reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a propos Mikołaja. Wiecie, ze jak sie napisze do Laponi do Ravaniemi to zawsze odpisze? Tylko niestety odpowiedzi przychodzą dopiero wiosną ale za to po Polsku, piekne, kolorowe i ostemplowane stemplami poczty Mikołajowej w Laponi. Super pamiatka taki lst od samego Mikołaja
 
reklama
Ja małego właśnie nie wiem czy nie za grubo ubrałam do snu. Body na krótki rękaw i pajacyk polarkowy taki bez stopek.Przypomina mi teraz dynię chodzącą.
 
wyjątkowaona to zalezy jak cieplo masz w domu. Ja nawet nie wiem ile mam stopni w nocy ale dzieci ubieram mniej więcej tak jak siebie. Michal spi w samym pajacyku bawelniany i nie narzeka :p

Dla zainteresowanych ades do świetego:
Santa Claus' Office
FIN-96930 Napapiiri
Rovaniemi
Finland
 
a propos Mikołaja. Wiecie, ze jak sie napisze do Laponi do Ravaniemi to zawsze odpisze? Tylko niestety odpowiedzi przychodzą dopiero wiosną ale za to po Polsku, piekne, kolorowe i ostemplowane stemplami poczty Mikołajowej w Laponi. Super pamiatka taki lst od samego Mikołaja

no co TY napisaliscie list i odpisali>??wow chyba za rok napisszemy do niego :_)
 
Ja małego właśnie nie wiem czy nie za grubo ubrałam do snu. Body na krótki rękaw i pajacyk polarkowy taki bez stopek.Przypomina mi teraz dynię chodzącą.

wow jak dla mnie to cienko ....... ale jak mówi kololek zalezy jak masz ciepło w domu. U nas jakos chłodno a u niego w pokoju juz w ogóle bo tam sie nie przebywa, on tam tylko spi. wiec ubieram go w:
*body na długi rekaw
*pajacyk
*pajac futerkowy robiący za spiworek taki: pajac PAJACYK do spania piżama piżamka 18-24 92 (1284574201) - Aukcje internetowe Allegro no albo śpiworek o ile nie jest w praniu.
i nie uwazam zeby bylo za grubo. młodemu jest akurat - gdy miał 1 warstwe pajacyka to budził sie ze zmarzniętymi łapkami i stópkami - chłodny był po prostu.
 
Ja pisywałam do Mikołaja właśnie z Rowaniemi było to w latach 80 XX wieku (buahahahaha ale to zabrzmiało ) i odpisywał na ślicznych rozkładanych kartach A4 ze swoim zdjęciem...... gdzieś to leży u moich rodziców, będę musiała od nich wydębić...
Ilona - ja ciągle powtarzam mężowi, że mną hormony rządzą..... nie lubię tej huśtawki, jak byłam w ciąży to było ok, a teraz znów sinusoida.
Mama - niezły dostawca... coś słabo zaciskał buhahahahahaha
Małżon ogląda mecz, a ja kwitnę... właśnie hormony mi grają i buczą, a tu posuuucha.
 
no co TY napisaliscie list i odpisali>??wow chyba za rok napisszemy do niego :_)
spokojnie jeszcze w tym roku możecie napisać, bo i i tak kilka miesięcy się na odpowiedź zeka

anawawka wiele sie od tamtego czasu nie zmienilo :D tzn sa piekne rozkładane karty ale co roku jest inny wzór.
Ja pisze co roku z dziećmi w szkole.
 
Kilolku dzieki za info jutro z Maja napiszemy:-) a to poleconym trzeba wyslac??czy jakim najlepuej??i co napisac w takim liscie co sie chce dostac??
 
No kobitki, dla mnie zaczęła się pora sprzątania :))) Musze posprzątać szynszylkowi, wyszorować kabine i posprzątać w sypialni. Jutro sprzątanie salonu z kuchnią i kibelka oraz zakupy. W piątek rano zamiatanie, mycie podłóg i gotowanie bo koło 13 przyjeżdżają goście. W sobote schodzi się reszta gości i poimprezujemy :)))
 
reklama
Kilolku dzieki za info jutro z Maja napiszemy:-) a to poleconym trzeba wyslac??czy jakim najlepuej??i co napisac w takim liscie co sie chce dostac??
poleconym zawsze lepiej. No tak, co się chce dostać, można i kilka słów do świętego Mikołaja napisać. Ale kiedyś wysyłałam też same rysunki

No kobitki, dla mnie zaczęła się pora sprzątania :))) Musze posprzątać szynszylkowi, wyszorować kabine i posprzątać w sypialni. Jutro sprzątanie salonu z kuchnią i kibelka oraz zakupy. W piątek rano zamiatanie, mycie podłóg i gotowanie bo koło 13 przyjeżdżają goście. W sobote schodzi się reszta gości i poimprezujemy :)))
teraz? na noc dopiero zaczynasz? To nawet ja juz skończyłam
(no za wiele nie zrobilam ale koniec)
cos mnie łamie chyba dziś wyjątkowo pójdę już spać. Straszne przeciągi u nas w domu :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry