reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

obchod juz byl. Tzn mierzenie cisnienia. 137/87 wiec ciesze sie ze jednak zeszlo w dol, ale to oznacza pewnie kolejne 24h w szpitalu w oczekiwaniu.... Pewnie predzej sama urodze...
przyznam szczerze, że mi ulżyło, bo Twoje wczorajsze ciśnienie było naprawdę baardzo wysokie!! ale to dzisiejsze już normalne...
Kiepsko byc w szpitalu, ale przynajmniej masz gwarancję, że zdążysz na porodówkę :tak: Będzie dobrze :tak: buzz czeka na swojego cudnego pasażera :-D


Trzymajcie kciuki za Dziubaska!!! ok południa będą wyniki badań Olafka, i jak będę dobre, to wyjdą do domku !!!
 
reklama
Ka.M cia wczoraj nie miala cesarki bo dostala skurczy powiedzieli jej ze poczekaja jeszcze troche moze sie samo ruszy wiem ze do polnocy byla podwujna a teraz nie wiem nie moge sie z nia skataktowac bo ma wylaczony telefon
 
kamcia,klaudzia trzymam mocno kciuki za was:tak:. I za dziubaska tez.

Ja niestety dalej czekam az moje dziecko się łaskawie zdecyduje wyjść;-).Już nie daje rady i psychicznie i fizycznie. Dzisiaj spałam do 11 od 23 z przerwa na siku ok 5:szok:.Chyba zapadam powoli w sen zimowy:-D. Poza tym dzidzia się strasznie ostatnio rozpycha ,a przy tym bol niesamowity i to kłucie w dole.Masakra...ja już chce urodzić!!!
 
kamcia,klaudzia trzymam mocno kciuki za was:tak:. I za dziubaska tez.

Ja niestety dalej czekam az moje dziecko się łaskawie zdecyduje wyjść;-).Już nie daje rady i psychicznie i fizycznie. Dzisiaj spałam do 11 od 23 z przerwa na siku ok 5:szok:.Chyba zapadam powoli w sen zimowy:-D. Poza tym dzidzia się strasznie ostatnio rozpycha ,a przy tym bol niesamowity i to kłucie w dole.Masakra...ja już chce urodzić!!!
mam to samo , mały się tak kręci że ledwo żyje i przez to nie mogę długo usnąć , do tego po dzisiejszej wizycie u położnej mam kiepski humor bo niby wszystko jest ok i ciśnienie mi wróciło do normy ;-)(od tygodnia nie jem słonych rzeczy) to jak nie urodze do 14 dni po terminie to dopiero zrobią mi ktg ,usg i masę innych badań , potem na podst. wyników ustalą w jaki sposób wywoływać i dopiero prowokacja , którą mogą robić trzykrotnie , ja chyba oszaleje z tym brzucholem moim :-(
chyba się w końcu wezmę za mycie podłogi na kolanach może to coś pomoże
trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu :-)
 
ania ty tez nie masz za ciekawie.Dopiero po 14 dniach wywołanie:szok:.Chyba bym oszalała do tego czasu. Ja mam po tyg czyli w sobote ale mam nadzieje cały czas że szybciej urodze
 
no to witam w klubie, mam to samo co Ania... patologia po 14 dniach, czyli jeszcze przeszło caaaały tydzień ... ehh, jak ja lubie czekanie i czekanie i... czekanie :/
 
reklama
Do góry