reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej lasweczki ja tylko n chwoilę wpadam przeprosić że mnie tyle nie było :( no ale siła wyższa ;)
powiem tak w skrócie .. za tydzień zostaję już z wami bo będę miała neta na 10000%
a co z tymidzie już jestem po przeprowadzce :)
no i wszystko załatwione .. ahh jak się cieszę że będę mogła do was wrócić :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie i całuje dzieciątka :D
 
reklama
Bylas szybsza niz moj apel hihihihi
a czemu sie do nas nie odzywa, tak nic a nic?

Nie mam pojecia :), sporadycznie bywa na BB

oli to olica, ktora jesli dobrze pamietam, przeniosla sie na forum listopadowki bis

Tak, oli to Olica i tak jest rowniez na Bisie ale co to ma wspolnego z pytaniem Etny?

hej lasweczki ja tylko n chwoilę wpadam przeprosić że mnie tyle nie było :( no ale siła wyższa ;)
powiem tak w skrócie .. za tydzień zostaję już z wami bo będę miała neta na 10000%
a co z tymidzie już jestem po przeprowadzce :)
no i wszystko załatwione .. ahh jak się cieszę że będę mogła do was wrócić :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie i całuje dzieciątka :D

Powitać
 
pianistka - półroczne dziecko niczego nie wymusza, bo kieruje nim WYŁĄCZNIE instynkt. Być moze mała potrzebuje bliskosci?

Oj, bliskosci to ona chce non stop, to jest orzylepa i caly czas chce sie obnosic na rekach, spi ze mna, jak sie tylko wybudzi to cyc musi byc... ale ja tak dlugo nie pociagne, bo od tej bliskosci to ja nic w domu zrobic nie moge...

Ja to juz prawie w kosmos odlatuje,
pianistka jedyne co ci moge powiedziec to to ze nie jestes sama

Dzieki, dobrze wiedziec ze czlowiek nie jest sam w problemie:)
 
Oj, bliskosci to ona chce non stop, to jest orzylepa i caly czas chce sie obnosic na rekach, spi ze mna, jak sie tylko wybudzi to cyc musi byc... ale ja tak dlugo nie pociagne, bo od tej bliskosci to ja nic w domu zrobic nie moge...

spróbuj tak:

IMG_5619_plecak-gotuje.jpg
 
halo halo

witam nowa listopadowke :-)

u nas kolejna prawie nieprzespana noc....mala spi od kapania (okolo19;13) do 11-12 czyli karmienia i potem pobudka co 30 min do godziny...juz 3-ci dzien...nie wiem co jej se stalo...ale ja jestem wykonczona.....zabkow nie widac wiec to chyba nie od tego...zreszta w dzien jest bez zmian....

nie jestes sama, moj tez tak spi ze powiedzmy do 2 w nocy ok a potem co 15, pol h, h pobudki nie na jedzenie i usypiam go czasem 2 h:/ sama nie wiem co to jest, zaakceptowalam juz ten stan rzeczy... a co gorsza odsypia potem w dzien jedynie na dworze bo w domu za chiny ludowe nie chce:( tak wiec mamusia niedlugo padnie na spacerze i tyle jej bedzie:(
 
nie jestes sama, moj tez tak spi ze powiedzmy do 2 w nocy ok a potem co 15, pol h, h pobudki nie na jedzenie i usypiam go czasem 2 h:/ sama nie wiem co to jest, zaakceptowalam juz ten stan rzeczy... a co gorsza odsypia potem w dzien jedynie na dworze bo w domu za chiny ludowe nie chce:( tak wiec mamusia niedlugo padnie na spacerze i tyle jej bedzie:(
moja od 3 dni ma takie jazdy....zupelnie nie wiem czemu...a w dzien spi i tak tylko 1 godzine.....mam nadzieje, ze to tymczasowe, bo wykancza mnie to troche....wczesniej po karmieniu o 22-23 wstawala 5-6....i bylo tak fajnie....
 
Witam Witam :)

Jesten tu nowiutka :D

Moja Hanulka właśnie godzine temu mi padła i obawiam się że już dziś nie wstanie:/ a miałam ją wykąpać!! Kurcze nie wiem czy ją budzić, chyba nie potrafie..

Musi jakoś wstać bo wstanie mi o 4 i nie będzie już chciała spać!! Chorobcia co robic :/
 
reklama

Hahaha, chyba w koncu zdecyduje sie na chuste (nosidelko), bedzie wtedy i wilk syty (mala zadowolona bo ze mnie nie zejdzie) i owca cala (bede mogla chociaz jakis obiad ugotowac:) Dobre rozwiazanie Iza.

Dziewczyny, moja mala niemozliwa od 3 dni, wasze dzieci nie spia od 3 dni... moze to ten pyl wulkaniczny?:) hehehe
 
Do góry