reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

moja siostra jak była w ciąży to wiecznie spała i też była brydka...
ale i tak wiedziała że będzie chłopiec....
a moja bratowa jak iała mie.ć 1 dziecko i był to chłopiec to sama wyglądała tak paskyudnie jak jakiś facet:eek:


gratulacje dla Twojej siostry...
no i jak widać nie am co wierzyć w zabobony.....:rofl2:
 
reklama
Ja się wczoraj czułam paskudnie. Dziś zresztą to samo. Już się cieszyłam, że mi mdłości przechodzą a tu ze zdwojoną siłą się pojawiły i chyba dziś będę miała przygodę z kibelkiem jak tak dalej pójdzie.:-(
 
Gratulacje dla Rodziców i dla cioci też :-D

Mnie wczoraj dopadła migrena, całą noc. Na szczęście dzisiaj już lepiej.

Miłego weekendu dziewczynki


Anula jest zaskoczona, że to chłopiec. Na dodatek kupili kołderkę i kocyk w różowych kolorach, bo była nastawiona na dziewczynkę, z resztą jak cała rodzina. Ale niespodzianka :-D

Ja też dzisiaj nie najlepiej się czuję... Jak jem normalnie, to mi niedobrze, a jak tylko zjem loda, albo wyppiję jogurt to wszystko jest ok... Jakieś dziwne zapotrzebowania ma mój pieszczoch :laugh2:
 
Natalunia serdeczne grtalulacje dla siostry no i dla cioci ;)
A ja tez mam tak roznie z tymi mdlosciami,raz sa i mysle ze to juz koniec a potem powracaja ale niby im wieksze mdlosci tym ciaza mocniej siedzi :)
pozdrawiam Was wszystkie i zycze miego weekendu :)
 
Anula jest zaskoczona, że to chłopiec. Na dodatek kupili kołderkę i kocyk w różowych kolorach, bo była nastawiona na dziewczynkę, z resztą jak cała rodzina. Ale niespodzianka :-D

Ja też dzisiaj nie najlepiej się czuję... Jak jem normalnie, to mi niedobrze, a jak tylko zjem loda, albo wyppiję jogurt to wszystko jest ok... Jakieś dziwne zapotrzebowania ma mój pieszczoch :laugh2:

No to rzeczywiście niespodzianka na całego :-D i jak tu wierzyć lekarzom :-D

Dziewczyny u mnie też te mdłości raz zanikają, raz nasilaja się. Dzisiaj na zakupach tak słabo mi sie zrobiło, że musiałam wyjść ze sklepu.
Ale miejmy nadzieję, że po pierwszym trymestrze wszystkie dolegliwości nam miną i w 100% zaczniemy cieszyć się naszymi Maleństwami:-D
 
DZIEWCZYNY!! HELP!! Macie jakiś dobry i skuteczny sposób na bol głowy?? Juz drugi dzien tak mi łeb daje popalić, że nie wiem co ze soba zrobic...
A tak swoją drogą, to ja też jestem tak mocno nastawiona na dziewczynke, że będę baaaaardzo rozczarowana, jak sie okaze inaczej. Wiem, że ważne, żeby było zdrowe-oczywiście!, ale tak bym strasznie mocno chciała mieć córeczke.
 
hej kobitki;))

ja tylko na chwilke zaraz przyjada znajomi :-)

Natalunia gratulacje dla siostry ale maja niespodzianke:-D
Monia -Arek weż apap na ból głowy w ciąży tylko mozna paracetamol więc apap jak najbardziej
pozdrawiam
 
Miran - no cóż można w takiej sytuacji zrobić...tylko współczuć :( Ciekawe co było przyczyną poronienia... i który to był tydzień?
To byl 12 tydzien, ale lekarz stwierdzil, ze z wymiarow plodu widac, ze obumarl jakies 3 tygodnie wczesniej... Moja kolezanka dalej jednak miala wszystkie ciazowe objawy i nie zorientowala sie, ze cos jest nie tak do czasu, az zaczela plamic....
 
reklama
Nie wiem, co powiedzieć...Nie chcę też tak zniknąć nagle bez słowa komentarza...
Właśnie dowiedziałam się, że straciłam moje Maleństwo.......

Wczorajsze małe, żółte plamienie dziś zmieniło kolor na brunatny. Pognałam do szpitala. Serduszko nie bije. Trudno doszukiwać się przyczyny. Ciążę znosiłam bardzo dobrze.
W poniedziałek zgłaszam się na zabieg. Boję się cholernie i strasznie mi źle. No, ale muszę się z tym pogodzić....

Dzięki za miłą atmosferę, wszelkie rady i sympatię. Będę nadal trzymać za Was mocno kciuki - zdrowej i szczęśliwej ciąży ze wspaniałym finałem Wam życzę.
 
Do góry