reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Cześć Mamuśki :))
Ja dzisiaj znowu padnięta chociaż zauważyłam że ostatnio coś przybyło mi energii :))
5 dzień bez mdłości :)) Dzisiaj rano ogarnęłam troszkę mieszkanie, zrobiłam porządek ze starymi zdjęciami, zrobiłam galaretki drobiowe i chyba 50 krokietów z kapustą i mięsem :)) Mój M. zaczął przerabiać i ocieplać pokój na przybycie potomka :)) w sumie to tak przy okazji bo i tak za 2 tygodnie przychodzi facet zrobić nam szafe zabudowaną w salonie więc czeba wszystko wynieść do małego pokoju :)) Przynajmniej ma zajęcie i nie narzeka mi że mam humory
 
reklama
u mnie na pocztku na twarzy pojawily sie jakies pojedyncze krostki a teraz mi buzka ladnieje.
mnie czasem lapie kolka ale w lewej stronie brzucha. tez nie wiem od czego :confused: a plecy mnie wcale nie bola ;-)
ja nastepna wizyte mam przyjsc po 20 maja :tak:
 
Cześć!
Na szczęście już nie plamię. Moja położna mówi, że to mogło byc z wysiłku lub dlatego, że to czas mojej miesiączki. Staram się nie panikować. Oby do wtorku do usg.

Witam nowe mamuśki!!!

Śmieszne to, ale ja też zachowuję się jak sierota! Dziś przypaliłam krajalnice, nie garnek jak to mam czasem w zwyczaju. Nastawiłam patelnie żeby się tłuszcz podgrzał ( na cały gaz i to ten największy palnik) i nie przestawiłam krajalnicy i cały bok spalony... Ale byłam zła na siebie...
 
Dzis dotarla do mnie smutna wiadomosc. Moja kolezanka, ktora miala rodzic kilka dni po mnie stracila swojego dzidziusia.... :(
Trafila do szpitala z krwawieniem i okazalo sie, ze jej plod obumarl 2-3 tygodnie wczesniej. Wywolano wiec poronienie...
A mialysmy porownywac nasze brzuszki...
Nawet trudno wyrazic co czuje. tak bardzo mam nadzieje, ze z nasza dzidzia bedzie wszystko ok. Wciaz nie wiem czy sluchac mojej lekarki i wstrzymac sie z kolejnym usg az do konca czerwca...
Co do krzyziernosci karkowej to zrezygnowalismy z tego badania, bo nawet jesli wynik bylby zly to co to zmieni? Czy chcialabym usunac moja dzidzie? Nie... A wiec co za roznica....
Ja dalej chora. Najbardziej dokucza mi kaszel, ale mam nadzieje, ze dzidzia jakos to znosi...
brdzo współzuję..... oby koleżanka się trzymała bo domyślam się jaka to smutna wadomość dla przyszłej mamy... :-(....
Cześć Mamuśki :))
Ja dzisiaj znowu padnięta chociaż zauważyłam że ostatnio coś przybyło mi energii :))
5 dzień bez mdłości :)) Dzisiaj rano ogarnęłam troszkę mieszkanie, zrobiłam porządek ze starymi zdjęciami, zrobiłam galaretki drobiowe i chyba 50 krokietów z kapustą i mięsem :)) Mój M. zaczął przerabiać i ocieplać pokój na przybycie potomka :)) w sumie to tak przy okazji bo i tak za 2 tygodnie przychodzi facet zrobić nam szafe zabudowaną w salonie więc czeba wszystko wynieść do małego pokoju :)) Przynajmniej ma zajęcie i nie narzeka mi że mam humory

no i bardzo dobrze... w domu spokój i harmonia.....
oy tak dalej....:tak: i koniec mdlości.... jak masz fajnie....



ja sobie zroviłam dziś tipsy żelowe :tak:
a co tam mój facet powiedział że mam sobie odpoczywać i się dprężać.....;-)
i dodałam foto mojego maleństwa....:)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem, co jest w tych serkach, ale ja wciaz jem serki topione, wieczorami tylko to bym jadla, nie mam ochoty na wedliny i inne kanapkowe dodatki:)
Twarozek jadlam tylko raz, ale chyba jutro sobie zakupie w polskim sklepie i szczypiorek, bo mi ochoty narobilyscie:)
ja też jem serki trójkąciki i żółte topione w plasterkach... najlepsze z szyneczką i pomidorkiem z mikrofalóweczki:tak:

nie przejmuj się ja też tak mam wyglądam jak pryszczata nastolatka :szok:

Ka...M moja kuzynka też była cała zesypana i raz urodziła chłopaka a raz dziewczynę :-) więc to nie reguła , to po prostu hormony
jeśli chodzi o pryszcze to ja się nie przejmuję zawsze mi wychodziły jakieś pojedyńcze ,...bardziej myślałam tu o całym tym zmęczeniu moim....
zobaczymy....

u mnie na pocztku na twarzy pojawily sie jakies pojedyncze krostki a teraz mi buzka ladnieje.
mnie czasem lapie kolka ale w lewej stronie brzucha. tez nie wiem od czego :confused: a plecy mnie wcale nie bola ;-)
ja nastepna wizyte mam przyjsc po 20 maja :tak:

ja idę 17 jakoś tak..... jeszcze się nie umówiłam z polskim ginem a do szpitala mam wizytę na 3 czerwca dopiero.... czyli 2 miechy od poprzedniej

No i klops! Szyjka mi się skraca, a to dopiero 12tc.! Ile się skraca nie wiem, bo moja gin się w takie szczegóły nie wdaje. Przedtem nawet przy porodzie za nic mi się nie chciała skrócic, więc wnioskuję, że nie jest dobrze. No właśnie ja tylko wnioskuję, bo nie miał mi kto wyjaśnić, co się właściwie dzieje. Wiem tylko, że mam leżęć i najdalej do toalety wstawać i to tez nie za często. :ico_noniewiem: chyba muszę zmienić gina

masz rację zmień gina zanim stanie się coś poważnego i zanim będzie za późno....
bo to o czym piszesz to nie jest coś co możesz sama w domu kontrolować aż przejdzie samo.... powinnaś iść na jakieś konkretne badania.....
mam nadzieję że będzie wszystko dobrze....

dziewczynki dodałam moje fotki na "usg naszych pociech " zapraszam do obejrzenia
 
Ostatnia edycja:
No i klops! Szyjka mi się skraca, a to dopiero 12tc.! Ile się skraca nie wiem, bo moja gin się w takie szczegóły nie wdaje. Przedtem nawet przy porodzie za nic mi się nie chciała skrócic, więc wnioskuję, że nie jest dobrze. No właśnie ja tylko wnioskuję, bo nie miał mi kto wyjaśnić, co się właściwie dzieje. Wiem tylko, że mam leżęć i najdalej do toalety wstawać i to tez nie za często. :ico_noniewiem: chyba muszę zmienić gina

Oj powinnaś zmienić ginekologa szybciutko! Lepiej nawet do prywatnego lekarza pojechać, żeby jak najszybciej zainterweniować. Wiesz, leżenie leżeniem, ale powinni Cię jakoś leczyć, podtrzymać.
 
Miran, badanie przezierności pomaga wykryć i jeszcze u plodu wyleczyć zaistniałe wady (oby ich nie było).

Ja wczoraj miałam napad glodu i oprócz kanapek, zjadlam jeszcze cały litr lodow :eek: dzisiaj rano obudziłam się z bólem głowy i słodkim posmakiem w ustach... Na dodatek źle się czuję... Ech... Nie ma to jak brak umiaru.
 
reklama
Posmak krwi miałam na początku ciąży. To podobno pierwsza z oznak i może być aż do końca. moja mama miała jak była z moją najmłodszą sis w ciąży.

Mam dla Was newsa! Moja siostra urodzila wczoraj... CHŁOPCA! A przez całą ciążę miała okrągly brzuch, jadła słodkie tonami i na dodatek była paskudnie brzydka. Wszyscy, nawet ginekolog obstawiał, że to dziewczynka, a tu... chłopczyk :-) żeby tego było mało, ginekolog cały czas upierał się, że będzie dziewczynka, a wyszło inaczej :rofl2:
 
Do góry