reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Co do suchej cery to kupilam krem Ziaji Kozie Mleko i moja skora w koncu odzyla! Juz nie pamietam co to suchosc! :-) Z tej serii sa tez balsamy.
 
Pierwszy raz od roku dostalam okres
A tak bylo cudownie bez niego...:-D
znam to uczucie :confused2:

otsuwam rano zaslony a tu nas znowu zasypalo :szok: a wczoraj bylo tak cieplutko,ze chodzilam w wiosennym plaszczu.ale dlugo snieg nie polezy, juz sie topi na drodze i dobrze :-pjakkolwiek kocham snieg tak juz wystarczy tej zimy
 
Dzieci przechodza nawet menopauze...zreszta bylo o tym w rozmowach w toku.
:szok: nie wiedziałam...szok
Dzięki za dobe słowo..
u nas śluz jest przy każdej kupie, mniej lub więcej ale niestety jest i dlatego chcę to sprawdzić...
no to musisz iśc faktycznie,..
najlepiej jak się sprawdzi czy wszystko jest ok... przynajmnej nie będzieszmusiała się niepotrzebnie martwić....
 
ja miałam wczorraj lekkie krwawienie.. a teraz nic...:confused2:
już nawet nie wiem czyt jest szansa na to że ędę w ciąży..
czy to okres, czy jakieś podrażnienie....:-(
 
reklama
Do góry