reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

widzę że większość chudnie , ja natomiast przybieram na wadze i mam już niezły brzusio , ale wcale mi to nie przeszkadza , chętnie jem kilka posiłków dziennie :-)zwłaszcza w porach popołudniowych przed obiadem muszę zjeść taki mini obiadek bo jak nie to strasznie mnie ssie i jest mi niedobrze, ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa a moja do tego jest dobrze dokarmiona :tak:,
na serek biały też ciągle mam ochotę ale z pomidorkiem , niestety tutaj gdzie mieszkam nie ma czegoś takiego :-( ale mam zamiar robić sobie sama taki serek z tłustego mleka :-D
miłego dnia
 
reklama
kurcze wlasnie mam problem bo od wczoraj nie biore progesteronu bo tak lekarrz zalecil,skonczylam 12 tydzien a dzis rano zobaczylam na bieliznie ciemnozolta wydzieline i nie wiem co robic :(
POMOCY
 
ja dzis sniadanko zywmiotowalm i probuje jesc drugie moze sie zatrzyma :tak:
co do kawy ja nigdy nie lubilam nawet jej zapachu a teraz to juz w ogole nie ma mowy. :-D
mi sie od kilku dni chce serkow topionych trojkacikow ale tutaj takich nie ma :crazy::no:
 
Dziewczyny z okolic Krakowa!!! gdzie mozna zrobić badanie przezierności karkowej w Krakowie????? Bo u mnie w okoliczach "zimowej stolicy Polski" nie ma mozliwości!!!!
BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!!
Pozdrawiam was wszystkich!!!
 
Ka...M - nie martw się szefową, bo może ci naskoczyć...(sorrki za wyrażenie), bo nie ma prawa cie zwolnic, w trakcie ciąży, a mówic to sobie moze. W naszym kraju kobiet, w ciąży nie można zwolnić.
 
Hej
a ja wczoraj mialam niemily wieczor :zawstydzona/y: Mialam rozmowe z moim M. na temat pracy - meczymy ten temat juz dlugo - tylko ze teraz jakos bardziej emocjonalnie do tego podeszlam. Nie chcialam plakac przy nim, wogole nie chcialam plakac, wiec zacisnelam zeby i trzymalam lzy w sobie. Co po 10 minutach poskutkowalo bolem w podbrzuszu :-(scisnelo mnie i trzmalo okolo 1h a potem przez nastepne 2h bylam nie do zycia :-( I teraz juz wiem ze jesli sie czyms zestresuje lub zdenerwuje musze od razu dac upust emocjom, a nie trzymac ich w sobie bo na dzidzie to bardzo zle wplywa :no:
Dzis juz jest ok, ale caly czas mam w pamieci wczorajszy bol i mam nadzieje ze tym niepotrzebnym stresem (trzymaniem emocji w sobie) nie zaszkodzilam Malenstwu :-( Do gina idziemy dopiero 2 maja wiec do tej pory pewnie bede sie troche martwic :-(
 
oliwka1976 zadzwoń do lekarza! a jak została Ci jakaś tabletka progesteronu to sobie ją weź. nie zaszkodzi, a może pomóc!
a odstawiłaś progesteron z dnia na dzień czy zmniejszałaś dawki aż do zupełnego odstawienia ? bo ja czytałam i nawet moja ginka twierdzi, że najpierw trzeba stopniowo zmniejszać dawkę, że właśnie nie dobrze jest lek odstawić od razu, bo mogą pojawić się plamienia!
Ja też miałam dziś kropkę brązowego śluzu, ale wiem, że to po tych lekach przeciwgrzybicznych. wczoraj i przedwczoraj było czysto, bo leków nie brałam, a wczoraj wieczorem wzięłam i dziś ten śluz :-( eh mam nadzieję, że z dzieckiem wszystko będzie dobrze!

Miłego dnia!
 
Ka...M nie martw się, bo i w Irlandii jako cięzarna jesteś pod ochroną i jeżeli pracujesz legalnie, masz kontrakt, a nie przez agencje pośrednictwa pracy, to szefowa może Ci naskoczyć! w razie co zawsze możesz iść do prawnika. wiem, że w UK były takie specjalne biura, które pomagały bezpłatnie w przeróżnych problemach (city advance się chyba nazywały)
 
reklama
gawit ja jak bralam duphaston to lekarka powiedziala ze mam wziasc do konca opakowania w takiej samej ilosci jak do tej pory a otem koniec wiec w sumie z dnia na dzien zakonczylam kuracje nie stopniowo...juz ponad tydz nie biore dupha i jest ok mam nadzieje ze tak zostanie:-)

Oliwka dzwonilas do lekarza??
 
Do góry