reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

:/u mnie kolejny chory. Tym razem A. zapalenie spojówek i to takie, że aż szok, żal patrzeć. Opisow Wam oszczędzę.
Boję się, ze mi dzieci pozaraża :/
wziął 2 dni urlopu by z Michasiowa butelką walczyć ale nie nadaje się do niczego, drogi do niego nie znajdzie, bo nawet do kibla po omacku. Najbiedniejsza w tym wszystkim teściowa, bo miała mieć 2 dni wolnego, odpocząć sobie a tak ma 3 do pilnowania
 
reklama
Ahh Kilolku współczuję, ciągle coś....

Zdrówka życzę.

My dziś jdziemy do lekarza ,bo Patryk ma mokry kaszel w weekend to był jeszcze taki suchy a ja głupia zamiast iść w piątek to stwerdiłam,żę nic mu nie jest. Ale jestem głupia grrrr..... . NA szczęście tylko kaszel bez gorączki.
 
Kilolku - zdrowia dla wszystkich i cierpliwości dla pozostałych ;-)
Wyjatkowa - mam nadzieję, że zapisze Wam tylko syropki i przejdzie kaszel...
BanAna - może i córka też przeżywa swoją imprezkę.;-)
Etna - zapewne zęby, pocieszam się jeszcze rok i można będzie z naszymi dzieciaczkami się dogadać co im mniej więcej jest.
A ja przechwaliłam dziecko w sobotę, bo noc z soboty na niedzielę mieliśmy tak przechlapaną noc, że szok... pełnia czy co na moje kobitki wpłynęła??? Płakały, przeżywały, Hanka nawet krzyczała przez sen, a Gośka wstała ok.6 i do 7.30 leżała przy mnie i się bawiła...
Ta noc była lepsza, ale też nieciekawa, ja znów niewyspana wrrr
 
cześć laseczki ;-)
jak po weekendzie??
Ania SM nie mogę znaleźć twojego posta ale gdzie ty mieszkasz???? bo pisałaś że będziesz przejeżdżać bo ja pod Oświęcimiem...

Klaudzia Andari Polaa gdzie zdjęcia ze spotkania???
 
No to szykuje sie do pracy grrrrrr, ale mi sie niechce
tzn chce, ale szkoda mi że musze Pawla zostawic, nawet jak jestem w domu to wszyscy mi go zabieraja i :(((((((

ja ciagle walcze ze soba, bedzie 2 tydzien jak mi żoładek szfankuje, ciagle na diecie lekkostrawnej i zowu mi kilo spadło a poprawy brak, tylko zjem cos "zakazanego" to juz torsje i mdlosci i biegunka :((((( (ciaze wykluczam bo zaczelo sie w czasie okresu wiec to nie to). Myslalam ze mi minie bo przed pawla urodzinami bylam na pogotowiu bo zwlec sie z lozka nie moglam i urodziny byly pod znakiem ? wiec nasprycowali mi zastrzykow i leki na wynos ale dalej to samo ....
 
Witajcie,
W sobote zaprosiliśmy kilka dzuieciaczków- dotarł Pawełek , Julia i Asia . Pozostałe dwoje niestety nie. ale dzieciaczki bawiły sie przednio choć było ciasno...:tak:
Wczoraj obiad dla rodzinki, bieganie z talerzami , gotowanie , zmywanie.. masakra:tak:
dzis juz odpoczywamy:tak::tak:
Etna zrob sobie morfologie .. moze cos sie okaze
Wyjatkowa zdrowia dla malucha!!!
Kilolek powodzenia z Twoimi chłopami
 
Witajcie nareszcie skończyła porządki. Goście zostali do wczoraj więc sprzątanie było dziś. Impreza się udała Jasiek z kuzynką szalał do 22.30. Dodam kilka fotek. A teraz biegne was nadrobić.
 
My też po wczorajszej impezie odpoczywamy dziś! Olaf zadowolony z prezentów, ja zadowolona, że wszystkim smakowało, dużo żarcia zostało więc dziś i jutro nie gotuję :)
Torcik zamówiłam zielony samochodzik i był przepiękny :) ale w smaku taki sobie! Jednak te torty dla dzieci są delikatne :)
 
reklama
Witam i ja :)
wyjatkowaonaa - na pewno nic poważnego nie dolega Patryczkowi, zdrówka:-)
kilolek - oj biedna Ty, wiecznie ktoś chory:-( oby szybko przeszło, zdrówka:-)
etna36 - racja, zrób jakieś badania, morfologię czy coś, okaże się o co chodzi, bezsensu tak się męczyć:-(
Ja mam teraz chwilę wolnego bo Mały usnął i mam nadzieje, że ze dwie godzinki pośpi. Ostatnio prawie w ogóle nie chce spać w dzień, no ale jak się chodzi spać kolo 18:30 i śpi do 9 rano to nie ma się co dziwić, nie mogę narzekać na noce ale w dzień też bym chciała odpocząć:p
 
Do góry