reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

No i ja zastanawiam się gdzie zacząć kupować ciuszki ciążowe, bo brzuszek już zaczyna coraz bardziej wypełniać wszystkie spodnie... Kilolek gratulacje za pozytywne myślenie - tylko pozazdrościć takiego podejścia. Trzymam kciuki
 
reklama
W sumie dobra teoria z tym "głupim ginem", bo po co się stresować a wiadomo, że stres nam ciężarówkom szkodzi. Lepiej spokojnie poczekać do tego 5 maja i się dowiedzieć od innego lekarza co on o tym myśli. Ja słyszałam, że są lekarze, którzy z zasady straszą pacjentki.

A propos ciuchów ciążowych to na allegro też widziałam fajne ciuszki i się zastanawiam czy sobie nie kupić np. getry ciążowe z paskiem na brzuch, pod dłuższą tunikę czy sukienkę byłyby ok a na lato to będzie wygodne. A spodnie to chyba muszę przymierzyć, bo tak trochę się boję kupować w ciemno.
 
Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za wsparcie... Jutro jak mnie przyjmą do szpitala, to pewnie jeszcze zrobią usg. Na usg wyszło, że Maleństwo przestało się rozwijać w 7 tc. i 5 dniach.....Noc jakoś przetrwałam, dziś trochę krwawię, ale na razie bez sensacji.
Tyle, że panicznie się boję tego zabiegu (narkozy)....
Jak już będzie "po" muszę nauczyć się z tym żyć i nie tracić nadziei.

Nie chcę Was już zasmucać na forum, bo tylko sieję Wam niepokój, a tego nie chcę. U Was musi być wszystko w porządku i tak będzie! Trzymajcie się zdrowo!
 
Ja tez patrzyłam na alegro, bo u mnie jak bylam w sklepach to szoku doznalam, przeciez to zwykle spodnie tylko z gumka w pasie a kosztuja ponad 100 zl wiecej niz zwykle, a na alegro ceny sa raczej normalne:tak: Pozatym sa fajne spodnice i sukienki. Ja narazie kupilam kilka tuniczek i zakladam do normalnych spodni (o dziwo jeszcze sie mieszcze we wszystkie) ale takie luzniejsze, bo w zwyklych buzkach to mi wszystko wyplywa i źle sie czuje. Pozatym kupilam jedne spodnie wieksze o jakis rozmiar-dwa i masakra, ciagle je musze je podciagac bo mi spadłyby do kolan:-D Takze leżą w szafie i czekaja az sobie gumke wszyje.
 
Kilolek nawet prywatnie trzeba tak długo czekać? Matko kochana... Trzba bylo im powiedziec, że to alarm i jaka jest sytuacja. Może jakoś znaleźliby termin na wizytę.
ja nawet nakłamałam, że mam straszne bóle i krwawię i dopiero po tym dostałam ten termin na 5 maja, bo tak to upierały się przy czerwcu!
Jakby naprawdę było tak jak im powiedziałam przez telefon to najprawdopodnobniej 5 maja nie miałabym już po co iść.
Cały problem w tym, że w tych recepcjach siedzą same młode laski, które maja przede wszystkim dobrze wyglądać a na niczym niestety się nie znają - kiedys taka jedna kazała mi przyjśc na badanie usg z miesięcznym dzieckiem na czczo! Spytałam jak ona to sobie wyobraża, a ona, że no normalnie ona zapisuje mnie na 6 rano, a dziecko przychodzi bez śniadania :-) hahaha
 
alisa79 tak jak pisalam spotkalo mnie w lipcu to samo bylam w 8tygodniu ciazy ,chcialam Ci tylko napisac ze jestes bardzo dzielna i dumna jestem z Ciebie.Narkozy ani zabiegu sie nie boj,zasniesz i po 15min sie obudzisz po wszyskich :( Smutne to bardzo wiem ale najwazniejsze ze nie tracisz nadziei :)
Zycze Ci abys szybciutko doszla do siebie i nie martw sie nami ,ja sie ciesze jak do nas napiszesz i mysle ze inne listopadoweczki tez,bylysmy tak dlugo razem i bedzie Cie tu brakowalo
Wszystkiego dobrego kochana :)
 
jej kilolek jestem w szoku. tutaj jak zapisuje sie do prywatnego lekarza wystarczy ze zadzwonie dzien wczesniej i nie ma problemu. nie musze sie stresowac zeby juz teraz zamowic wizyte na maja lub czerwca. jestem w szoku. :szok:

natalunia ja kiwi zajadalam sie wczesniej a teraz przerzucilam sie na truskawki. ;-) a serki sa tutaj tylko smietankowe nie ma zadnych smakowych no ale dobre i takie :tak:

co do spodni ciazowych ja narazie nie mam potrzeby rozgladac sie za ciuchami ciazowymi bo jestem bardzo szczupla, nawet sie nie orietuje jakie sa tu ceny za takie ciuszki. kupilam sobie normalne spodnie z cienkiego materialu z gumka i zaplacilam tylko 5 lir - na nasze 10 zl. jeden rozmiar za duze ale jakie sa luzne i fajnie sie w nich czuje. do tego maja wciagniety sznureczek i jak cos to moge sobie lekko sciagnac zeby nie spadly :tak:;-)
 
Paranoja jakaś, ja mam tyle szczęścia że trafiłam na gina (na nfz) do którego w nagłej sytuacji mogę dostać sie nawet między pacjentkami.
 
Alisa79 bardzo mi przykro, że i ty dołączyłaś do grona aniołkowych mam. Trzymaj się, a jak będziesz miała ochotę to zapraszam na wątek "ciąża po poronieniu". W razie potrzeby tam na pewno otrzymasz wsparcie.:-:)-:)-(
 
reklama
Monia -Arek weż apap na ból głowy w ciąży tylko mozna paracetamol więc apap jak najbardziej
pozdrawiam[/QUOTE]

Ja miałam tydzień temu mega ból głowy :-( i mąż pojechał do apteki po coś na ten ból i farmaceutka powiedziała mu, że jeśli to pierwszy trymestr to absolutnie żadnych leków przeciwbólowych brać nie można, nawet panadolu, który biorą dzieci.
Ale wypiłam parę łyków kawy i poszłam na spacer i mi przeszło bez tabletek:-)
 
Do góry