reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Bura
Wtedy, gdy się człowiek już poddaje, życie płata figla i daję szansę, napewno będzie dobrze
Iiwka
a ile ci się okres spóźnia? może naprawdę jest za wcześnie? Dziewczyny dobrze radzą krew jedyne pewne rozwiązanie
 
Ja też pracuję i okropnie się czuję, jeszcze narazie to spokojnie bo mogę pościemniać ale samo siedzenie i nudności albo senność doprowadzają mnie do szału........ja nie mam wyjścia muszę mieć pewność że jest ok z moją dzidziśą to im powiem, bo pracuję od października, u mnie nie znoszą zwolnień, więc jak już pójdę na zwolnienie to do końca

Kilolek ja tez jeszcze nie widziałam swojej fasolki, ale nie martw się jak zobaczymy ja to już będzie duża i będzie więcej widać.

dziewczyny ja bardzo źle się:-:)-:)-:)-:)-( czuję i nie wiem co robić . Na zwolnienie teraz nie mogę pójść. Bardzo meczą mnie wymioty i ogólnie bardzo słaba jestem. Nie mam siły ani chęci na nic. Co mam robić doradźcie dobre kobitki. U was tez tak jest?[/quote]
 
Iiwka
a ile ci się okres spóźnia? może naprawdę jest za wcześnie? Dziewczyny dobrze radzą krew jedyne pewne rozwiązanie
8 dni mi się spóźnia:-(Z moich obliczeń zapłodnienie nastąpiło jakieś 3 tyg temu:tak:
A objawy są...
A ten test beta hcg to trzeba na czczo robić??
 
Dzięki Dziewczyny za dobre słowa! Mam nadzieję, że macie rację, chociaż gdzieś tam w środku czuję, że coś jest nie tak.

iiwka
ja zawsze robiłam betę na czczo, ale wydaje mi się, że jedzenie nie ma wpływu na poziom hormonów.

kingab jeśli źle się czujesz, to niczym się nie przejmuj, tylko leć na zwolnienie. Jeśli nie chcesz, żeby na razie wiedzieli, to idź do lekarza rodzinnego i niech Ci wypisze zwykłe L4, a w pracy powiedz, że masz problemy z żołądkiem. Nie ma co się męczyć, a wiem po sobie, że takie poświęcenie nie ma najmniejszego sensu - i tak tego nikt nie doceni.
 
nie ma znaczenia czy dziś czy jutro bo i tak jutro badania pojdą do labolatorium, a poza tym najczęściej badania krwi robią rano
 
reklama
bete możesz zrobic o każdej porze dnia i nie ma znaczenia czy na czczo czy nie.
Nie stety nie w każdym laboratorium wyniki są tego samego dnia.
 
Do góry