reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
.....
My w środę byłyśmy na szczepieniu. Mała przez 2 dni gorączkowała. Wczoraj usg bioderek - na szczęście wszystko ok. Cięzki ten tydzień był...

A w poniedziałek wybierzemy się chyba prywatnie do gastrologa, bo mała cały czas ma śluzowate kupki. Martwi mnie to, a pediatra kazała czekać jeszcze do wprowadzania nowych produktów i wtedy zleci ewentualne badania.

Miłego weekendu
Wspolczuje tej goraczki, ja tez sie boje tego drugie szczepienia. Po pierwszym nic się nie działo. Co jej podawałaś i jak często? No i gdzie jej mierzylaś gorączkę i co ile? Wiem trochę marudzę :zawstydzona/y:
Te produkty to kiedy Ci kazała wprowadzic?
 
w 5-latke to nie wierze ale 9 tak..
bo mozna zajsc w ciaze kiedy dostaje sie 1 okres a watpie zeby 5 latka ktora ledwo przestala nosic pieluchy miala juz okres i rozwiniete narzady plciowe:sorry:
9 latka natomiast moze miec... i w niektrych krajach jest tak ze rodzice jak najszybciej wydaja dzieci za maz i sa wreczzmuszane do rodzenia dzieci jak najszybciej to jest mozliwe... ja kiedsys czytalam ze 10 latka byula w ciazy ale zmarla ponuiewaz nie byla jeszcze az tak rozwinieta i cos tam sie stalo , chyba jej macica pekla czy cos... nie pamietam dolkadnie.. ale szkoda mi takich dziewczynek

Dzieci przechodza nawet menopauze...zreszta bylo o tym w rozmowach w toku.
 
No i nas dopadla ROTA :cool: Najpierw wczoraj wieczorem zaczal mnie bolec brzuch i wzielo mnie na mdlosci , a ze mialam takie same objawy jak przy zajsciu w ciaze z Julia to momentalnie sie zalamalam ze w ciazy jestem :rofl2: Ale nie, potem zaczelam latac na kibel, latam do tej pory, cala noc tez przerzygana za przeproszeniem. Kosci mnie lamia, glowa boli ale nie jest tak zle, przechodzilam juz to gorzej. Moj A tylk biegunka dosc lekka, tak samo jak Julia - choc ta boli dosc mocno brzuch... ech... Boje sie tylko o malutka, ale ona sie dzielnie trzyma ;-)
 
Wspolczuje tej goraczki, ja tez sie boje tego drugie szczepienia. Po pierwszym nic się nie działo. Co jej podawałaś i jak często? No i gdzie jej mierzylaś gorączkę i co ile? Wiem trochę marudzę :zawstydzona/y:
Te produkty to kiedy Ci kazała wprowadzic?
Podawałłam paracetamol w czopkach. U nas wystarczyło co 8 godzin. Gorączkę mierzyłam w pupci, jak czułam że jest podwyższona. A nowe produkty mam wprowadzać po ukończniu 4 miesiąca.

mam nadzieje....:-D

butterfly wspolczzuje...
oby wszystko sie ulozylo i zeby mala juz nie chorowala..
a z kupkami toja nie wiem.. moja czasem ma sluz.. ale to czasem...
Dzięki za dobe słowo..
u nas śluz jest przy każdej kupie, mniej lub więcej ale niestety jest i dlatego chcę to sprawdzić...
 
Podawałłam paracetamol w czopkach. U nas wystarczyło co 8 godzin. Gorączkę mierzyłam w pupci, jak czułam że jest podwyższona. A nowe produkty mam wprowadzać po ukończniu 4 miesiąca.


Dzięki za dobe słowo..
u nas śluz jest przy każdej kupie, mniej lub więcej ale niestety jest i dlatego chcę to sprawdzić...
Dzięki w pupci to trzeba pół stopnia odjąc, a od jakiej temp podawałas czopek? Ale Cię dzisiaj męczę
 
haha mialam zrobic testa ale zapomnialam:-D:zawstydzona/y::sorry::eek:
musialam szybko do sklepu jechac... no i niestety..
a mozna robic testy po poludniu?? znaczy nie bedac na czczo??
:-) nie musisz być na czczo, edzenie nie ma nic do rzeczy.
Najlepszy jest po protu poranny mocz tzn pierwszy po nocy (taki co około 6 godzin w pęcherzu spędzi), bo ma najwyższe stężenie HCG ale jak już dobrze jajo zagnieżdżoe to wyjdzie z każdego. Poranny po prostu wcześniej pokarze.

Ja nadal bez kompa :wściekła/y: w firmie nie odbierają telefonów :wściekła/y:ile dni można wgrywać system????????????? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A dziś mnie mąz do lokalu zabiera ;-)kurka wodna jak ja dawno nigdzie nie byłam, a tu od razu najlepsza knajpa w mieście :-)
a ja mam tylko 1 bluzkę :eek: średnio się na wieczór nadaje, ale co zrobię????!!!!!
 
:-) nie musisz być na czczo, edzenie nie ma nic do rzeczy.
Najlepszy jest po protu poranny mocz tzn pierwszy po nocy (taki co około 6 godzin w pęcherzu spędzi), bo ma najwyższe stężenie HCG ale jak już dobrze jajo zagnieżdżoe to wyjdzie z każdego. Poranny po prostu wcześniej pokarze.

Ja nadal bez kompa :wściekła/y: w firmie nie odbierają telefonów :wściekła/y:ile dni można wgrywać system????????????? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A dziś mnie mąz do lokalu zabiera ;-)kurka wodna jak ja dawno nigdzie nie byłam, a tu od razu najlepsza knajpa w mieście :-)
a ja mam tylko 1 bluzkę :eek: średnio się na wieczór nadaje, ale co zrobię????!!!!!

A to z jakiej okazji? :-)

A braku kompa wspolczuje strasznie!
 
reklama
A to z jakiej okazji? :-)

A braku kompa wspolczuje strasznie!
no właśnie chyba na pocieszenie za brak kompa :-)
Ale już mu kilka dni temu powiedziałam, ze ja muszę gdzieś wyjść w najbliżsyzm czasie, bo oszaleję :tak:
miało być kino, ale jak się wyrywa bez dzieci raz d roku to skzoda cały ten czas przesiedzieć przed ekranem ;-)
 
Do góry