reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziękuję Wam za wsparcie, od razu mi lżej :)
A tak w ogóle to póki co postaram się tym nie denerwować, być może skończy się tylko na strachu...a jeśli nie to potem będziemy się martwić. Jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek rokowania. mam powiedziane od lekarki że ciąża rozwija się prawidłowo...i teraz się tego trzymam.
Nie będę też o tym czytała, bo po cholerę mi te schizy.
Poza tym pani doktor jak mi o tym mówiła w ogóle nie była przejeta, od razu mnie uspakajała i ona się tym nie przejęła, widać to się czasami zdarza..... no cóż, czekamy do następnego USG - 9 maja.
A i z tego co do tej pory się dowiedziałam to często przepuklina to sprawa genetyczna....a mój mąż był przebadany genetycznie i kariotyp miał w porządku, w mojej rodzinie nie było ani jednego przypadku przepukliny.....tak więc zobaczymy.

Jeszcze raz Wam serdecznie dziękuję :****
 
reklama
Gawit - ciekawe czy mamy tę samą książkę? w mojej pierwszy autor to Heidi Murkoff
u mnie pierwszy autor jest taki sam :) czyli mamy tą samą książkę :) tyle, że ja głupia cipa jestem, bo mogłam najpierw zapytać koleżanek czy któraś nie ma na sprzedaż, bo okazało się, ze jedna za darmo mi chce dać :( no, ale teraz za późno. przyśle mi drugą część "pierwszy rok życia dziecka" :D chociaż na tym zaoszczędze :)
 
mam pytanie czy wy też nadal spadacie z wagi?? Ja już ponad 2 kg... a zdarza mi się jeść normalnie więc nie wiem kiedy zacznę przybierać na wadze... martwię się tym troszkę... tym bardziej że nie wymiotuje, więc wszystko pozostaje w brzuszku :)) jak est z tym u was??

Ja sie zaokraglam, czuje sie jakbym polknela pilke od tych wzdec i malej ilosci wydalania, malo sie zalatwiam i mam wrazenie, jakby wszystko we mnie tam siedzialo. Przed ciaza tez dosc czesto mialam wzdecia, teraz sie to jeszcze nasililo. Ale czuje ze niedlugo zaczne przybierac na wadze w tempie ekspresowym. Czytalam, ze te pierwsze 3 m-ce roznie wygladaja, jedne kobiety tyja, inne chudna, byle nie za wiele, mozesz wiec tracic na wadze.
 
u mnie pierwszy autor jest taki sam :) czyli mamy tą samą książkę :) tyle, że ja głupia cipa jestem, bo mogłam najpierw zapytać koleżanek czy któraś nie ma na sprzedaż, bo okazało się, ze jedna za darmo mi chce dać :( no, ale teraz za późno. przyśle mi drugą część "pierwszy rok życia dziecka" :D chociaż na tym zaoszczędze :)

Ja pożyczyłam od siostry :-) A chciałam też kupić, no ale w empiku to kosztuje 50 zł w miękkiej oprawie.
 
Ja sie zaokraglam, czuje sie jakbym polknela pilke od tych wzdec i malej ilosci wydalania, malo sie zalatwiam i mam wrazenie, jakby wszystko we mnie tam siedzialo. Przed ciaza tez dosc czesto mialam wzdecia, teraz sie to jeszcze nasililo. Ale czuje ze niedlugo zaczne przybierac na wadze w tempie ekspresowym. Czytalam, ze te pierwsze 3 m-ce roznie wygladaja, jedne kobiety tyja, inne chudna, byle nie za wiele, mozesz wiec tracic na wadze.

u mnie jak narazie niby bez zmian....
chociaż mój brzuszek wygląda lekko tak jakbym była właśnie poo jakimś konkretniejszym posiłku.....
wzdęć nie mam.... ale też się mało załatwiam......
 
Witajcie:) z rana:)


ja tyko sie melduje ze zyjeL):) i sie miewamy dobrze....ostanio mamse spraw do zalatwienia wiec nie mam czasu na forum:(

Buziaczki:) Milego dnia:)
 
Ja też się melduję!!! Jestem ale czasu mam mało ostatnio, bo jeszcze troszkę pomagam w firmie córcia w I klasie daje popalić..chociaż dobrze się uczy.. Jak sobie poradze to zamieszcze zdjęcie dzidziusia, obrócił się twarza do zdjęcia hihi
Pozdrawiam!!!!
 
Cześć Mamuśki :)))
Ja już kolejny dzień bez mdłości :)) od 3 dni mam ciągle ochotę na kanapkę z serkiem białym i szczypiorkiem i nic innego nie jem na śniadanie i na kolację :))) Na dodatek wszystko popijam wodą z cytryną, herbatką miętową lub sokiem pomarańczowym ale tylko jednej firmy bo n jest kwaśny a pozostałe są za słodkie. Co do kawy to przed ciążą uwielbiałam, a teraz jak mam komuś zrobić albo mój M pije to siedzę z zatkanym nosem, bo mnie strasznie drażni ten zapach :)))
 
reklama
hej dziewczyny!!

Kasiula gratuluje dobrych wiadomosci:-)bardzo sie ciesze:-)

Ejmi nie martw sie na zapas..bedzie dobrze...mi tez lekarka zabronila czytac roznych rzeczy na necie bo tylko sie niepotrzebnie czlowiek przejmuje:-)

Gawit przelozylam sobie wizyte na 4maj ale jak bylam ostatnio na wizycie to lekarka powiedziala ze jak przyjde 8maja to zrobi przeziernosc wiec chyba wie co mowi??poza tym drugi raz u niej ciaze prowadze i mam do niej zaufanie:-)Ale dla swojego swietego spokoju przelozylam o 3dni to wizte wczesniej bobaska zobacze:-)

Oliwka a Ty jeszcze bierzesz jakies leki aby plamien nie bylo??
 
Do góry