reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Haha, mi google tłumaczy ale bzdury małe wychodzą, musiałam kombinować ze słownikiem :-D ogólnie chodzi o to że on analizuje list z elfami, pracowite elfy-pisarze zapisują list w księgach, nie zawsze można spełnić każde żądanie od razu, ale ważne jest to ze wszystko jest rejestrowane.
Pisarz - elf daje instrukcje elfom warsztatowym mówiąc im co chcą dzieci. Gdy prezenty są gotowe elfy wysyłkowe pakują je w piękne ozdobne paczki. Wtedy są gotowe i czekają na wielkie, ekscytujące święto Bożego Narodzenia.

Potem trochę mam problem ale mniej więcej chodzi o to że elfy mają 101 rzeczy do zrobienia, są bardzo zapracowane i musze pamiętać żeby zjeść owsiankę. Nikt nie może pracowac na pusty żołądek.

Dziękujemy za list, przekażemy go od razu elfom-pisarzom, tak żeby warsztat mógł rozpocząć robienie prezentów.

Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Ciebie , Twojej rodziny i przyjaciół. Mam nadzieję że cieszysz się podczas przygotowań do bożego Narodzenia. I coś tam, coś tam,
Bardzo wesołych świąt,
Santa Claus.

:-)
 
reklama
Dziunka - ale długgaśny ten list, a miasteczko i ta stronka bomba,,,, muszę pokazać Hance, ale będzie kwiczeć...
Kasiiula - a jak tam Bialystok? Podobnież macie najzimniej,,, a śniegu dużo dowiozło? Bo w Warszawie wali ... aż się nie chce patrzeć w okno
Ja chyba odzwyczaiłam się od zim i przedzierania się przez zaspy.
 
Dziunka - ale długgaśny ten list, a miasteczko i ta stronka bomba,,,, muszę pokazać Hance, ale będzie kwiczeć...
Kasiiula - a jak tam Bialystok? Podobnież macie najzimniej,,, a śniegu dużo dowiozło? Bo w Warszawie wali ... aż się nie chce patrzeć w okno
Ja chyba odzwyczaiłam się od zim i przedzierania się przez zaspy.
ah no zimno zimno i dzis znow pada snieg masakra :( nie chce mi sie z domu wychodzic dobrze ze mam sniegowce ;-)

Dziunka moze kira klaudzia zajrzy albo banana to ci pomoze tego co nei dasz rady :)
 
cześć laseczki!!!!
super sprawa z tym Mikołajem chyba napiszemy z Patulą list :-)
u nas dziś troszkę lepiej na polu wczoraj to była normalnie zamieć szok, więc chyba się przespacerujemy gdzieś:-):-):-)
 
Hey kobitki;))) Ja wczoraj do 2.30 w nocy sprzątałam i powiem szczerze, że w miare dobrze się czuje. Zaraz myję szafki w kuchni i sprzęciory agd a potem się szykuje bo jedziemy do mojego męża do pracy po paczke dla małego :))) Ale się objemy słodyczy :)))
 
Hej kochane!!!
u mnie tak w nocy wiało , że nie mogłam spaść , bałam się , że okna wylecą. Wieje tak , że strach noc wystawić. nie pamiętam takiego wiatru,
jak mieszkałam we Władysławowie to zabijaliśmy kiedyś okna deskami jak miał przyjść huragan i faktycznie z babcią siedziałyśmy w pokoju i się mopdliliśmy żeby nic się nie stało. To był dopiero Armageddon
Dziunka i ja pooglądałam Mikołaja- szkoda , że to fikcja:tak:
Etna i na która zapisałąsa sie na basen? moze rozłóz sobie te sume na raty . My polowe zaplacilismy, a druga w styczniu.

Dziunka , Etna to kiedy ruszamy na plac zabaw?
 
Marta to Ty nie wierzysz w Świętego Mikołaja?:szok:;-):-D

Ja jestem chętna na ten małpi gaj ale nie wiem kiedy właśnie. najlepsza chyba byłaby sobota lub niedziela (ale wtedy pewnie dużo ludzi), no chyba ze po mojej pracy, kończę o 14, dojechałabym na 16 pewnie najszybciej... to jestw Sopocie? mi pasuje ta godzina , nie wiem jak Waszym maluchom?
 
reklama
Jeju ale zimno. Wróciłam z mega szybkich zakupów i mam dość. Śniegu po kolana i ciagle pada. Ulice zawalone, ludzie jezdza max 20km/h szok. Ciekawe co bedzie jutro?? Śnieg po szyje heheheh. Do nas przyjechała siostrzenica 6lat i mam urlop hehehehhehe. Maja w siódmym niebie ;-)
 
Do góry