reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Dziendoberek! Witam wszystkie Mamunie!:)
Alisia spokoj jest najwazniejszy w naszym pieknym blogoslawionym stanie. W pierwszym trymestrze mozemy miec bardzo duzo sluzu i to jest normalne, moze byc bardzo gesty w kolorze budyniowym lub bezowym. Czasami mozne tez przybierac kolor brunatny, czekoladowy i to tez moze byc normalne, dzieje sie tak np. w przypadku gdy sie pojawil w dniu spodziewanej miesiaczki. Czasami dziewczyny plamia caly pierwszy trymest i nic sie nie dzieje i nie zagraza to Maluszkowi. Jednak dla naszego spokoju zawsze warto sie skonsultowac z ginekologiem i zrobic usg, tak dla pewnosci. Slyszalam nawet ze niektorzy lekarze na plamienia przepisuja od razu duphaston, niektorzy po wczesniejszym sprawdzeniu ze w woreczku plodowym nie ma zadnych zmian jak i na szyjce macicy zalecaja cierpliwosc, to samo minie.
Wszystko bedzie dobrze zobaczysz, duzo spokoju zycze i pozdrawiam.
 
Katarzyna wiesz jaki miałam napad wczoraj? Mój brzuch wyglądał jak przy 6-ciomiesięcznej ciąży! Był ogrooomny. A miałam na wesele zapraszać mojego Ł rodzinę. Na szczęście miałam luźne bluzki i jakoś sobie poradziłam.
 
a mnie biust nie rosnie caly czas taki sam tylko troche czasem boli.:tak:
mi strasznie urósł... na dodatek miałam 36D a teraz to mam 36DD :confused2: mam cyce jak 2 arbuzy:baffled:

Ja miałam problemy z cerą przez całe życie. Na początku ciąży mnie strasznie wysypalo na twarzy, a teraz już przygasło i nawet cera ładniej wygląda niż przed ciążą

Marta płeć dziecka na 100% można określić dopiero w 19-20 tc. Teraz mogą być tylko domysły, ale i tak narządy narazie kształtują się wewnątrz a nie na zawnątrz. Ja też nie mogę się doczekać co mi się urodzi :happy:
mówię Ci na cerę to dziewuszka będzie:tak:
a ja słyszałam że w 14 już można powiedzieć co będzie ale to tak jeszcze nie do końca pewne....

Wiecie co ostatnio mam często? Ból w okolicy krzyża, ale to raczej takie ostre kłucie. Szczególnie wieczorem i rano... Macie coś takiego?
ja mam to zawsze....:crazy: normalnie czasem ten ból mnie tak przytłacza że nie mogę ani stać ani leżeć....
z chęcią myślę o lodowatym orzeźwieniu.......:zawstydzona/y: dokładniej ten ból nasila się w miejjscu gdzioe zapinam stanik....:baffled:
 
Kasiiula, to dobrze, że my tak często, bo naprawdę czasami niektóre sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji ze strony lekarza.

Ka...M u mnie to jest raczej w okolicy krzyża, tuż nad pupą. I straaaszmie ogranicza mi to ruchy. Szczególnie jak poleżę w jednym miejscu.
 
Kasiiula, to dobrze, że my tak często, bo naprawdę czasami niektóre sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji ze strony lekarza.

Ka...M u mnie to jest raczej w okolicy krzyża, tuż nad pupą. I straaaszmie ogranicza mi to ruchy. Szczególnie jak poleżę w jednym miejscu.

A to chyba nie docztałąm za dobrze:-p
hehe
to ja tak nie mam....

a co do wizyt... gdybym nie poszła do Polskiego gina to miałam wizytę 7kwietnia
a następną miałam na 3czerwca....:tak:
ale w między czasie raz byłam 17 kwietnia u polskiego i teraz na tą przzezierność idę 17 maja
 
Kochane, w tak piękny dzień aż chce się żyć, mimo okropnego humoru... Witam wszystkie nowe listopadówki :-) Trochę czasu mnie tu nie bylo i mam zaległości, nowe kobietki i w ogóle :tak:
 
reklama
Dziękuję Wam, Kochane, naprawdę mnie uspokoiłyście. Chociaż cały czas się zastanawiam, skąd ta infekcja... Już bardziej higienicznie nie da się chyba żyć. Tradycyjnego ręcznika do miejsc intymnych nie używam już od paru lat - za to jednorazowo ręcznik papierowy.:tak:Ostatnio pofolgowałam sobie ze słodyczami, ponoć przy grzybicy lepiej nie przesadzać z cukrem, bo te candydy, czy jak im (grzybki) to lubią.

Adziulka, nie pamiętam już, czy Cię przywitałam na BB - witaj serdecznie i dzięki za otuchę!
 
Do góry