reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja dziś spałam długo, ale śniły mi się koszmary, czasem normalnie jak z filmu z sensacyjnego z Seagalem lub Van Damem, uciekałam przed arabami po pustyni itp.
A tak to dół i nadzieja.
 
reklama
ja to zauwazylam ze my mamy takie fazy hehe albo wsyztski sie kłóca maja dosc wszytskiego płacza i wogole albo sa szczesliwe dobrze sie czuja i jest wszytsko znakomicie eh

Hehe koalicja jajników na odległość ;-) normalnie jak stare dobre przyjaciółki, albo cieszą się razem, albo dołują się i płaczą razem. :tak: Powiem Wam, że jakoś ciężko mi ostatnio cokolwiek wytrzymać nerwowo. Szybko się denerwuję, muszę mieć wszystko TU I TERAZ. Jak nie mam to płacz, albo wnerw porządny... :crazy:
 
Czyli dzisiaj tak wsyztskie mamy... Mi same oczy się zamykają, mam opuchnięte powieki i nic mi się nie chce... Na dodatek zamknęłabym się gdzieś i nei wyszła. Tak po prostu. W takim dniu jak dzisiaj odechciewa się slubu, miłości, wszystkiego :angry:
 
a tutaj jest tak cieplutko i sloneczko mocno grzeje a ja nie jestem w stanie wyjsc. spac mi sie chce i juz i na dodatek od rana mnie mdli. jak na zlosc. jak brzydka pogoda to sie dobrze czuje a jak sloneczko to leze i sie ruszyc nie moge. :wściekła/y::angry:
 
cześć dziewczynki ja już dzisiaj po wizycie u gina... :)))
moje maleństwo nadal ma różnice o 2 tygodnie, bo według USG to dopiero 9tc1d ale rozwija się dobrze :)) Ma 29mm więc jeszcze malusie.Zdjęcie mam wydrukowane bo mój gin nie ma takiego sprzętu żeby mi nagrać, ale jak się uda to zeskanuje i zamieszczę :))) Serducho ślicznie widać, główkę, nóżki i rączki :))

Któraś kiedyś mi pisała że nie można sera białego :)) pytałam lekarza, że już któraś pacjętka się go o to pyta i się zastanawiał czy znowu gdzieś to w internecie przeczytałam :)) Powiedział że to czy kobieta w ciąży będzie jadła biały, żółty czy zielony ser nie ma znaczenia. Ochrzanił mnie żebym nie brała tak wszystkiego do siebie bo to zwykle jak jakaś kobieta poroni to wiąże z tym co jadła i wychodzi wtedy że nie wolno :)) Powiedział że do 16 tygodnia trzeba na siebie uwarzać, ale jeść można wszystko na co się ma ochotę byle z umiarem i smakowało :)) Bo poronienia się zdarzają tak czy inaczej i nawet jak będziemy na siebie chuchać i dmuchać to i tak co się ma stać to się stanie. Więc tak czy inaczej najważniejsze nie przemęczać się do 26 tygodnia ciąży bo później już można coś poradzić a wcześniej nic się nie da zrobić :))
Taki ten mój doktorek ma pogląd na ciąże :)) Oszczędzać się ale nie przesadzać z zakazami :))
 
reklama
Do góry