reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A co robicie jak tak bardzo boli głowa, mam za sobą kiepską noc, mój pies miał ochotę wąchać trawę w nocy, najpierw poszedł z nim mąż, ale ja już spać nie mogłam, to o 3 w nocy ja z nim poszłam, by myślałam, ze coś mu jest, a ten na romantyczny spacer miał ochotę, jak wrócił to dalej ciątał i o 5 poszedł z nim znów mąż, a jak nastał dzień to pies zmęczony poszedł spać. I teraz mam potwrny ból głowy.
 
reklama
Jeżeli masz możliwość to najlepiej pójdź spać na moment albo wypij słaba kawę. JEżeli nie , to weź tabletki homeopatyczne. Są dozwolone w ciąży. Trzeba pójść do apteki i zapytac o takie tabletki przeciwbolowe. Przy leczeniu homeopatycznym jest zakazana mięta i kawa. Wtedy masz 100% skuteczności leku.
 
boze jak mnie plecy bola łopatka lewa to od trzech dni juz i nie przechodzi musiało mnie przewiac :( a jeszcze dzis zle spałam i szyja z prawej strony boli:/
jak dobrze ze moj meżuś za wczasu dba o mnie i jakis czas temu już sprawił mi niespodzianke i kupił
SUPER FOTEL DLA RODZINY! FATTY 2XL+PUFA GRATIS!! (612561348) - Aukcje internetowe Allegro
teraz to jak znalazl :) wszystko idealnie sie dopasowuje i nei czuje bólu :)
współczuje :no::no: to tylko smarowanie zostało i czekanie kiedy minie, a co do fotela to też mi się strasznie podobały ale nie mam gdzie takich wstawić więc póki co na razie muszę się powstrzymać przed kupnem :)) dopiero jak wykończymy domek, a podejrzewam że nie wcześniej niż za 2 lata :))
 
Niunians a u ciebie była różnica między pęcherzykiem a zarodkiem w wieku? Bo mi np. pęcherzyk wychodzi wiekiem wg miesiączki a zarodek jest 2 tyg młodszy.
A tak w ogóle to moja ciąża na początku była mnoga ale jedno ciałko żółte się nie rozwinęło. A teraz się zastanawiam czy drugi się rozwija. Jutro drugie badanie bHCG, ciekawe czy będę musiała czekać do poniedziałku na wynik, bo w piątek przecież święto.
 
dziewczyny, a czy któraś z Was ma problemy z cerą? ja zawsze miałam z nią problemy, ale teraz to już szczyt wszsytkiego! Pryszcze robią mi się na dekolcie, plecach i oczywiście twarzy. Koszulki na ramiączka założyć nie moge, bo wstyd... Lekarka powiedziała, ze moge smarować sie maścią cynkową a ona g.... daje. Może macie jakiś sposób na to???
 
Ja niestety mam straszne problemy z cerą i skórą głowy, pleców i dekoltu. Mam straszne tłuste te partie ciała. Na pryszcze miejscowo używam la roche posay effaclar A.I. i jeszcze smaruję się na noc Effaclarem K. Liczyłam, że w ciąży cera mi się poprawi a tu nic.
 
Witajcie!
Ja dziś odebrałam wyniki, no i niestety TSH poniżej normy wyszło. Strasznie sie martwię, ale muszę cierpliwie poczekać do wizyty.

Niunians - gratuluję!:-D
 
Ja niestety mam straszne problemy z cerą i skórą głowy, pleców i dekoltu. Mam straszne tłuste te partie ciała. Na pryszcze miejscowo używam la roche posay effaclar A.I. i jeszcze smaruję się na noc Effaclarem K. Liczyłam, że w ciąży cera mi się poprawi a tu nic.

Mam ten sam problem., wysypało mnie koszmarnie i źle wyglądam na buzi, dekolcie,karku.
Wszyscy w związku z tym mi przepowiadają dziewczynkę :-)

cześć dziewczynki ja już dzisiaj po wizycie u gina... :)))
moje maleństwo nadal ma różnice o 2 tygodnie, bo według USG to dopiero 9tc1d ale rozwija się dobrze :)) Ma 29mm więc jeszcze malusie.Zdjęcie mam wydrukowane bo mój gin nie ma takiego sprzętu żeby mi nagrać, ale jak się uda to zeskanuje i zamieszczę :))) Serducho ślicznie widać, główkę, nóżki i rączki :))

Któraś kiedyś mi pisała że nie można sera białego :)) pytałam lekarza, że już któraś pacjętka się go o to pyta i się zastanawiał czy znowu gdzieś to w internecie przeczytałam :)) Powiedział że to czy kobieta w ciąży będzie jadła biały, żółty czy zielony ser nie ma znaczenia. Ochrzanił mnie żebym nie brała tak wszystkiego do siebie bo to zwykle jak jakaś kobieta poroni to wiąże z tym co jadła i wychodzi wtedy że nie wolno :)) Powiedział że do 16 tygodnia trzeba na siebie uwarzać, ale jeść można wszystko na co się ma ochotę byle z umiarem i smakowało :)) Bo poronienia się zdarzają tak czy inaczej i nawet jak będziemy na siebie chuchać i dmuchać to i tak co się ma stać to się stanie. Więc tak czy inaczej najważniejsze nie przemęczać się do 26 tygodnia ciąży bo później już można coś poradzić a wcześniej nic się nie da zrobić :))
Taki ten mój doktorek ma pogląd na ciąże :)) Oszczędzać się ale nie przesadzać z zakazami :))

Super, że wszystko okey.

dziewczyny, a czy któraś z Was ma problemy z cerą? ja zawsze miałam z nią problemy, ale teraz to już szczyt wszsytkiego! Pryszcze robią mi się na dekolcie, plecach i oczywiście twarzy. Koszulki na ramiączka założyć nie moge, bo wstyd... Lekarka powiedziała, ze moge smarować sie maścią cynkową a ona g.... daje. Może macie jakiś sposób na to???

Ja mam to samo i wstydzę się tego jak wyglądam :-(
Nie znalazłam jeszcze na to lekarstwa....
 
Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :biggrin2:

Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)

Na przezierność karkową idę po 11 maja - moge przyjść z mężem :-D:tak:

Duphaston mam brać jeszcze 2 tygodnie i odstawić.

Jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa !!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry