reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Witam. Widzę że wczoraj wiele dzieci miało jakieś małe wypadki. U nas też to było z tym że mój maluch przyciął w szafce nie swoje paluchy a moje:eek: i to z taką siłą że jeden spóchł:wściekła/y:
 
Asica gdzie Ty tam dziecku wchodziłaś w paradę :-D

Piszę tego posta od 15 minut:-D W radiu Skaldowie i "Cała jesteś w skowronkach":-):-D
Joasia zrobiła dwudniową kupkę - oj od razu było mycie dupeczki pod kranem, no straszne, fuuuuuuuj:-D

Teraz czekam na siostrzenicę A co by się młodą zajęła a wtedy akcja, porządki i pakowanie auta. Ech:confused2:

Mój A zostawił pod łóżkiem (hehehe, w końcu na łóżku taty spaliśmy bo nikomu się dmuchać materaca nie chciało:-D) pełną otwartą puszkę piwa, a mi podczas porannych wygłupów z Asią spadła poduszka na tą oto puszkę (o której wcale nie wiedziałam). No i same rozumiecie...nieprzeciętny smród i kupa sprzątania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witajcie,
dziunka coż za komplementy do moich naleśników:tak::tak: Maz Cie nie poznał. Stwierdził - to nie ta sama Gosia.
Kilolek daj znac co u Ciebie. Nie da sie juz nic zrobic?
u nas dziś pizdzi okropnie!!!!!!!!!
Małgosiu śliczny synek!!!!!!!!
 
Marta, az do nas te wiatry siegaja..... dopiero tam u Was musi byc ;)
Pomimo tego musimy dzis wyjsc z Tomim, ale sie nie damy, moze i nawet przypne do wozka takie nakrycie na nogi..... masakra....
dziecko mi teraz wedruje miedzy zabawkami, ja mam czas na poranna mini kawe(z wloskiej maszynki) i ciag dalszy suszenia grzybow w piekarniku :D
milego dnia! :)
 
Lotka my chcielismy dzis isc na grzyby , ale nie wiem , czy jak tak wieje sie wybierac, Chyba , ze mamie podrzuce małego :)
Już 20 słoików mamy grzybków w occie , teraz by sie przydało troche do suszenia:)
 
Lotka my chcielismy dzis isc na grzyby , ale nie wiem , czy jak tak wieje sie wybierac, Chyba , ze mamie podrzuce małego :)
Już 20 słoików mamy grzybków w occie , teraz by sie przydało troche do suszenia:)
a ja osttanio cukinie robilam w słoiki na zime dla Pawcia :) a co do grzybów nie lubie ich zbierac ;P <wkurza mnie las i pajęczyny :D > a jeszcze bardziej nie lubie ich jesc wiec nawet nie robie haha ;P

u nas noc ciezka tzn mnie cos strzeliło w bok :/ chyba zle spałam ;/ ;/ Pawcio śni sobie a ja pije kawcie ... słońce grzeje przez okno jakby było z 30 stopni :| :|:| ah ...
po wczorajszym aerobiku w parku nawet zakwasów nie mam :D
a wlasnie pytanie od mam co maja wózki macrelany czy jak im :D czy w wózkach tych sa radia? hahahahha śniło mi sie ze dostałam taki wozek od kolezanki i tam z boku było radio <hahaha> :D no i sniło mi sie ze byłam na spacerku z kilolkiem i cała jej rodziną ;P
 
Lotka my chcielismy dzis isc na grzyby , ale nie wiem , czy jak tak wieje sie wybierac, Chyba , ze mamie podrzuce małego :)
Już 20 słoików mamy grzybków w occie , teraz by sie przydało troche do suszenia:)
ja w tym roku odpuscilam sobie w occie a tak je lubie :( z tomkiem pod nogami to nie robota, a nie mam go komu tutaj podrzucic, no i tylko susze, juz drugi dzien hehehe
 
reklama
Witam się i ja ;D
Mały nie spi od 7 (ostatnio pochwaliłam ze my do 8 lub 8.30 i mam ;/)
Jest marudny już, przecież kiedyś powinien już po 2 godzinach od wstania zasnąć ale nie mogę kompletnie go uśpić. Teraz jest w łóżeczku w pokoju i sobie coś mruczy. Może gdybym go przetrzymała sam by usnął bo chodzi i marudzi mi.
Kompletnie nam się ze spaniem posr....ło!!! Mamy tylko jedną drzemkę w ciągu dnia ;/ Co się stało z moim śpiochem?
U nas dziś piękne słoneczko. Miałam jechać na grzyby z rodzinką ale wysłałam mamę. My grzybów mamy po uszy bo teściowa ma działkę w lesie i wszystkie grzyby z lasu wybiera, to jej hobby.
Miłego!

EDIT...HA........MÓJ SYNEK USNĄŁ, SAM W ŁÓŻECZKU!!!!!!!!! A na rękach tak się wypinał ze nie dawało rady. Gdyby nie to ze zaczęłam klikać na BB pewnie poleciałabym do niego bo jakieś 2 minutki marudził sobie a tak sam zasnął ;D ;D ;D Jednak był spiący. Może to jest sposób na niego, położyć w łożeczku i wyjść???
 
Ostatnia edycja:
Do góry