzi to chyba przez lekki katar nie mogl oddychac ale to przez smoczka w buzi i w koncu z placzem sie rozbudzil i sie meczylismy, dalam kropelki do nosa trzoche splynelo o 2 w nocy zrobilismy inhalacje z soli fizjologicznej, co sie nabeczal, ale katar puscil no ale spanie przeszlo :((( wlaczyl sobie bajki, ja juz ledwo zylam, potem go nosilam na 10 minut zasnal o 2.30 potem znowu ryk przed 3 sciagnelam bluzke i na sile troszke go przycisnelam do maminej piersi i serduszka i zasnal łał!!!!!!! 2H myslalam ze padne, mawet w pokoju w nocy przemeblowalam, lozeczko do naszego przystawilam, ale i tak w koncu spalismy we dwojke i to w nogach na piezynach przykryci poduszkami UMIERAM!!!! ide go lulac na jedyna dzienna drzemke papapapa
Witajcie,
kilolek ja jeszcze mam troche do sprzatania . Dzis kuchnia do obrobienia.
ETNA JA CHETNIE SIE SPOTKAM!!!! TAKIE OPLATKOWE SPRZATENIE :)
Wyjatkowa czekamy :)
No dobra jesli musze to cos posprzatam hihihihihi opłatkowo, ale tylko dla ciebie to zrobie.

Moze czwartek??? tak strzelam, tylko nie wiem czy nie masz czegos w planach

tzn że jesteś bez telefonu?? a gdzie go zgubiłaś?
 
reklama
klaudzia - tak jak pisze martolinka, marudz ile chcesz i sie niczym nie przejmuj:-)
doskonale Cie rozumiem, przykre to ale prawdziwe niestety:-( musisz sie jakos trzymaćla Oliverka:tak:
ja tez juz mam choinke :) na Kubie nie wywarla wiekszego wrazenia, na szczescie:-)
nawet mozna powiedzieć, że omija szerokim lukiem heh:-)
wyjatkowa - daj znac co i jak, trzymam kciuki aby wynik testu byl taki jaki chcesz:)
ja osobiscie bym sie cieszyla jakbym zobaczyla dwie kreseczki:-)
 
Jestem i ja :)
ale skrobiecie, ze nie mam czasu nadrobić.
Aguś zdjęcia góry wkleję niebawem ale nie ma fanfar bo jeszcze wszysko nie do konca jest na swoim msc i brakuje dodatków ;/ np. dywanu do salonu (bylismy w komforcie a ceny za dywan 200x300 ponad 1000 zł, ten co mi nawet się spodobał 1500....sama nie wiem co o tym myslec bo nie chce dywanu tradycyjnego, (chcę włochacza ) ale dac ponad 1000 zł za dywan szkoda mi teraz...macie jakies msc gdzie mozna kupic dywany w rozsądnej cenie? bo Komfort to chyba ma ceny dosc wysokie, juz nie mowię o dywanach za 2000-4000 bo i takie są)
Wyjątkowa oj ;p...powiem szczerze ze ja nie planuję dziecka narazie i nie doprowadzam do takiej sytuacji, zebym bała się o wynik testu. Ale Tobie życzę jak najlepiej ;D jakkolwiek sobie zaplanujesz :)
Dla mnie ciąża była mega zaplanowana, i ten czas wspominam cudownie, nie wyobrazam sobie gdybym była w niej w nieodpowiednim dla mnie czasie. Ale ja to głupol jestem ;P
Cleo kuruj się kobito ;P do świąt jeszcze zdążysz ;D ZDROWKA!!!

A ja na gorze delektuję się swoimi kątami. Oczywiscie latałam dziś na odkurzaczu ale to jest inna robota, takie raczej głaskanie podłogi hehehe. Olinka szukam po mieszkaniu bo on wszędzie biega :)
Ja jeszcze w szlafroku, zjadłam małe sniadanie, zabieram sie za większe.
Prezentów nie kupuję... ma byc bez prezentów wiec.....eh....
Moze tylko cos drobnego, nie mam czasu jezdzis znowu do W-wy. Nie wiem co z Olim bo on ma juz tonę zabawek, kupować kolejną? No chyba cos trzeba? U nas wszystko na ostatni dzwonek, 23 pewnie jeszcze w molochu wylądujemy.
Choinki jeszcze nie mamy, bombek nie wiem czy mi starczy bo zawsze ubiuerałam mniejszą choinkę na złoto a w tym roku planuję ubrać większą do samego sufitu, będzie spontan..najwyzej dokupię cos u nas na miescie bo ceny w W-wie bombem takich co mi się podobają mnie przerażają. W tym roku remont był ważniejszy. Kiedys obkupilismy się w nietypowe bombki w super sklepie jak sie jedzie na Międzyles i one nam służą co roku, przydałoby się cos dokupic ale daleko tam mamy :(

Klaudzia narzekaj ile się da ! Ja też nie mam nastroju do świąt.
Nie chce mi się nic robić, zresztą jak zawsze. Podziwiam moją starszą o 8 lat siostrę, ona z kuchni nie wychodzi i gotuje same smakołyki :) Ja leniuch jestem :(

SPADAM :)
 
klaudzia, na pocieszenie,ze twoj tata nie jest jedyna ofiara polskiej prokuratury

Na ponad 4 tys. wniosków o ekstradycję złożonych brytyjskiej policji w trybie Europejskiego Nakazu Aresztowania ponad połowa pochodziła od prokuratorów w Polsce - informuje tygodnik "Sunday Telegraph". Niektóre z nich były rażąco błahe.
Wnioski dotyczyły m.in. kradzieży prosiaka, przywłaszczenia tabliczek czekolady, wejścia w deficyt na koncie bez zgody banku, nieuregulowania niewielkiego długu.
 
Lotka jak daleko macie ? gdzie konkretnie jak moge zapytac :)
od nas mogilno/k gniezna(kuj-pom) do krosna(podkarpackie). ile to km nie wiem(za kazdym razem sie meza pytam hehe), lecimy przez kielce, tarnow.... ale pewnie z 8 godzin jak nic, o ile nie wiecej w tej pogodzie :) pierwszy raz jechalismy jak tomi mial 3,5 mca(na swieta wielkanocne) i dalismy rade :) w miedzyczasie tez kilka razy :) z tym ze teraz tomi pierwszy raz w nowym foteliku,zobaczymy jak usiedzi :)
 
znowu na chwilkę wpadłam do Was.D na spacerku z Igim.a mnie dopadła jakaś chyba klatwa faraona...czy jakby nazwac grypa zołodkowa...od wczoraj piję tylko herbatę z cytryną nic nie moge zjeść:-( latam do kibla non stop:-(
mały spać w nocy nie chce mi w łożeczku,miesiąc usypiania a on nadal nie chce spać :-( piszczy w nocy tak okropnie ze go biore.wlazi i chce spac z cyckiem.ja cala spocona od gorączki ten się wierci...koszmar...

wyjatkowa daj znać ;-) jak tescik
 
Dziekuje jeszcze raz! :* jestescie kochane!

Glowa mnie boli przeokropnie.... Oli za chwilke sie obudzi a ja nie mam nic porobione... Zdrzemlam sie godzinke i czuje sie gorzej niz zanim zasnelam.
Zatanawiam sie skad wyczarowac jakas kase. Klientek malo mam ostatnio pomimo swiat. Wszyscy pojechali do PL na swieta i wola sobie taniej tam zrobic.

Jutro robimy sobie mini wigilijke z moimi rodzicami. Zjemy jakas kolacje i przelamiemy sie z tata oplatkiem. po tate przyjezdzaja w srode rano o 7:00. Nawet nie wiemy gdzie go zabiora do PL bo leci wojskowym samolotem. Liczymy na to ze wezma go do Cieszyna lub Bielska Bialej. Tam przynajmniej moj wujek ma jakies "uklady" wiec tata nie mial by sie "najgorzej" choc to raczej malo prawdopodobne. achhh... masakra.
Boje sie ze nawet gdy tata wroci to bedzie miec tutaj problemy bo niestety narobil ogromnych dlugow w bankach biorac kase na adwokatow i sprawy w sadzie, a splacac teraz nie ma kto. pensja mamy nie starczy na wszystkie rachunki a co dopiero na dlugi.
Tata moglby oglosic upadlosc firmy ale cala procedura trwa najmniej 6tyg i musialby byc tutaj. Dom i wszystko inne jest na moja mame wiec z tym nie powinno byc problemow ale nie znam calej angielskiej procedury.
 
reklama
Do góry