reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

teraz? na noc dopiero zaczynasz? To nawet ja juz skończyłam
(no za wiele nie zrobilam ale koniec)
cos mnie łamie chyba dziś wyjątkowo pójdę już spać. Straszne przeciągi u nas w domu :(

Ja teraz bo Top Model oglądałam :p:p Ja jakoś uwielbiam sprzątać w nocy. Czasem zaczynam o 2 w nocy hehe.. taki dziwak ze mnie:)))
 
reklama
Ja teraz bo Top Model oglądałam :p:p Ja jakoś uwielbiam sprzątać w nocy. Czasem zaczynam o 2 w nocy hehe.. taki dziwak ze mnie:)))

Hehehe ja mam tak sano. A jeszcze najlepiej to mi sie sprzata gdy mam @. No moze tak na drugi dzien ;-) Moge rozladowac tak emocje. A dzis sprzata moj malzon. tzn myje gary po calym dniu i kuchnie ;-) ja jeszcze pranko rozwiesilam i odpoczywam.

Mlody na antybiotyku. Dopiero 2 razy mu podalam a juz widze roznice w oddychaniu choc biedaczek wymiotuje :-(

Co do sniegu w UK to istna masakra!!!!! Dzis z wozkiem wyszlam do lekarza. normalnie 2 minuty sie idzie, a teraz zajelo mi to dobre 10-15 min ;/ Szkoly pozamykane a ja o tym zapomnialam i jak co srode wstawilam sie na zajecia a tu klops bramy zamkniete, swiatla pogaszone. Auto znowu zepsute wiec zrobilam se tylko zimowy spacer, ale radosc mojego syna gdy zobaczyl ze jednak wrocilam do domku bezcenna. Strasznie przytulasny sie zrobil, ale tylko do mnie... taki maly cycus mamusi :-)
 
Witam sie, u nas zawiało, śniegu po kolana i jeszcze pada buuuu. A ja mialam na zakupy iść ;-) Poczekam za moim N i chociaż w 1 strone bede miec podwózke hihih
Anawawka czemu posucha?? Trzeba było w przerwie meczu męża wykorzystać hiihihih
Kilolek dzieki za adres do Mikołaja. Za rok skorzystam.
Dziunka gdzie sie podziewasz??
MamaMarcel jak ja uwielbiam ten udawany sen, gdy mała płacze/woła itd. Poza tym bardzo ciepło go ubierasz-nie jest mu nie wygodnie?? Ja bym nie chciala spać w 3 warstwach ubrań.

Co do sprzatania w @, mi sie najlepiej sprzata, segreguje itp właśnie tak w 2 dzień @, mam wtedy wiecej energii. Najlepiej wczesnie rano, jak mi nikt nie przeszkadza. Dziwne hihihi
 
No witam i ja, zamarzam na powrót.... ciekawe czy nas wcześniej zwolnią z pracy jak wczoraj?
Ilona - w czasie przerwy to dla mnie za krótko ;), a po meczu wziął się za piwo zamiast za żonę... ;) zresztą żona padała na twarz ;)
U mnie dziwne , bo ja sprzątam przed @ tak na 2 dni przed. Wtedy dostaję szwungu, przeszkadza mi niedomyta podłoga, rozwalone zabawki itp.
Idę znów wstawić wodę na następną kawę. Może się rozgrzeję.
 
Witajcie dziewczyny! Cudne dzieciaczki wam urosły! Ja dawno się nie odzywałam...cuz proza życia, praca, dzoeci...ale juz jest łatwiej :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Dzieciaczki!!!
 
Witam zimowo! :)
U nas najgorsze wiatry przeszly tylko lekko zawiewa sniegiem... i tu pytanie - jak idziecie z wozkiem z domu w padajacym sniegu, to okrywacie go folia? czy pozwalacie popruszyc troche na malucha?
Czekam na kuriera z ozdobami urodzinowymi z congee i potem chyba sie przejde(znaczy musze isc) no i nie mam weny jak zabezpieczyc Tomulka :)
 
Nie dziunka to inny plac:tak: mozna isc na godzine , pol , dwie ile Ci pasuje. Ja za godz.placiłam 11 zł wiec prawie za darmo. I naprawde bylo fajnie. Basen z kulkami to jest to co misie lubia najbardziej:-D
A moge dac Ci tez mój list do sw. Mikołaja?;-):-D

daj adres tego mikolaja co odpisal:p i co odpisal jej co dostanie??:p:p:p:p

A co się smiejecie? :-p Napisałyśmy do tego samego Mikołaja co dała adres Kilolek, ale maila i miałyśmy odpowiedź po godzinie! i to długi, piękny list, zaraz wkleję:tak: Do tego podglądałyśmy go wczoraj długo :tak:
Joulupukin Kammari - Santa Claus Office - Joulupukki, Lapland, Finland, Rovaniemi
Tam macie kamerę na zewnatrz i wewnątrz, Mikołaj urzęduje w określonych godzinach!

Euro-LIDER Świat Zabawy dziunka oto to królestwo rozpusty

Super! To kiedy idziemy? Sandra?

E nic złego, hormony szaleja i pewnie dlatego tak mi troche smutno, taka niedoceniona sie czuje. Za 4 dni bede jak nowa hahahhaah

Haha, wariateczka :-p


U nas zawieja taka że HOHO!!! Drzwi od szkoły otworzyć nie mogłam!!! A sypie jak szalone:szok:

A oto ta odpowiedź!
Dear Julka,

Warmest thanks for your letter. I was really pleased to hear from you.

I’ll be going through your letter with my elves and making a precise note of everything in the big Korvatunturi books. My scribe elves are very careful and hard-working, and they write down every single request. It may not always be possible to meet every request at once, but the main thing is for everything to be recorded.

The scribe elves then issue instructions to the workshop elves, telling them what presents to make for you and other children. Then when the presents are ready, the quick dispatch elves do them up in beautiful fancy parcels. They are then ready and waiting for the big, exciting feast of Christmas.

As you can well imagine, we’re almost rushed off our feet here at Korvatunturi with Christmas only just round the corner. The elves have 101 things to see to. Sometimes they’re so busy that they have to be reminded to come and eat the Missis’ steaming porridge. But she makes sure they take their porridge breaks. Which is just as well, because no one can work well on an empty tummy. The elves may tire at a crucial moment.

Thank you for your letter. I’ll pass it on to the scribes straight away so that the workshop can start on your presents.

My warmest greetings to you, your family and friends. I do hope you enjoy the run-up to Christmas. And since Christmas will be upon us before we even realise, I join with all of us here at Korvatunturi in wishing you

A very merry Christmas

Santa Claus
 
reklama
A co się smiejecie? :-p Napisałyśmy do tego samego Mikołaja co dała adres Kilolek, ale maila i miałyśmy odpowiedź po godzinie! i to długi, piękny list, zaraz wkleję:tak: Do tego podglądałyśmy go wczoraj długo :tak:
Joulupukin Kammari - Santa Claus Office - Joulupukki, Lapland, Finland, Rovaniemi
Tam macie kamerę na zewnatrz i wewnątrz, Mikołaj urzęduje w określonych godzinach!



Super! To kiedy idziemy? Sandra?



Haha, wariateczka :-p


U nas zawieja taka że HOHO!!! Drzwi od szkoły otworzyć nie mogłam!!! A sypie jak szalone:szok:

A oto ta odpowiedź!
weszlam na stronke i normalnie jakby ktos mnie zabral do tego miasteczka bym uwierzyla w sw Mikolaja ;d;d;;d Dziunka to teraz musisz przetłumaczyc :D
 
Do góry