reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witajcie!
nie było mnie parę dni , jakos tak czas uciekał przez palce :) U nas wszystko dobrze, mały pokochał basen na całego. Ja już też nie mogę doczekac sie soboty :)
Etna jak tam , gdy mąż w domu? :)
kilolek jak się masz? jak sobie radzisz ?
Witamy nowa listopadowke :)
 
reklama
Patryk rośnie w oczach "tfu tfu, żeby nie zapeszać"
Martwi mnie nieobecność OLI. Kiedyś pisała, że Malwinka mało je i od razu pomyślałam o swoich problemach, bo mój Patryczek przed R też apetytu nie miał i nie ma dnia, żebym nie myslała o Oli i Malwince.
 
Mam nadzieje ze OLICA mnie nie zabije :)

U Malwinki dobrze, nadal malo je, wychodza im jakies niejalowe posiewy ale dzidzia zdrowa, rosnie. Dziewczynysie przeprowadziły do nowego pieknego domu :)
 
halo halo

witam nowa listopadowke :-)

u nas kolejna prawie nieprzespana noc....mala spi od kapania (okolo19;13) do 11-12 czyli karmienia i potem pobudka co 30 min do godziny...juz 3-ci dzien...nie wiem co jej se stalo...ale ja jestem wykonczona.....zabkow nie widac wiec to chyba nie od tego...zreszta w dzien jest bez zmian....
Biedulka, ciekawe czemu to tak się malej odmieniło. No tylko trzeb miec nadzieje zeby bylo lepiej
Witajcie!
nie było mnie parę dni , jakos tak czas uciekał przez palce :) U nas wszystko dobrze, mały pokochał basen na całego. Ja już też nie mogę doczekac sie soboty :)
Etna jak tam , gdy mąż w domu? :)
kilolek jak się masz? jak sobie radzisz ?
Witamy nowa listopadowke :)
Z meżem ok! zrobil dzisiaj rano kawe, dl mlemu leki, zrobil obid, wczoraj malego wykapal, dzisiaj udalo mu sie go raz uspac jestem po prostu w niebie i nie wiem co mam z wolnym czasem robic :) hihi obecnie moge sobie w spokoju chorowac :)
Jesli chodzi o basen to u nas lipa bo w pon odwollam srodowe zajecia bo maly jeszcze chory wiec na razie bylismy tylko raz. A te zajesia sobotnie w zalobe mieliscie odwolane?
Patryk rośnie w oczach "tfu tfu, żeby nie zapeszać"
Martwi mnie nieobecność OLI. Kiedyś pisała, że Malwinka mało je i od razu pomyślałam o swoich problemach, bo mój Patryczek przed R też apetytu nie miał i nie ma dnia, żebym nie myslała o Oli i Malwince.
AAAAAPPPPEEEEELLLLLL laseczki co się dzieje z OLI i Malwinką bo się martwimy ktokolwiek widzial, ktokolwiec cokolwiek wie niech sie ujawni w koncu, albo na wieki zamilknie
 
halo halo

witam nowa listopadowke :-)

u nas kolejna prawie nieprzespana noc....mala spi od kapania (okolo19;13) do 11-12 czyli karmienia i potem pobudka co 30 min do godziny...juz 3-ci dzien...nie wiem co jej se stalo...ale ja jestem wykonczona.....zabkow nie widac wiec to chyba nie od tego...zreszta w dzien jest bez zmian....
Biedulka, moze sie nie najada i jest glodna? Mam nadzieje ze to szybko minie ;o)
 
reklama
ja dzisiaj zwijam się z bólu. Boli mnie doslownie wszystko od jajnikow po zeby.
Wczoraj dostałam @ i znosze to wyjątkowo źle. 3 razy dzisiaj zasłabłam mimo, że @ nie jest zbyt obfita. a tak w ogóle to poprzedni mialam 22 lutego...

Biedaku, a ja sie zastanawiam co sie z toba dzieje daj znac co u ws, a trzeba bylo wzisc cos przeciwbolowego
 
Do góry