reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

banana ogólnie młotek cala sytuacja:-):-):-):-)

metylan stop wilgoci takie coś: Stopwilgoci - Wilgoć, pochłaniacze, nadmiar, redukcja, stop, pochłaniacz wilgoci

my mamy okna w zasadzie nowe wiem że te stare były lepsze poza tym blok ocieplony etc etc

Ulka zapytaj męża jeszcze o to: okna.jpg
 
reklama
parują ale tylko w sypialni bo tam na maxa odkrecone a na podwórku zimno no i zaparowane teraz na dzień zakrecami jak mały drzemkii nie ma to podnosze do góry całkiem zaluzje i schna ;/ niestety to 1 krok do wilgoci mam nadzieje aga ze ci to pomoze jak cos pisz to i ja zakupie bo slyszalam rozne opinie o tych specyfikach z wilgoci
hehe za mocno szalejecie :D
m nic nie paruję. ALe to nie koniecznie zasluga okien, ja mam niesczelne ściany :/a do tego miedzy drzwi wejściowe a futryne mozna dloń wlożyc jak są zamkniete :/ straszliwie się wypaczyly. A do tego jeszcze na klatkę progu nie ma. Zimno straszliwie i wieje :(
w pracy za to ukrop potworny. Okna otworzyc nie bardzo, bo sie bahorki poprzeziębiają. Termostatów na kaloryferach nie ma, tragedia, mózg staje.

chyba cisnienie mnie dobije, bo nic mi się kompletnie nie chce.
Mialam dziś z chlopakami do fryzjera iśc ale raczej odpuszczę. Poczekam aż mróz zelżeje albo my się troche przyzwyczaimy.

Edit: aaaa oszaleje z tym gnojstwem! Wyciagneli z szuflady torebki sniadaniowe takie w ruloniku. z 6 metrów rozsupłali. Jeden ciąnie za jeden koniec, drugi za drugi koniec. I tak biegają po cąly mieszkaniu a po środku na tych torebkach cągają uczepionego kota aaaaa
ciekawe w co jutro sniadanie zapakuje :/
 
Ostatnia edycja:
U moich rodziców paruje, ale dlatego że okna nie są rozszczelniane...a u mnie nie paruje, bo mi deweloper wyciął dziury w uszczelkach, za to mam czarną ścianę...
 
Dla mężusia zeberka z suszonymi owocami , ja wcinam łososia z młodym:tak:
Bylismy Dzis na placu zabaw, małpim gaju dla dzieci- Dziunka , Etna musze Was tam zabrac . I dla naszych małych dzieci frajda i np.dla Julii:tak: aco ja pofikałam to moje:tak:
 
reklama
Dla mężusia zeberka z suszonymi owocami , ja wcinam łososia z młodym:tak:
Bylismy Dzis na placu zabaw, małpim gaju dla dzieci- Dziunka , Etna musze Was tam zabrac . I dla naszych małych dzieci frajda i np.dla Julii:tak: aco ja pofikałam to moje:tak:

A to ten plac co Antek ostatnim razem długo nie wytrzymał? czy inny jakiś? Tak czy siak chętna jestem, ale jak mi dzieci za szybko wysiądą to kasa zmarnowana...


Podglądałyśmy dziś z Julką Świętego Mikołaja, napisałyśmy list, a on ODPISAŁ :tak: Julka zachwycona, jutro wydrukuję na pamiatkę:tak:
 
Do góry