reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Alisia dobrze ze nie masz krwi ani plamien brazowych..zolty sluz to prawdopodobnie jakas infekcja..nie denerwuj sie...odpoczywaj bedzie dobrze:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, widze że tylko ja jakaś nie " na bieżąco" jestem, tyle nowych postów:zawstydzona/y::sorry:
Mdłości na szczęście nie mam już od jakichś 2-3tygodni. Za to kompletnie odrzuciło mnie od wędlin. Nie moge przełknąć nawet chudziutkiej szynki z kurcząt, zero, nic...A mięso jakoś jem normalnie. :crazy: Non stop jem tylko mleczne rzeczy, pije mleko, chyba nie długo zacznę przypominać krowę :laugh2:
Wkurza mnie też to, że tak bardzo rosną mi piersi. W ciągu 2 miesięcy z 75C zrobiło się 75D. Jak tak dalej pójdzie będę sama sobie szyła staniki, hehe. Na szczęście nie ma żadnych rozstępów, mimo, że tak szybko rosną.
Na 1sze USG idę jednak dopiero 20maja, stwierdziłam, że skoro tak lekarka mówi to musi mieć rację. Będę wtedy prawie w 14 tyg.(bez 3-4dni), bo 8gomaja stuknie mi 12tyg. Jak myślicie, będzie już można na tym USG rozpoznać płeć ?? Nie mogę się doczekać :laugh2::-D
 
a mnie biust nie rosnie caly czas taki sam tylko troche czasem boli.:tak:
Marta do rozpoznania plci to chyba za wczesnie :confused:
u mnie pojawila sie ochota na fast foody typu pizza czy hamburger. :sorry:
 
Wczoraj miała napad wzdęć. Zjadłam tylko trochę kapusty kiszonej i tak mnie wzdęło, że szok!!! Wszystko kłuło, bolało, nie dałam rady chodzić, siedzieć a nawet leżeć... Masakra... Na szczęście herbatka z suszonej mięty z ogródka pomogła i jakoś przeżyłam noc...

Poza tym good bye mdłości :-D:-D:-D Mogę coraz więcej jeść i na szczęście już mi lepiej :-) U mnie wszyscy mówią, że bardzo ładnie wyglądam. Włosy rosną mi jak szalone, paznokcie też i cera wyładniała :rofl2:
 
Wczoraj miała napad wzdęć. Zjadłam tylko trochę kapusty kiszonej i tak mnie wzdęło, że szok!!! Wszystko kłuło, bolało, nie dałam rady chodzić, siedzieć a nawet leżeć... Masakra... Na szczęście herbatka z suszonej mięty z ogródka pomogła i jakoś przeżyłam noc...

Poza tym good bye mdłości :-D:-D:-D Mogę coraz więcej jeść i na szczęście już mi lepiej :-) U mnie wszyscy mówią, że bardzo ładnie wyglądam. Włosy rosną mi jak szalone, paznokcie też i cera wyładniała :rofl2:

To zazdroszczę tej cery, bo ja wyglądam jak nastolatka. Zawsze miałam problemy z cerą, bo mam tłustą.
Teraz twarz, szyja, dekolt, kark- MASAKRA !!!
Może to przez ten Duphaston?
Jeszcze 3 tygodnie mam go brać.
 
Ja farbowalam w pierwszej ciazy i w tej juz tez farbowalam ,i moj pierwszy synos jest bladynem.W ciazy tez przeciez trzeba o siebie dbac,a nie odrosty do szyi,koncuowki zaniedbane i zniszczone wlosy:-p


Ja juz sama zgupialam na czym polega te badanie???:-(Dzis na wizycie pytalam o badania genetyczne powiedzial,ze polega na tym ze na karku z tylu robi sie taka jakby blonka ktora wlasnie swiadczy o tym,ze dzidzia zdrowa niebedzie.Powiedzial,ze robi sie to w dwunastym tyg,ale on juz mi dzis obmierzyl dzidzie i mowil,ze juz by robila sie ta blonka a jej niema.I mowil,ze robi on je na miejscu u niego przez usg placi sie dodatkowo 30 €.



Ja dzis jadlkam pierogi na slodko z serem cukrem i smietanka szkoda,ze kupne:-p
to i ja sobie pofarbuję włosy bo już mam straszne odrosty....
tylko nie wiem w których tygodniach można... czy bardziej na początku czy pod koniec ciąży....
co do badania to ja słyszałam że robi się w 14tyg no i mi będzie lekarz robił ale nie dopłacam extra za to.... i właśnie tak jak opisalaś... nie może być błonki....
a jeśli chodzi o pierogi to niecierpię....:confused2: nigdy ich nie lubiłam....

dzien dobry witam wszystkich z samego rana :)
cos spac nie moge,mysle o tym badaniu ciagle a do tego mialam wczoraj te uplawy mocno zoltawe i dzis czuje jakby mnie troche swedzialo,wczoraj wlozylam sobie tampon na 2 godz z jogurtem naturalnym jak mi kazala moja internistka ale nie wiem czy to cos pomorze :( i tak ciagle cos
pozdrawiam i zycze milego dnia
a możesz dokładniej wytłumaczyć co z tym tamponem??
Słuchajcie, niedawno wstałam, poszłam do toalety i na papierku znalazłam żółty śluz...... Boże, co to jest? U gina będę we wtorek rano. Czy ten objaw jest alarmujący? Oczywiście, zaniepokoiłam się już na maxa. Może się do mojego najpierw dodzwonię...
nie masz się o co martwić... to tylko infekcja.... wszystko będzie ok....
dostaniesz pewnie globulkę oczyszczającą i po sprawie:tak:
 
Ja miałam problemy z cerą przez całe życie. Na początku ciąży mnie strasznie wysypalo na twarzy, a teraz już przygasło i nawet cera ładniej wygląda niż przed ciążą.

Milencia ja tez bym non stop jakies kebaby albo inne świństwa jadła, ale wolę nie jeść tego za dużo. Raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić. Co do biustu, u mnie troszkę się zaokrąglił (miałam wcześniej ledwo A i wyglądałam jak 13-latka).

Marta płeć dziecka na 100% można określić dopiero w 19-20 tc. Teraz mogą być tylko domysły, ale i tak narządy narazie kształtują się wewnątrz a nie na zawnątrz. Ja też nie mogę się doczekać co mi się urodzi :happy:
 
(...)u mnie pojawila sie ochota na fast foody typu pizza czy hamburger. :sorry:

ja tez tak mam musze choc raz na dwa tyg zjesc jakas zapiekanke albo hamburgera mniam....:) pychotka a frytki to uhuhuh :p pychotka :)

(...)Jak myślicie, będzie już można na tym USG rozpoznać płeć ?? Nie mogę się doczekać :laugh2::-D

ja swojego doktora pytalam powiedzial ze teraz jest bez sensu zgadywac bo pewnosci nie ma i zebym poczekala do 19-20tc :)

(...) Włosy rosną mi jak szalone, paznokcie też i cera wyładniała :rofl2:

ja tez zauwazylam ze włosy sa mocniejsze i bardzo szybko rosna bylam 4 tyg temu gdzies u fryzjera i scielam grzywke nad oczka a wczoraj sama musialam juz ja podciac bo nic przez na nie widzialam i dotykala nosa hehe :) a paznokcie to tez mam mocniejsze i twardsze :) nie lamia sie jak wczesniej :)

To zazdroszczę tej cery, bo ja wyglądam jak nastolatka. Zawsze miałam problemy z cerą, bo mam tłustą.
Teraz twarz, szyja, dekolt, kark- MASAKRA !!!
Może to przez ten Duphaston?
Jeszcze 3 tygodnie mam go brać.

mowi sie ze jak przyszla mama ma brzydka cere to znaczy ze córka kranie urodę :)
 
reklama
Natalunia tez to przechodzilam po kiszonej kapuscie ;) najpierw zjadlam normalna porcyjke i sie zwijalam potem...a potem bylo drugie podejscie tak tylko pare wloskow ;) no i tez podobne skutki...
JA JUZ KAPUSTY KISZONEJ NIE JEM :DDDD choc jak pieknie pachnie ;)

Milencia tez mi biust nie rosnie... Moj sie smieje ze to dlatego bo za bardzo bym chciala aby troche podskoczyl w rozmiarze :) ale tez boli :(
 
Do góry