reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Nie dziunka to inny plac:tak: mozna isc na godzine , pol , dwie ile Ci pasuje. Ja za godz.placiłam 11 zł wiec prawie za darmo. I naprawde bylo fajnie. Basen z kulkami to jest to co misie lubia najbardziej:-D
A moge dac Ci tez mój list do sw. Mikołaja?;-):-D
 
reklama
A co tu taka cisza?? Zamarzł wam internet?? hihihihi
E tam co za życie. Człowiek sie stara jak może a i tak nic w zamian nie dostaje. Niestety zdaje sobie sprawe ze sama sobie szkodze, nie umiem być stanowcza, zawsze odpuszczam.
Znowu mi chyba hormony szaleja. @ przyszła ;-)
 
A co tu taka cisza?? Zamarzł wam internet?? hihihihi
E tam co za życie. Człowiek sie stara jak może a i tak nic w zamian nie dostaje. Niestety zdaje sobie sprawe ze sama sobie szkodze, nie umiem być stanowcza, zawsze odpuszczam.
Znowu mi chyba hormony szaleja. @ przyszła ;-)

u mnie @ tez rzadzi blee...a co sie u Ciebie znowu dzieje zlego?
 
witam sie i ja!!!
plac zabaw fajny, pawel jeszcze w takim nie byl.

Bylismy dzisiaj w Gdansku z samego rana na badaniach krwi, na szczescie tam z palca uffffff wizyta u hepatologa za tydzien w czwartek. Do tego czasu mam nie zmieniac mleka na 3 :((

maly po badaniach zasnal na 1,5h potem u mojej mamy na dobre 2h i nam tez zasnal o 20 jestem w szoku, ale to pewnie jednorazowy wybryk

musze zaplacic za ten basen prawie 400zl to jest interes no ale trudno, za pare lat dojdzie angielski, boks hihi trzeba juz odkladac
 
A co tu taka cisza?? Zamarzł wam internet?? hihihihi
E tam co za życie. Człowiek sie stara jak może a i tak nic w zamian nie dostaje. Niestety zdaje sobie sprawe ze sama sobie szkodze, nie umiem być stanowcza, zawsze odpuszczam.
Znowu mi chyba hormony szaleja. @ przyszła ;-)

hahahaha co sie smiejesz mój pierwszy dostawca internetu [teraz mam 3 internet;p] robił takie kabelki cienkie, niezabezpieczone ze net autentycznie zamarzał - w tygodniu mieliśmy sumując moze ze 3 dni internet. A my dzisiaj z młodym u lekarza.........niby zdrowy ale karatek jest...dostał jakas psikawke do nochala no i w szoku bylismy bo sie okazalo ze dziąsła purpurowe - ida 3 ząbki u góry. jedynka i dwie dwójki......hurra moze cos ruszy z tymi zebami bo az wstyd :-D:-D poza tym na jego dziwne ''coś'' w pachwinach p. doktor potwierdziła zdanie 2 innych lekarzy ze to odparzenie {tylko ciekawe dlaczego jego to nie boli i nie chce zejsc od m-ca, a przebieram pieluche max co godzina i juz tony wszelakich maści od lekarzy zużyłam} no i dostał tez jakas robiona masc na to. I to by było na tyle. grunt ze nic powazniejszego sie nie dzieje.
 
Ja jestem, ale jednym okiem czytam o nawilżaczach powietrza. Już byłam napalona żeby kupować, ale wyczytałam, ze jakieś pleśnie się tam mogą zalegać itd... Chyba zostanę przy wieszaniu mokrych ręczników..

Kupiłam dziś za to nebulizator inhalator, trochę głośno chodzi - Alicja oczywiscie maseczki nie dała sobie nałożyć mimo, ze ja nałożyłam drugą, ale rurką trochę się pobawiła wiec moze coś tam sie zainhalowało.

No a poza tym to miałam ogladac finał "tapmadl" ;), ale mój M ogląda mecz.. eh... :)
 
reklama
Do góry