reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

u nas juz tez po imprezce i zczerze mowiac ciesze sie,ze na rok mam z glowy. troszke sie narobilam,ale bylo super. prezentow fura, niewiem, gdzie to bede trzymac. i mam nadzieje,ze dzisiejsza noc bedzie lepsza. tez sie zastanawialam,czy to moze przez pelnie, bo juz raz tak bylo kilka miesiecy temu.hmmm...
kilolek, u ciebie biedactwo ciagle jakies chorobska :(((( dobrze,ze babcie pomagaja

anadrii, ten ogrod zimowy to konserwatorium? i jak otwarty? bez drzwi i sciany ze szkla? tez nie mam prysznica, kiepko jest. mial wlasciciel zrobic przed moim wprowadzeniem sie,ale kasy im zabraklo i nie zrobili i chyba zapomnieli o mnie ;/
 
reklama
anadri pieknie musi być z tym ogrodem zimowym. A on ogród tak ylko z nazwy czy masz tam jakieś roślinki? Daj fotki.
 
Witam dziewczyny. U mnie pada, znowu, az mdli od tej swietnej pogody. Wczoraj poszłam spać przed 22.00 . Ocieplamy stosunki z moim N, nie nie o takie stosunki chodzi hihihi. Staramy sie jak najwiecej czasu spedzac razem, robić cos wspolnie itd zeby znowu nie oddalic sie od siebie. Jeszcze dużo zostało do nadrobienia, oj dużo. Mała pochłonela nasz cały czas i zabraklo czasu dla siebie. Czasu na rozmowe, na wspolny film, wspolny odpoczynek i leniuchowanie. Wczoraj też ustalilismy wstepna date ślubu ;-) Nareszcie hihihihiih Po 8 latach zwiazku, w tym 3 lata wspolnego mieszkania chyba czas na formalizację związku . Miłego dnia życzę
 
Witam i ja w ten wstrętny jesienny dzień,
kikolek - zdaj relację z akcji czy się powiodła na każdym froncie.. ;-):-D i oczywiście nieustające życzenia zdrowia
Dziunka - jak ja kocham dostawać przesyłki, nigdy nie wiadomo czy dotrze..... :wściekła/y::zawstydzona/y: szkoda jej, ale będziesz miała np. na święta ;-)
Ilona - gratulacje podjęcia decyzji... niestety dzieci powodują , że związek kręci się wokół nich i trudno mieć dla siebie czas... znam ten ból, bo z moim prawie nie rozmawiamy na inne tematy tylko o dzieciakach.... :zawstydzona/y:
Jak ja bym się zawinęła w kołdrę i poszła spać, a tu trzeba pracować...:baffled: poza tym mam @ i wkurw... mnie wczoraj dlatego chwycił na maxa, aż się popłakałam.... z wściekłości..
 
o matko jak zimnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-( ja chce lata!!! :(((((( ehhhh ledwo siedze :( spac sie chce ... a jeszcze pawliś od 5 do prawie 6 wiercił sie to nie wyspana jestem eh ... zaraz na kontrol pozniej do opieki i latania za papierami ;( ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

słońca chceeeeee :( !!

Ilonka Gratuluje :* my tez oddalilismy sie z mezem a jak zaczelam prace to tym bardziej w tygodniu widzimy sie przed 17 z 5 minut jak mijamy sie w drzwiach a pozniej zalezy czy maz mial ciezki dzień czy nie to czasem jeszcze po 22 z 30 minut ;P a weekend- w sobote od rana do13 a w niedziele od rana do 14 reszte ja w pracy ... eh w piatek i sobote biore wolne musze sie wyspac i wypoczac ... troszke odrobimy sie i mniej bede pracowala eh ...
 
cześć laseczki!!!!
u nas za oknem też nie ciekawie co prawda jeszcze nie pada ale to kwestia czasu bo jest czarniutko...

kilolku współczuję ....

andari strasznie mnie zainteresowałaś tym zimowym ogrodem przybliż temat

ilona212
poważna decyzja po tylu latach... (a ile ty masz lat jeśli mogę zapytać??)
 
Witajcie,
Obiadek robi sie , pranie zrobione. Dziś przyszła @. :tak:
Musze jakos dotrzec dzis na 12 z kotem na zabieg usuwania kamienia nazebnego. Antka chyba w zeby włose i tego mojego 8 kilowegp "słonia"na plecy:tak: moze mezowi sie uda dotrzec,
Myszkin cała noc chodził nam po glowie. 24 godz.jest na glodowce.

Ilona gratulacje!!!
 
Oj przyszło zimnisko brrrrrrrr. Nosa za drzwi nie chce się wystawić a tu po zakupy trzeba pędzić.

ILONA chyba w każdym związku tak jest, że jak pojawia się dziecko to zaczyna się troche psuć. My też to przerabialiśmy i co jakiś czas jest powrót zimnych stosunków.
 
reklama
ufff, jak dobrze,ze juz nie musze sie martwic o zadne imprezy :)
u nas tez ponuro, nie pada- jeszcze, a ja mam sterte prania, bo caly czas lalo i nie mam gdzie powiesic.
musze sie zebrac i zalatwic przeglad i kilka drobnych napraw samochodu, opone i oplacic podatek drogowy. zostal mi tydzien. znowu sporo kasy wydam, ech...

ilona, gratuluje decyzji i oby wszystko sie u was polepszylo :)))

martolinka, biedny kotek, nie wytlumaczysz mu,dlaczego musi chodzic glodny :(

wydaje mi sie,ze anadrii chodzilo o taki ogrod zimowy.jest to dosc powszechna dobudowka do domu, czesto ludzie uzywaja zamiast jadalni albo dodatkowego salonu, bo wladny widok za oknem
conservatory pic - Google Search
 
Do góry