reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
czesc
ja tez jakas przybita jestem osttanio z moim P sie spieram :/ tzn ja mam ze wszystkim problem :| i jakoś nie mam ochoty nawet żyć :( wszystko jest nie tak jak powinno byc :( normalnie mam takiego doła ze szok wczorajsza noc az przepłakałam ... :( wszystyko jest nie tak jak powinno byc :(
 
hej dziewczyny!!i ja sie dolanczam do zdolowanych:-(tj Kasiula i natalunia...tez kiepsko spalam prawie w ogole..za duzo myslalam...za duzo spraw nie wyjaznionych:-(tez jestem dzis przybita!!M sie wydarl na mnie jak sie o cos spytalam i postanowilam sie do niego nie odzywac bo ja normalnie o cos pytam a ten wrzaskiem do mnie:-(
Martwie sie o fasolke bo taka ma natura:-(Juz brzusio troche wylazl wiec tym sie pocieszam ze jakby bylo cos nie tak to by nie rosl prawda??
Kaska K bardzo dobry pomysl z tym wyjazdem nad morze tez bym pojechala ale ja musze tluc sie przez cala polske!!


Dziewczyny mam pytanie czy w dniu/dniach spodziewanej @ boli was brzuch jak na @??Bo mnie wczoraj bolal caly dzien i troche mnie to zmartwilo bo lekarka mowila ze moze tak bolec 3-4razy na dobe!!doradzce cos!!
 
Gie-oska macica Ci się rozszerze, to stąd te bóle. Ja Cię mocno boli to bierz no-spe. Pomoże na pewno.

ja tez jakas przybita jestem osttanio z moim P sie spieram :/ tzn ja mam ze wszystkim problem :| i jakoś nie mam ochoty nawet żyć :( wszystko jest nie tak jak powinno byc :( normalnie mam takiego doła ze szok wczorajsza noc az przepłakałam ... :( wszystyko jest nie tak jak powinno byc :(

Ja dzisiaj ryczę od rana i wyglądam jakby mi ktoś oczy podbił. Mój problem cały jest opisany w nasi mężowie/parnterzy była spora jatka dzisiaj w domu. Usłyszałam, że trzymam go na smyczy (co jest totalną bzdurą, bo może sobie wychodzić kiedy chce i nic mi do tego, z tym, że on nei chce beze mnie nigdzie wychodzić). I od rana mamy cichy dzień. BOSKO. Żyć nie umierać. Odechciało mi się ślubu i wszytskiego.
 
od paru dni mam bezsennosc,ktora mnie meczy...budze sie po nocach i czuje sie wyspana..potem znow zasypiam ale kazdy odglos,szept czy cokolwiek i juz moglabym stanoc na nogi i cos robic...obled...a jak tak sobie pomysle ze jak przyjdzie dzidzia na swiat-to juz wogole moge sie pozegnac z normalnym pospaniem na pol roku...i chcialabym choc teraz to wykorzystac-co nie da rady:(((a tak na marginesie to wogle jakas wariatka sie zrobilam...hormony mi strasznie dokuczaja..szybko sie denerwuje..az do tego stopnia ze ze smiechu przechodzi w fiuriee...albo w placz...litosc....zalezy od dnia...a na dodatek niemam ochoty zytniej jesc...jedynie jogurtami sie obrzeram,po ktorych nie wymiotuje...a zreszta....jeszcze nic takiego nie zjem a z ranca...juz mnie mdli...jak jezdze autem,to nie moge zapomniec worka foliowego-tak na wszelki wypadek...katastrofa...mam nadzieje ze niebawem to przejdzie i bede mogla normalnie funkcjonowac:)))
 
Ja też się pożarłam z moim mężem...i też mam strasznego doła.. Myślicie, że to hormony? Wściekła jestem bo zaczynam nie mieścic sie w rzeczy i chyba na zakupy isc trzeba. a M jakoś dodupiasto się zachowuje przy tej ciąży..przy pierwszej przytulał brzuszek gadał, prosił żebym odpoczęła a teraz jak go proszę żeby firanke zawiesił to sie dziwi i śmieje sie ze mnie. i tylko przed ludźmi sie chwali dzieckiem a w domu nic...
Dzisiaj się nie nadaje do niczego..
 
biedna.... pewnie strasznie się przestraszyłaś....
całe szczęście że już wszystko ok...
a szczerze to powiem Ci i wam wszystkm....
że moja siostra jak była w ciąży to do 3 miesiąca nawet o ttym nie wiedziała bo miała normalnie okres....
a jak już 3 okres spóźniał jej się 2 tyg to zrobiła badano i jest... poszła do gina
i tu 3 miesiąc:szok: wiec czasem nie ma co się tak z bardzo aż ptrzejmować...
choć wiem że łatwo się mówi bo sama panikowałam jak mi krewka poleciała....:zawstydzona/y:
jak byłam ostatnio u lekarza to była przede mną kobieta, której właśnie gin powiedziała, że jest w ciąży - w 5 miesiącu!!! A ona nic nie podejrzewała, bo miała okres i nie miała żadnych dolegliwości.
 
reklama
jej a ja caly czas spiaca chodze moglabym wcale nie schodzic z lozka. nic mi sie nie chce. lenistwo mnie dopadlo a do tego jeszcze jakas depresja bo caly czas sie o cos martwie. eh nie mam sily do siebie :zawstydzona/y:
 
Do góry