reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

dobrze wiedzieć:tak: na jaki temat mialas prace?
Zaskoczyło mnie , ze na temat "Mysli nieuczesanych " na studiach nie padło ani słowo


Temat Aforystyka barokowa w poszukiwaniu mądrości (Żabczyc, Szemiot, Fredro). U nas też nie było nic o Lecu, chodziłam na UAM.


Jeśli chodzi a parujące okna to u nas była z tym makabra w tamtym roku. Dom ocieplony okna szczelne Jasiek malutki to wietrzenia długiego nie było. Skutek na wiosne malowanie w każdym pokoju. Latem robiliśmy kratki w pokojach kuliśmy sciany i zakładaliśy takie, które można zamykać, jak jest takie mrozisko to są zamknięte. I w końcu okna nie parują
 
reklama
Witam

Pawelek w goraczce :((((
dostal w nocy tak po 24 sie przebudzilam, a on rozpalony, nocke mialam z głowy, rano do roboty poszlam. Droga i warunki atmosferyczne fatalne grrrrr, godzine wracalam 6km

Maly mial dostac goraczke na 5 dobe po szczepionce i modle sie ze to od tego bo po podaniu Bufeniku na zbicie goraczka szybko spada i brak innych objawow. Myslicie ze moze to byc od tej szczepionki?
 
boze, jak dobrze bylo wyjsc z domu :))))))))))))
1,5h w chuscie. bylo super.ludzie troche sie gapili,ale pozytywnie :) a zsapalam sie,ze ho, bo myslalam,ze mi bedzie zimno i chyba za cieplo sie ubralam. mijalam po drodze jakas laske z dzidziusiem w pouchu,zamienilysmy slowo,choc sie nie znamy :) chusta laczy :)

glowne ulice czarne, chyba sola sypali, ale u mnie dalej zakopane. na poczatku moej drogi jest taka stroma gorka i sasiedzi zaczeli z niej lod skuwac,zeby cokolwiek moglo wyjechac. a teraz skubany znowu sypie :((

ja mam takie wywietrzniki w scianach 15cm na 15cm, taka kratka, na stale otwrta (nie mozna zaklejac) i w sypialni i tak mam pare na oknach po nocy, a ostatnio przyuwazylam,ze sie skroplilo na suficie :((((
 
Kurcze, ale mi się nic nie chce... jeszcze musze pościerać kurze, podmienić wode w akwarium, wyszorować łóżko, umyś kibelek i łazienke oraz zafarbowac włosy... ehhhh... Która chętna do pomocy? Normalnie powiem Wam, że sobie listę zrobiłam bo ze mnie sklerotyk...
 
AZA a cos Ty kobieto???? Ja juz w szlafroku siedzę i idę spać, a farbę do włosów już miesiąc noszę w torebce, prędzej dojdę do fryzjera niż z mężem zafarbujemy mi włosy ;P ale o tej porze jeszcze coś robić???
 
reklama
ehhh skad ja to znam :) farbe jakies 2 tyg nosze w torebce, ostatecznie jutro ją zrobie :) dzis mialam, to sie zajelam odpicowaniem kuchni.... no i padlam heheheh
 
Do góry