reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Hej Dziewczyny! Sorki ze mnie dlugo nie bylo, ale ostatnie tygodnie byly bardzo meczace, mam na mysli mdlosci :o( Od 5 tygodnia co dziennie mdli mnie od rana do wieczora. Ale wymiotuje sporadycznie. Nie mam ochoty na nic do jedzenia, schudlam juz 4 kg. Jak na mnie to jest duzo bo zawsze i tak bylam szczupla.Staram sie cos wpychac do siebie na sile, ale to nie idzie mi najlepiej. Moja polozna powiedziala ze jak tak dalej pojdzie to bede musiala isc pod kroplowke. Obecnie bylam na zwolnieniu lekarskim 20% czyli pracuje 4 dni w tygodniu. Teraz bede juz musiala isc na 100% zwolnienia, bo im bardziej jestem zmeczona tym wieksze mam mdlosci. Pocieszam sie tylko tym ze ponoc to mila po 12 tygodniu ciazy wiec zostalo mi jakies 2 tygodni meczarni :crazy:. Kurcze jak mi to tylko przejdzie to musze to uczcic zakupkami dla dzidi :o)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze duzo zdrowia dla was i fasolek :happy:
 
Alisa79
Bardzo Ci wspolczuje, to bardzo przykre i tak smutno sie zrobilo. Trzymaj sie i zycze ci szybkiego powrotu na farum z dobrymi wiesciami.

Ja juz nie bede narzekanc na mdlosci... oby tylko fasolka byla zdrowa...
 
DZIEWCZYNY!! HELP!! Macie jakiś dobry i skuteczny sposób na bol głowy?? Juz drugi dzien tak mi łeb daje popalić, że nie wiem co ze soba zrobic...
A tak swoją drogą, to ja też jestem tak mocno nastawiona na dziewczynke, że będę baaaaardzo rozczarowana, jak sie okaze inaczej. Wiem, że ważne, żeby było zdrowe-oczywiście!, ale tak bym strasznie mocno chciała mieć córeczke.
możesz zażyć paracetamol... aalbo apap jest bezpieczny ...
mam nadzję że bóle miną.....

Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo.......

Wczorajsze małe, żółte plamienie dziś zmieniło kolor na brunatny. Pognałam do szpitala. Serduszko nie bije. Trudno doszukiwać się przyczyny. Ciążę znosiłam bardzo dobrze.
W poniedziałek zgłaszam się na zabieg. Boję się cholernie i strasznie mi źle. No, ale muszę się z tym pogodzić....

Dzięki za miłą atmosferę, wszelkie rady i sympatię. Będę nadal trzymać za Was mocno kciuki - zdrowej i szczęśliwej ciąży ze wspaniałym finałem Wam życzę.
alisa to przykre strasznie.... :-(biedna....
można mieć tylko nadzieję że przy następnym razie będzie wszystko ok chociaż może idź jeszcze do innego lekarza... słyszałam o takim przypadku i dziewczyna zmienła lekarza iokazało się że z ciążą wszystko ok...
.może i u Ciebie byłoy ok....
mam nadzieję ze jeszcze to pezeczytasz i skorzystasz...
trzymaj się cieplutko kochaana....
chociaż może idź jeszcze
 
Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo.......

Wczorajsze małe, żółte plamienie dziś zmieniło kolor na brunatny. Pognałam do szpitala. Serduszko nie bije. Trudno doszukiwać się przyczyny. Ciążę znosiłam bardzo dobrze.
W poniedziałek zgłaszam się na zabieg. Boję się cholernie i strasznie mi źle. No, ale muszę się z tym pogodzić....

Dzięki za miłą atmosferę, wszelkie rady i sympatię. Będę nadal trzymać za Was mocno kciuki - zdrowej i szczęśliwej ciąży ze wspaniałym finałem Wam życzę.

Alisa mało się nie poryczałam. Moja Ty kochana Wrocławianko, tak mi przykro się zrobiło. Przecież wszystko było okey !!!!!!!!!!!!! Czemu to wszystko jest takie niesprawiedliwe............
 
DZIEWCZYNY!! HELP!! Macie jakiś dobry i skuteczny sposób na bol głowy?? Juz drugi dzien tak mi łeb daje popalić, że nie wiem co ze soba zrobic...
A tak swoją drogą, to ja też jestem tak mocno nastawiona na dziewczynke, że będę baaaaardzo rozczarowana, jak sie okaze inaczej. Wiem, że ważne, żeby było zdrowe-oczywiście!, ale tak bym strasznie mocno chciała mieć córeczke.
Wiem coś niestety o bólu głowy! Ja jakoś wytrzymuje bez tabletek. Mąż mi robi okłady, albo związuję głowę czymś mocno i tak zasypiam, bo mnie apap i tak nie pomaga.
Szczerze mówiąc to ja też na początku na dziewczynkę byłam nastawiona i nawet nie myślałam o tym, że mógłby być chłopiec. Jednak teraz jest mi już wszystko jedno, aby było zdrowe.
To byl 12 tydzien, ale lekarz stwierdzil, ze z wymiarow plodu widac, ze obumarl jakies 3 tygodnie wczesniej... Moja kolezanka dalej jednak miala wszystkie ciazowe objawy i nie zorientowala sie, ze cos jest nie tak do czasu, az zaczela plamic....

Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo.......
Jakie smutne wiadomości. Wyrazy współczucia.... Przytulam mocno....

Hej Dziewczyny! Sorki ze mnie dlugo nie bylo, ale ostatnie tygodnie byly bardzo meczace, mam na mysli mdlosci :o( Od 5 tygodnia co dziennie mdli mnie od rana do wieczora. Ale wymiotuje sporadycznie. Nie mam ochoty na nic do jedzenia, schudlam juz 4 kg. Pocieszam sie tylko tym ze ponoc to mila po 12 tygodniu ciazy wiec zostalo mi jakies 2 tygodni meczarni :crazy:. Kurcze jak mi to tylko przejdzie to musze to uczcic zakupkami dla dzidi :o)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze duzo zdrowia dla was i fasolek :happy:
Życzę, aby mdłości minęły! Pozdrawiam

Dziewczyny jestem przerażona po tych dzisiejszych postach! Nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty! Oby już więcej takich wiadomości nie było na naszym forum! Myślałam, że jak są objawy ciążowe to jest ok, a tu niestety:no: Pozostaje tylko nadzieja, że wszystko będzie dobrze, ehh ciężko....
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY!! HELP!! Macie jakiś dobry i skuteczny sposób na bol głowy?? Juz drugi dzien tak mi łeb daje popalić, że nie wiem co ze soba zrobic...
(...)

mnie to systematycznie co drugi dzień budze sie z bólami głowy szok... i tak ciagnei sie do południa poźniej ulży i na wieczór znów... dziś z rana jak moj P wychodzil do pracy poprosilam aby uchylił okno i ulżyło odrazu jeszcze se podrzemałam z 2h w chłodnym pokoju i odrazu lepiej .... a co do tabletek to nie biore nic wole nie ryzykowac ... wezme dopiero gdy ból bedzie taki ze naprawde nie wytrzymam

Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo.......

Wczorajsze małe, żółte plamienie dziś zmieniło kolor na brunatny. Pognałam do szpitala. Serduszko nie bije. Trudno doszukiwać się przyczyny. Ciążę znosiłam bardzo dobrze.
W poniedziałek zgłaszam się na zabieg. Boję się cholernie i strasznie mi źle. No, ale muszę się z tym pogodzić....

Dzięki za miłą atmosferę, wszelkie rady i sympatię. Będę nadal trzymać za Was mocno kciuki - zdrowej i szczęśliwej ciąży ze wspaniałym finałem Wam życzę.

normalnie szok .... toż było wsyztsko okej ... i nagle takie cos... nie moge uwierzyc :| moze serio niech inny lekarz zbada... moze sie pomylil twoj lekarz.... oby .... :(
 
alisa79 nic co napisze nie ukoi Twojego bolu,strasznie mi przykro i cierpie razem z Toba,mialysmz ta sama date porodu :(
Trzymaj sie ja to tez przezylam i wiem jak strasznie boli,zycze Ci szybkiego dojscia do formy i wszystkiego dobrego
 
reklama
Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo........
Alisa, strasznie mi przykro. Nie wiem czemu tak sie zdarza... Mam nadzieje, ze nastepny raz bedzie dla ciebie szczesliwy. Trzymamy kciuki i badz silna....
 
Do góry