reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A my byłyśmy dziś na sankach :)

zdjęcie0124.jpg

krótko, bo tylko tak na próbę wyszłam, ale fajnie było. Wsadziłam do sanek śpiworek, kocyk i poduszkę, żeby małej głowa do tyłu nie opadała, przypięłam paskiem od tatowych spodni i wio. A - wczesniej musiałam jeszcze to wszystko do windy załadowac i znieść po schodkach - sanki w ręce, Ala w kółkowej na mnie, uff.....
No... zaliczyłyśmy jedną przewrotkę na bok w zaspę :))) - wywrotne te drewniane sanki - ale błyskawicą podniosłam, Alicja nawet się nie zorientowała.
A na koniec usnęła :)
 
reklama
Kurcze, ale mi się nic nie chce... jeszcze musze pościerać kurze, podmienić wode w akwarium, wyszorować łóżko, umyś kibelek i łazienke oraz zafarbowac włosy... ehhhh... Która chętna do pomocy? Normalnie powiem Wam, że sobie listę zrobiłam bo ze mnie sklerotyk...
co ty chcesz szorować w tym łóżku ?? chyba J ;) hehe , ja bym ci chętnie pomogła ale chyba nie zdążę na czas ;)
ja farbowałam włosy w zeszłym tygodniu :) jutro imprezka firmowa a w sobote mini przyjęcie dla rodzinki
Sto Lat dla Konradka :))
 
A dziękować... Kubusiowi też wszystkiego naj... ale widzisz jaka z Ciebie koleżanka... Zamiast przyjechać, pomóc i zrobic wspólna imprezę to Ty w domu wolisz siedziec... ehhh... brak słów... :pPPP Mam nadzieję, że uda Wam się nas odwiedzić... Jarek się pyta o Was cały czas i Konradek też... :pPP A co do łóżka to będę czyścić skóre a Jarosław jest w pracy... ;PPP Ktos musi harować na obiboków... :DDD
 
Banana a myslalam ze macie tam z -20, bo takie historie piszesz hehehe. U nas -10-20 sniegu kupa na miescie, bo to nie W-wa gdzie ulice czarne, pługi nie odsnieżały na czas, w zakręcty ledwo się miescilam autem ale to normalne ;D

Agrafka dlaczego nie mowilas ze masz spiworek Womaru, ja tez chcialam dzis zamowic ale wydawal mi sie za ciepły, za sztywny i zamowilam cos innego. A jak widac chyba Twoj jest ok?
 
A dziękować... Kubusiowi też wszystkiego naj... ale widzisz jaka z Ciebie koleżanka... Zamiast przyjechać, pomóc i zrobic wspólna imprezę to Ty w domu wolisz siedziec... ehhh... brak słów... :pPPP Mam nadzieję, że uda Wam się nas odwiedzić... Jarek się pyta o Was cały czas i Konradek też... :pPP A co do łóżka to będę czyścić skóre a Jarosław jest w pracy... ;PPP Ktos musi harować na obiboków... :DDD
skąd ja to znam hehehe mój też ciągle zapracowany :)
co do odwiedzin to jeszcze nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać bo mamy się zatrzymać u chrzestnej Kuby , a potem to nie wiem jak to będzie ,ale jak pogoda będzie sprzyjać to coś wymyślimy ;)
 
eh mialam ciezki dzień ... mały był taki nie dobry ze myslalam ze wyjde sama z siebie ... z matki durnia chciał zrobic :| co nie pozwole to on po cichu dalej lezie to do ziemi z kwiatków to wyciaga wsyztsko z kontaktu albo wdrapuje sie na krzesło i z kuchni wszytsko sciaga !! masakra dzis z nim byla ;/;/;/ nie dawno wrocilam z pracy nadrobilam was
Agrafka jutro przeniose was z zakupów na zdrowie bo dzis juz sił brak
Dziunka dzieki :* jutro postaram sie zrobic bo dzis na slepka słabo widze
 
eh mialam ciezki dzień ... mały był taki nie dobry ze myslalam ze wyjde sama z siebie ... z matki durnia chciał zrobic :| co nie pozwole to on po cichu dalej lezie to do ziemi z kwiatków to wyciaga wsyztsko z kontaktu albo wdrapuje sie na krzesło i z kuchni wszytsko sciaga !! masakra dzis z nim byla ;/;/;/ nie dawno wrocilam z pracy nadrobilam was
Agrafka jutro przeniose was z zakupów na zdrowie bo dzis juz sił brak
Dziunka dzieki :* jutro postaram sie zrobic bo dzis na slepka słabo widze

spoko Kasiula, lepiej idź się wyśpij.

A w wolnej chwili, znalazłam niezły artykuł: Matki na Facebooku wymieniają się swoim mlekiem! Czy to bezpieczne?
 
Witam . U nas jak naraze -10 na termometrze. Buuu ale zimno
Noc minela tak szybko ze szok. Zamknełam oczy i juz jest rano. Dlaczego??? Nawet budzika nie słyszałam. Maja nocke miała bardzo dobra ;-) Oby tak dalej ihihih
Agrafka ja nie wiem jak kobiety moga dzielic sie pokarmem z innymi, poprostu nie wiem. Popieram słowa tego ginekologa, przecież moga zarazic dziecko jakas choroba. Nigdy nie wzielabym mleka od kogos, a tym bardziej od matki z facebooka szok.
 
Jak dobrze wstać skoro świt :-D:-D i wiedzieć, że już niedługo weekend ;-);-).
Agrafka - ale mała opatulona... bosko wyglądała. Artykuł już wcześniej czytałam, no cóż .... po części rozumiem mamy ... nie myślą jednak o konsekwencjach. ehhh
Aza - to Ty sowa jesteś :-D:-D, tak w nocy szorować... :laugh2:
Ula - ja niby Wwka, ale uliczki osiedlowe zapomniane przez zarząd oczyszczania miasta... i mamy wydmy ;-), co rozjeżdżą samochody ...
Kasiiula - ano , teraz będzie próbował na ile może sobie pozwolić... bada granice, normalne , musisz się do tego przyzwyczaić, bo to dopiero się zaczyna.:baffled::baffled::szok:
Ilona - miałam to samo z nocką... za szybko leci ten czas.
Jestem trochę wk.... , bo nie mogę dostać podwójnych sanek, które widziałam w necie, bo producent na razie woli produkcję pojedynczych wrrr. Jak będzie miał lukę to może wyprodukuje.. co za kraj.
A moje wczoraj kobitki zaliczyły spacer w zaspach... tarzały się w śniegu aż miło.. Gocha próbowała pokonywać śnieg, ale jest jeszcze za niska i trochę ją to "przerosło". W wekend porobię foty to wstawię.
 
reklama
eh ja juz na nogach od rana w nocy mialam przerwe w spaniu 1.5h ;/ mały w nocy budził sie przewracał i wogole 4 noc nie wyspana ;/ od 7 na nogach i klade sie spac przed polnoca :( w week nie wyspie sie bo pełno spraw i roboty do zrobienia oj :( wykoncze sie skad te dzieci maja tyle siły :o
 
Do góry