reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziubasek - może za 10 tyg... może mróz zelżeje i na krótko będziecie chociaż wyskakiwać ? ;-)
Ulenka - czasem lepiej na nóżkach zasuwać niż w aucie siedzieć i się gimnastykować...
BanAna - szkoda, że wypad odwołany, mam nadzieję, że otworzą lotnisko i Twoja mama przyleci...
Ja szukam moim kobitkom zabawek pod choinkę i dostaję roztroju, bo cholewcia sama nie wiem co powinnam im kupić, Hania chciałaby jedną zabawkę, której akurat teraz nigdzie nie ma ,,, może jednak skąś jej wytrzasnę, idę dalej nurkować po necie.
 
reklama
hej mamuśki :-)
mam lenia bo D w domu 2 dzień wolnego,dzięki zimie
na balkonie mamy prywatnego bałwanka
fota z wczoraj i dziś haha
DSCN1002.jpgDSCN1003.jpgIguś zachwycony :D
 
hehehe Dziubasek no Ty to mnie zawstydzasz////-10 stopni na dworzu a TY z brzuszkiem, i Olafkiem na spacerek idziecie i odsnieżać??? ;P
Ja z małym nie wychylam dziś nosa z domu, sama byłam na mieście i mam dość :( a byłam autem :D

zmiotką trochę ogarnę samochód, żeby za duża kopa nie urosła jak dosypie później, a Olaf się popatrzy!
Ja z tych co nienawidzę w domu siedzieć :) muszę wyjść chocć na chwilę i najlepiej się z kimś spotkać inaczej na psychę mi siada i wymyślam masę problemów, o! taka jestem :)
dziubasku a ja bym chciala zoabczyc Twoj brzuszek :))))))))))))))))) Olafek przytula sie do braciszka ?:)

Olafek z chęcią poskakałby po brzuszku :) nie przytula się do niego, nie rozumie jeszcze! On chyba jeszcze nie będzie tego kumał jak wrócę z drugim dzieckiem ze szpitala do domu.

dziubasek, nawet niewiesz, jak ja cie podziwiam! za decyzje o drugiej ciazy,za te codzienne spacery i energie i chec robienia czegokolwiek! jestes wielka!
dzięki :) brzuszek mniejszy niż z Olafem do tej pory 8 kg przytyła, w tym przez ostatni miesiąc 200 g więc energię jeszcze mam, aczkolwiek czuję, że coraz mniej ;)

DZIUBASKU FOTĘ BRZUCHOLA DAWAJ!!!!:biggrin2: Jezzzzuuuu jak ja Ci zazdroszczę!

Moja Julka dziś wróci ze szkoły na sankach! Ale się ucieszy :biggrin2: Z Joasia tesciowa u nas w domu, może później jakiś spacer o ile wiatr ustanie...

Jak Daniel wróći z pracy to poproszę żeby mi zrobił fotkę to wstawię :)
Nie zazdrość tylko do dzieła!

A my dziś w ogóle świętujemy, są mojego Daniel urodziny. Kupiłam mu nowy krawat i koszulę bo zużył ostatnio większość ?!?!
 
Dziubasek - widzę , że między Twoimi szkrabami będzie podobna różnica co między moimi i powiem szczerze, że Hanka pięknie przyjęła Gosię,,, nie witała mnie, tylko podeszła do Goni, pogłaskała ją po buzi , a jak się Gosia poruszyła aż jej się oczy zaświeciły... przed porodem dużo jej pokazywałam małych dzieci i tłumaczyłam, że niedługo będzie taki mały szkrab.
Cleo - niezły bałwanek ;) a dziś jakiś taki zakamuflowany ;)
 
reklama
M miał dziś tylko dowieźć jakieś papiery do ZUS-u i wrócić a on dopiero dojeżdza z powrotem. W miescie komunikacyjny horror...
Cleo sliczny bałwanek:tak:
dziubasku ja tez z tych co nie usiedza w domu , ale dzis to juz masakra na ulicy .W chuscie sie boje ze sie poslizgne, w wozku młody pod folia nie chce siedziec a tu sniezyca
 
Do góry