reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej laseczki.
Nie mam dobrych wiadomości.Udało mi się wczoraj dostać do lekarza.Wyznaczył termin na 12 listopada i że to 5 tydzień,a następnie zrobił usg na którym nic nie było widać:-:)-(Dosłownie nic.
Powiedział że albo to jest wczesna ciąża albo jej nie ma.:-:)-:)-( Mam przyjść za dwa,trzy tygodnie.
Liczyłam że od zapłodnienia to jakieś ponad 3 tygodnie.Po wizycie zrobiłam test jeszcze jeden i wyszła jedna krecha a okresu jak nie było tak nie ma.
(poprzedni test robiłam z rana i wyszły dwie kreski w tym jedna bladziutka)
Załamka:-(Nie wiem co myśleć:-(


Pozostało ci tyko poczekać. Wiem że to trudne, ale spokojnie czekaj. Może się uda.
 
reklama
Jak już wspomniałam w innym wątku. Czuję się fatalnie,:-:)-:)-:)-( męczą mnie wymioty i to nie tylko rano, cały dzień mam żołądek ściśnięty, a oprócz tego słaba jestem jak mucha w miodzie, nic mi się nie chce i w ogóle jestem nie do życia. Czy myślicie że tak będzie przez całą ciążę???? BRR

Przeczytałam że część z was mączą wzdęcia, to mnie troche "pocieszyło" bo myślałam że to mnie coś tak męczy ze coś jem nie tak, ale może to faktycznie przez ciążę:)

Pozdrawiam was wszystkie. Trzymajcie sie cieplutko listopadowe mamusie:):):):):-):-):-)
 
Wierzę ci że to dobijające , może zrób jeszcze raz test np. za dwa dni, albo w laboratorium z krwi, te testy się nie mylą i wtedy będziesz wiedziała przynajmniej. ja bym chyba tak zrobiła! Bo jeśli dzieje sie coś złego, jesli to nie ciąża? nie chcę cie dobijać ale chyba na twoim miejscu bym poszła do laboratorium i zrobiła test.
 
Hej laseczki.
Nie mam dobrych wiadomości.Udało mi się wczoraj dostać do lekarza.Wyznaczył termin na 12 listopada i że to 5 tydzień,a następnie zrobił usg na którym nic nie było widać:-:)-(Dosłownie nic.
Powiedział że albo to jest wczesna ciąża albo jej nie ma.:-:)-:)-( Mam przyjść za dwa,trzy tygodnie.
Liczyłam że od zapłodnienia to jakieś ponad 3 tygodnie.Po wizycie zrobiłam test jeszcze jeden i wyszła jedna krecha a okresu jak nie było tak nie ma.
(poprzedni test robiłam z rana i wyszły dwie kreski w tym jedna bladziutka)
Załamka:-(Nie wiem co myśleć:-(

Kochana!! A jak ta dr robiła ci usg? Przez brzuch czy od środka? Bo jesli przez brzuch to w 5 tyg nie ma szans zeby cos zobaczyc. Ja bylam w 5 tyg na wizycie i zrobil od razu od srodka usg i byla czarna plamka. Także spokojnie, głowa do gory. A jesli masz daleko do nastepnej wizyty, to najpewniejsze bedzie zrobienie testu z krwi. Trzeba isc do laboratorium i pobiora. W prywatnym płacilam około 20 zł za to, ale jest duzo pewniejsze niz zwykly test z moczu.
 
Cześć Dziewczyny!
Widzę, że przybyły nowe osoby! Witam serdecznie i gratuluję :-)
Ja mam złe przeczucia - wczoraj wieczorem znów pojawiły się brązowe plamienia. Coś mi się wydaje, że z mojej ciąży znów nic nie będzie :no2:
 
Maa po tym, co już wcześniej przeszłam trudno zdobyć mi się na optymizm. Całe pozytywne myślenie wykorzystałam w poprzednich ciążach :-(
 
reklama
Do góry